Gönderen Konu: Gokhan turanlioglunda şadığım olumsuz saç ekimi ve şikayet süreci hakkında bilgi  (Okunma sayısı 448 defa)

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar daha önce paylaşmıştım Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim merkezinde yaşadığım olumsuz tecrübeyi, ben bu firmayı dava etmeye hazırlanıyorum ama öncesinde tüketici hakem heyetine başvuracağım daha önce olumsuz durum yaşayıp tüketici hakem heyetine başvuran oldu mu ? Olduysa süreç hakkında bilgilendirme yapabilir mi ?Neler gerekiyor ,hangi belgeler lazim vs.

Karakutu

• Hero Member
Merhaba arkadaşlar daha önce paylaşmıştım Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim merkezinde yaşadığım olumsuz tecrübeyi, ben bu firmayı dava etmeye hazırlanıyorum ama öncesinde tüketici hakem heyetine başvuracağım daha önce olumsuz durum yaşayıp tüketici hakem heyetine başvuran oldu mu ? Olduysa süreç hakkında bilgilendirme yapabilir mi ?Neler gerekiyor ,hangi belgeler lazim vs.
Saç ekimi şikayetler bölümüne bak. Tam sana göre nasıl bir yol izleyeceğin, ne yapıp ne yapmaman gerektiği, nelere dikkat etmen gerektiği detaylı bir şekilde anlattım. Konu:Mega Hair Trans saç ekimi rezaleti ve hukuki süreç.

Facebook Twitter Instagram