Gönderen Konu: 3 ay sonra Düğünüm var, yardımcı olur musunuz?  (Okunma sayısı 781 defa)

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
3 ay sonra Düğünüm var, yardımcı olur musunuz?
« : 06 Haziran 2022, 16:51:35 »
Arkadaşlar benim saçlarım da bariz bir incelme ve saç tellerinde kalitesizlik vardı. Ama bariz dökülme yoktu saçımı çektiğimde bile 2-3 tel anca gelirdi. Bende forumda tedavileri uzun uzadıya okuduktan sonra FİN VE XPECİA ya başlayıp mevcut saçları güçlendirmek istedim. Ama gel gelelim 21 günlük 1.25 mg lık fin ve günde 2 tane xpecia alımımdan sonra saçlarıma her elimi attığımda 2-3 saç teli gelmeye sabahları ise yağlıyken silkelediğimde aşağıda ki fotoğraftaki gibi saçlarım dökülmeye başladı. Belki bu 21 günlük süreçte saçımı kafama cidden çok takmış olabilirim çünkü devamlı zihnim saçımda. Şimdi gelelim soruma saçlarım yağlı ve ince telli sizce kafamı taktığım için mi dökülmeyi stressle tetikledim yoksa FİN ve XPECİA güçsüz saçları döküp yenilerini mi çıkaracak yaşayan bilen varsa yardımcı olsun 3 ay sonra düğünüm var kaş yaparken göz çıkarmak istemiyorum

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Ynt: 3 ay sonra Düğünüm var, yardımcı olur musunuz?
« Yanıtla #1 : 06 Haziran 2022, 18:46:25 »
ben 3 ay sonra düğünüm olsaydı finasteride kullanmazdım." Düğünde saçım olsun istiyorum" diye düşünüyorsanız toppık günü kurtarır.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2022, 19:13:34 »
ben 3 ay sonra düğünüm olsaydı finasteride kullanmazdım." Düğünde saçım olsun istiyorum" diye düşünüyorsanız toppık günü kurtarır.

Ben mevcut saçı korumak istiyorum hocam. Şuan ki saçlarım dökülmese yeter. Öyle bariz geri çekilmem yok. 3 ayda açılmalar olmasın yeter

Hair'lı Olsun

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2022, 19:43:58 »
3 ayda aman aman açılma olmaz ki, uzmanı değilim yine de araştırın. Ayrıca günlük 100 tel'e kadar dökülme normal görülüyor. Yaşadığınız düğün öncesi içine girdiğiniz psikolojik  durum olabilir mi ?
Düğünün ve bugünlerin tatlı telaşının tadını çıkarın... Çok çekme testi yapmanızın bi faydası yok o da işin ayrı bir yönü ...

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2022, 20:39:07 »
3 ayda aman aman açılma olmaz ki, uzmanı değilim yine de araştırın. Ayrıca günlük 100 tel'e kadar dökülme normal görülüyor. Yaşadığınız düğün öncesi içine girdiğiniz psikolojik  durum olabilir mi ?
Düğünün ve bugünlerin tatlı telaşının tadını çıkarın... Çok çekme testi yapmanızın bi faydası yok o da işin ayrı bir yönü ...

Hocam acayip stresee girdim. Dökülmeyen saçım strese girdiğimden beri dökülüyor. Fini kullanma sebebim saçları muhafaza etmek. Valla acayip psikoloji içindeyim

Hair'lı Olsun

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2022, 21:29:33 »
Fark ediliyor zaten kardeş. Şimdi elindeki hapı yavaşça yere bırak :D

Sırasıyla sakince hareket edin. Yani oyunu kuralına göre oynayın.
1.Dermatologa muayene olun.
2.Kan değerlerinizi tahlil ettirin. B12 D Triot olmak üzere değerlerinizi ölçtürün(zaten doktor bu testleri ister büyük ihtimal )
3. Eksik değerlerin takviyelerini alın.
4.Finasteride önce saw palmetto ya da etken maddeli şampuanlar gibi alternatifleri düşünün (Düğününüzden dolayı bunu öneririm )
5.Finasteride ve diğer medikal ürün araştırmalrının iyice araştırın.
6.hala Kullanma niyetiniz varsa Üroloji doktorunuza bu konuyu danışın (evlilik meselesi de dahil
7.Son olarak Finasteride il 3 ay içerisinde dökülme devam edebiliyor, hatta bazı kişilerde dökülme hızı artabiliyor. Bu da aklınızda olsun.

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Haziran 2022, 12:07:44 »
Dostum kafa ne durumda, önce bir saçların durumunu çek paylaş da ona göre neye ihtiyacın var bi anlayalm.

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Haziran 2022, 20:26:31 »
Dostum kafa ne durumda, önce bir saçların durumunu çek paylaş da ona göre neye ihtiyacın var bi anlayalm.

Önceki iletilerimde paylaşmıştım hocam

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2022, 13:23:28 »

Önceki iletilerimde paylaşmıştım hocam

Kimse bulmya uğraşmaz. Ben uğraşmam yani. Paylaşursan bakarız.

prmgnc112

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2022, 14:32:47 »
Kimse bulmya uğraşmaz. Ben uğraşmam yani. Paylaşursan bakarız.

Hocam bu şekilde

Facebook Twitter Instagram