Gönderen Konu: 10 Şubatta Hakan Doğanay Ekibine Gidiyorum  (Okunma sayısı 1412 defa)

wolves

• Yeni üye
  • *
10 Şubatta Hakan Doğanay Ekibine Gidiyorum
« : 01 Şubat 2021, 21:09:37 »
Arkadaşlar 10 şubatta ankaradan antalyaya gideceğim.Ankaradaki Şahin beylede görüştüm Serdar hocaylada görüştüm fakat kafama yatmadı.Benim sadece ön çizgi yapılacak ön bölge sıklaştırılacak.Bunu da en iyi yapan ekip Hakan beyin ekibi.Asmed bana çok pahalı gelir ekip.Zaten onlarada mail attım geri dönüş ekim için erken olduğu yönünde.25 yaşındayım fakat artık bekleyemeyeceğim.Şu aşamada en uygun yer hakan bey ekibi oldu ve forumdada olumlu yorumlar olduğundan dolayı kaporasını ödedim.Umarım hayırlı uğurlu olur.Güzel doğal bir ön bölge ekimi olur.2000 - 2300 greft olduğundan fiyat da uygun oldu ona göre.1 gün öncesinden gideceğim.Sizlere sorum serdar gökrem motorla değilde punch manuel alıyorum enseyi dedi ama antalya motor ile alıyor.Ensede iz kalırmı.Dahamı kötü görünür ? Birde ekimden sonra yapmam gerekenler günde 2 defamı yıkıcam.Çok nazik mi davranmam gerekiyor.Nasıl yıkamalıyım.Çok heyecanlıyım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Heyirci

• Yeni üye
  • *
Ynt: 10 Şubatta Hakan Doğanay Ekibine Gidiyorum
« Yanıtla #1 : 01 Şubat 2021, 21:18:20 »
Hayır. Micro motor ile yapılan greft alım işleminde düşük devir ve homojen dağılım ile dikkatli çalışılırsa herhangi bir iz kalmayacaktır. Manuel punch ile daha az zarar verildiğinden o cazip geliyor fakat micro motorun devri düşük tutulursa yine sorunsuz alım yapılmış olur. Zaten greft sayınız düşük o yüzden ensenin açılması gibi bir durum olacağını zannetmiyorum (donör alanınızı görmedim) Manuel punch ile alım aşaması da uzayacaktır bunu da göz önünde bulundurun, micro motor konusunda rahat olun. Hayırlı olsun 😊

wolves

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Şubat 2021, 21:41:20 »
Teşekkür ederim donör çok iyi ve kaliteli resim de ekleyeceğim güzel yorum için sağolun.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Şubat 2021, 03:06:01 »
Hayırlı olsun hangi ekip yapacak ekiminizi sordunuzmu?. Aygün hanımmı, Ahmet beymi?.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Şubat 2021, 10:34:59 »
Hayırlı olsun kardeşim güzel gidiyor ekimler ekibin
Global Moderator

wolves

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Şubat 2021, 14:03:42 »
sağolun onu bilmiyorum hangisini tavsiye edersiniz ?

wolves

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Şubat 2021, 14:04:47 »
Kalem yöntemi kullanmaları da ayrıca tercih sebebim oldu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Şubat 2021, 14:34:19 »
Hakan doğanayın ekibinin alımları gayet sağlıklı bir sorun yaşamazsın boşa stres yapma bu konuda ve süreç hakkında da ne yapacağını hem onlar hemde sen ekimden sonra burada konu açınca bizden gerekli bilgileri alırsın. Merak etme sen simdi ekime konsantre ol sakin sakin inşallah her şey güzel geçer
Global Moderator

wolves

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2021, 00:01:29 »
Yıkama işlemlerini ve kabuk dökümünü kendim yapabilecekmiyim köklere zarar vermeden çok tedirginim.Ankarada bir ekimci firma ile anlaşıp ücretini ödesem 10 gün yardımcı olurlarmı bu konuda.

