Gönderen Konu: Askere gidiyorum Finasterid olumsuz etkiler mi?  (Okunma sayısı 3082 defa)

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Askere gidiyorum Finasterid olumsuz etkiler mi?
« : 30 Kasım 2017, 17:57:06 »
Abiler 23 yaşındayım önümüzdeki aylarda askere gitcem ve bugün finasterid kullanmaya başladım.
Askerdeyken de kullansam olur mu?
Ek olarak şu hapı 5 parçaya nasıl bölücez tam çözemedim ben 8 parçaya böldüm 3'ü zaten çok ufaktı çöpe attım.Elimde 5 parçada olması gerekenden daha az kaldı.Ben çok fazla almaktansa böylesini kabul gördüm? Bu konuda da yardım ederseniz sevinirim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Askere gidiyorum Finasterid olumsuz etkiler mi?
« Yanıtla #1 : 30 Kasım 2017, 21:52:14 »
yan etki gormezsen kullan 5 e bolme youtubede vdieolarda var finasterid yaz çıkar porcar falan yaz çoıkmazsa
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2017, 09:41:13 »
Yanetki görmez isen ve askerlik yapacağın yerde kolay kolay ilaç kullanabiliyor isen kullanabilirsin.
Ama yanetki görür isen askerlik bitmeZ sana söyleyim... orada kendini dinleyip düşünebileceğin okadar çok boş zamanın olacak Ki, yanetki görmeme ihtimalin çok düşük, yanetki görmesen bile psikolojik olarak etkilenmeye çok müsait bir yer. Bana sorarsan ilk başlamak İçin yanlış bir ortam....

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2017, 16:52:05 »
Alışıncaya kadar kafa dağınıklığı, dikkat bozukluğu yaşayabilirsin. Emirleri takip etmeni güçleştirebilir. Rahat bir yerdeysen, bence kullan, oranın stresi ile dökülmen daha da ilerlemesin.

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2017, 03:35:07 »
Sağolun yorumlarınız için :)

mahmut03

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Aralık 2017, 14:40:20 »
bu finasterid vs çok tehlikeli ilaçlar bence kullanılmamalı hormonlar çok önemli görünürde farketmeyebilirsiniz belki ama sperm kalitesine vs zarar verebilir deniyor yabancı forumlarda

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2017, 17:42:34 »
salla kullanma elzem değil ..hormonları bozma

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #7 : 09 Aralık 2017, 18:52:56 »
Yanetki görmez isen ve askerlik yapacağın yerde kolay kolay ilaç kullanabiliyor isen kullanabilirsin.
Ama yanetki görür isen askerlik bitmeZ sana söyleyim... orada kendini dinleyip düşünebileceğin okadar çok boş zamanın olacak Ki, yanetki görmeme ihtimalin çok düşük, yanetki görmesen bile psikolojik olarak etkilenmeye çok müsait bir yer. Bana sorarsan ilk başlamak İçin yanlış bir ortam....
Harika bir yorum ,aynen katılıyorum.
Zaten finans olayı böyle bir şey kişiye göre farklı yanetki göstermesinin yüzde 99 psikolojik faktörler.

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2017, 01:12:22 »
nasıldım nasıl oldum ya siz askere gitme deseniz eyvallahta finasterid kullanma diyince benim filtre kabul edemiyor nedense :D

salla kullanma elzem değil ..hormonları bozma
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2017, 01:29:12 Gönderen: gelirsenekime »

Facebook Twitter Instagram