Gönderen Konu: Saç Ekimi Olumsuz Sonuçlananlar  (Okunma sayısı 1867 defa)

Victus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Olumsuz Sonuçlananlar
« : 08 Haziran 2022, 14:28:10 »
Merhaba arkadaşlar, 3 sene önce izmirde clinic hair'da saç ekimi gerçekleştirdim. Sadece ön taraflara ekim yapıldı. Aslında arka taraflara da istemiştim. Fakat orda sahip olduğum saçlar dökülebileceğinden oraya ekim yapmanın çok da iyi sonuç vermeyeceğini söylemişlerdi. Oralara PRP tedavisi uygulanıp bırakıldı. İlk 1-1.5 sene sonrası güzel giderken birden saç ekim kısmıyla birlikte genel bir dökülme yaşadım. Ve son durumum aşağıdaki şekildedir. Şuan saçımı kazıtmayı planlıyorum. Fakat korkum şu ki : kazıttığımda ön ekim alanındaki saç kökleri çok görünür olup üst tarafların kıl köklerinin gözükmemesi durumunu yaşar mıyım ? Saç ekimimden 5 ay sonra saçımı kazıtmıştım ve saç ekimimi yaptırdın mı diyen çok oluyordu ? Ya saç köklerinden ya da kızarıklıktan... Ön taraflardaki kıl köklerinin gözükmesini istemiyorum bunun için ne yapabilirim ? Yardımlarınız bekliyorum. İşe de başlayacağım kötü gözükmek istemiyorum.

kaangursu

• Full Member
Ynt: Saç Ekimi Olumsuz Sonuçlananlar
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2022, 18:40:37 »
hergün jiletle kesmen lazım.Epilasyon düsünüyormusun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2022, 18:51:08 »
Kazıtmadan nasıl bçr görüntü olur bunu bilemeyiz
Global Moderator

Victus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2022, 19:36:43 »
hergün jiletle kesmen lazım.Epilasyon düsünüyormusun
Evet aslında düşünüyorum. Ben çok beyaz tenliyim. Tenim hassas. Bu sebeple saç ekiminden sonra da kızarıklıklar çok uzun süre sonra geçti. Ve ekim alanında saç kökleri tam oturtulmadığından mı nedir loş ışıkta bazı ekim kısmı top top gözüküyor. Ama normal ışıkta bir problem yok. Galiba tek çaresi epilasyon ya da saç için tüy dökücü krem olacak. Kazıtınca saçı tam kökten alamadığımız için o kökteki siyahlık gözüküyor yine.

Victus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2022, 19:39:45 »
Kazıtmadan nasıl bçr görüntü olur bunu bilemeyiz
Kazıtırsam da çok riskli bir durum olacak. İşe başlayacağım. Rezil olmak istemiyorum. Takıntılı biriyim bir de. Şuan saçımı arkaya atıp toppik kullanıyorum öyle kapanıyor. Ama her gün her gün de uğraşmak istemiyorum. Gerçekten çok maliyetli. Yok şampaunı 500-600 toppik 900 yok biberiye yok badem yağı derken saçma sapan para harcıyorum. Bunun yerine yatırım yaparım. Kel kalayım varsın ki kimse beğenmesin beni... :D

Facebook Twitter Instagram