Hipomani

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2021, 10:43:17 »
Yıkama işlemlerini ve kabuk dökümünü kendim yapabilecekmiyim köklere zarar vermeden çok tedirginim.Ankarada bir ekimci firma ile anlaşıp ücretini ödesem 10 gün yardımcı olurlarmı bu konuda.
Cok stres yapmışsın. Yazilarinda Kendimi gördüm resmen. Hic gerek yok. Sakin ol. Merkez ne diyorsa olagan akışında yerine getir. Ne eksik ne fazla. Baska ekim merkezlerini isin icine katma. Oyle vahim acil vs bir durumun yok. Iyi bir yer tercih etmissin. Basarılı olur inşallah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2021, 10:59:55 »

Bu saçma düşünceleri kafanda kurmak için çok uğraşıyormusun?
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Şubat 2021, 11:03:01 »
Sakın ol kardeş bu ne panik?.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2021, 18:47:12 »
kafaya günde bir kes bephantol losyon sürülüyor  onuncu gün falanda hafif  ılık suda yıkadınmı kabuklar çıkıyor bunu kendine neden bu kadar dert ettin anlamış değilim hatta bence ekim merkezlerinin kabukları dökmesi daha sıkıntılı videolara bakınca adamlar sanki bulaşık yıkıyormuş gibi bir hışımla dalıyorlar kafaya  :)

MyLifeBeLike

• Sr. Member
  • Sivaslı KEL
« Yanıtla #13 : 16 Şubat 2021, 12:17:48 »
Merhaba inşallah güzel bir ekiminiz olur ve iyi bir sonuç alırsınız.Şu an sizinle aynı heyecanı yaşıyorum diyebilirim ekim işlemime 6 gün kaldı çünkü :) İster istemez insan korkuyor sonuçta basit bir ameliyat değil.Yorumu yazarken farkettim 10 Şubat ta ekim olacakmış sanırım ekim işleminiz yapıldı.Şu an ki düşüncelerinizi de yazarsanız sevinirim bize de tecrübe olmuş olur.

Bir Şahin Çelik ile görüştüm ama kafama yatmadı demişsiniz sebebini merak ettim açıkcası?
  • Ekim Tarihi: 22.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Şahin ÇELİK
  • Greft Miktarı 3400
  • Yaşınız 38
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20286.0

TAKVİYELER

Venatura Omega 3 Trigliserid Formlu günde 2 kapsül
Venatura D3 K2 günde 15 damla (D vitamini)
Çiğ Badem günde bir avuç
Taze sıkılmış nar suyu günde bir bardak
Limonlu su günde 2 litre
Evocapil Plus günde 2 kapsül

Rosses

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Şubat 2021, 13:36:56 »
Merhaba inşallah güzel bir ekiminiz olur ve iyi bir sonuç alırsınız.Şu an sizinle aynı heyecanı yaşıyorum diyebilirim ekim işlemime 6 gün kaldı çünkü :) İster istemez insan korkuyor sonuçta basit bir ameliyat değil.Yorumu yazarken farkettim 10 Şubat ta ekim olacakmış sanırım ekim işleminiz yapıldı.Şu an ki düşüncelerinizi de yazarsanız sevinirim bize de tecrübe olmuş olur.

Bir Şahin Çelik ile görüştüm ama kafama yatmadı demişsiniz sebebini merak ettim açıkcası?

Merhaba evet ekim işlemimi yaptırdım.K.adımı değiştirdim bu arada bu ekimi yaptıran kişi benim.Şahin hoca kafama yatmadı çünkü doğal gelmedi bana.Sendemi aynı ekibe ektireceksin.Yaş kaç ve kaç bin greft ektireceksin.Açıklıgın nasıl.Resim atarsan yardımcı olurum.Ben memnunum güzel ektiler.Doğal duruyor.

Facebook Twitter Instagram