Gönderen Konu: Tavsiye  (Okunma sayısı 432 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Tavsiye
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2022, 00:36:15 »
İzmir'i boşver kardeşim.
Sibel Ulusan vardı son davranışları hiç etik gelmedi.

Ankara veya İstanbul daha iyi olabilir.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

erdem odaba??

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2022, 00:40:30 »
Aydın merkez deyiz İzmir olması bizim için daha iyi olacak ulaşım vb. Ama sonuçta bir defa ekim yaptiracaz pişman olmak istemiyorum  hem fiyat olarak uygun hemde işine saygısı olan ekim merkezi tavsiyelerinizi bekliyorum

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2022, 00:53:57 »
Sibel ulusan diycektim ama forumdan birine davranışı hoş değildi o yüzden önermiyorum.Aldıkları paraya göre muamele kötü.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2022, 01:00:31 »
Sibel ulusan diycektim ama forumdan birine davranışı hoş değildi o yüzden önermiyorum.Aldıkları paraya göre muamele kötü.

bence tek ekimle önyargılı davranmamak lazım çok memnun olupta övenlerde az değil hem gördükleri ilgi olarak hemde saç ekimi başarısı olarak.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Haziran 2022, 01:07:03 »
bence tek ekimle önyargılı davranmamak lazım çok memnun olupta övenlerde az değil hem gördükleri ilgi olarak hemde saç ekimi başarısı olarak.

Her hastasına aynı muameleyi göstermesi beklenir.Yaptıran kişi ekibine değil 2.paket olanı seçtiği halde bu tepkiyi görmüş.Daha ucuz yerlerden biri olan Şahin hoca herkese eşit.Evet güzel ekimleri olabilir ama önce kişiye yaklaşımı önemli.İşi şansa bırakmamak lazım.Güzel ilgiyi herkes bekler.Zaten aynı yer olsada farklı ekim sonuçları oluyor, birde üzerine mutsuz insanı daha mutsuz etmeye gerek yok.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Haziran 2022, 01:16:39 »

Ne oldu ki?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Haziran 2022, 01:18:26 »
Şuan sıkıntılı bi mevzusu var Sibel Ulusan'ın daha sonuçlanmış değil kesin hüküm de vermemek lazım,ben de onun sonucunu bekliyorum,o süreç yüzünden forum olarak biraz soğuğuz şimdilik lakin işin diğer boyutunda uygun fiyat olarak Sibel ulusan ekip var 1000 euro sanırım ya da 15 bin tl ve forumda bu ekiple ekim yapan 5-6 sonuç var (tpcahmet,keleşş,ahmet yaman hatırladıklarım) ve bazıları muazzam,bazıları tatmin edici olmak üzere gayet başarılı sonuçları var ve 2 devam eden ekim süreci var (cawlar,mk) inceleyebilirsiniz isterseniz
Zaten forumda İzmir için çok başka done yok ne yazık ki.
  • Yaşınız 31

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #8 : 02 Haziran 2022, 09:02:54 »
Izmir de gezilir ama saç ekimi kesinlikle yaptirilmaz....

Evim orada ailem orada ulaşım kolay...... Bunlar genel anlamda yanlış düşünce.

Bugün memeleketin her yerine ucak seyehati mümkün, toplamda 3 gün alır,1 gün sabah uçarsın konsültasyon planlama yapilir, 2 gün ekim yapılır, 3 gün ilk yıkama ve kontrol, akşam üstü de geri eve dönüş...

Bak altta benim ilk ekim izmir oldu, ailem izmirde ulaşım kolay diye düşündüğüm ve dünyanın en rezil yerine gittiğim için.

Forumu araştır zaten en doğru ve bütçene uygun yeri seçeceksin.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Haziran 2022, 14:10:54 »
Izmir de gezilir ama saç ekimi kesinlikle yaptirilmaz....

Evim orada ailem orada ulaşım kolay...... Bunlar genel anlamda yanlış düşünce.

Bugün memeleketin her yerine ucak seyehati mümkün, toplamda 3 gün alır,1 gün sabah uçarsın konsültasyon planlama yapilir, 2 gün ekim yapılır, 3 gün ilk yıkama ve kontrol, akşam üstü de geri eve dönüş...

Bak altta benim ilk ekim izmir oldu, ailem izmirde ulaşım kolay diye düşündüğüm ve dünyanın en rezil yerine gittiğim için.

Forumu araştır zaten en doğru ve bütçene uygun yeri seçeceksin.
Hocam Sibel Ulusan ekibine niçin ekim yaptırılmaz sizce,bilgi ve tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Foruma bakınca Asuman Hair ve Serkan Aygın dan fazlası gözükmüyor onlarda 25 bine geldi,uçak gelgit,otel 30 u geçiyor yani.
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram