Gönderen Konu: Saç Ekimi sonrası kanama 73. Gün  (Okunma sayısı 521 defa)

Caga25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi sonrası kanama 73. Gün
« : 04 Haziran 2022, 21:07:33 »
Merhaba arkadaşlar,
Saç ekiminin 73. Gününde kafamı tırtıklı bir yüzeye çarpıp biraz sürttüm, çok inanılmaz sert bir çarpış değildi ama biraz hissizlik de olabilir tabii :) biraz kanadı ve çok hafif acıdı. Fotoğrafını da paylaşıyorum. 73 gün geçtiği için sorun olmaz diye umuyorum ama sürtme beni çarpmadan daha çok düşündürüyor. Yorumlarınızı rica edebilir miyim ?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi sonrası kanama 73. Gün
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2022, 21:08:38 »
 sahsen yuzeysel bir carpma olduğunu dusunuyorum koke zarar vereceğini sanmıyorum
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Caga25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2022, 21:38:30 »
Çok teşekkürler cevap için, tırnak konusunda dikkat edilmesi gerektiğinden bu sürtme düşündürdü beni, ama büyük bir soyulma da yok. Şişlik de yok gibi gözüküyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2022, 22:43:12 »
 ilk 72 saat çok onemlidir millet ektiriyor pişman oluyor sonra soktutmeye calısıyor ekimci cımbızla cekiyor saç gene yeniden çıkıyor çekiyor saç gene yeniden çıkıyor alana kadar anası ağlıyor oyle kolay değil olmesei hem ufak alan.koke bişi olcağını sanmıom.yara kapanınca çıkar ordan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram