Gönderen Konu: Hakan Doğanay ın ekibine ekim yaptıracağım  (Okunma sayısı 628 defa)

Cizgisiz

• Jr. Member
  • **
Hakan Doğanay ın ekibine ekim yaptıracağım
« : 20 Eylül 2020, 22:30:50 »
Arkadaşlar merhaba herkese
Ben Hakan Doğanay ın kendisine bütçem yetmediği için ekibine ekim yaptırcam fakat son zamanlarda nedense Hakan Doğanay ve ekibine çok fazla ekim yaptıran göremiyorum yeni konu olarak. Çoğu kişi farklı alternatiflere yönelmişler nedense
Ekim işlemi çok önemli bi işlem olduğu için ve haliyle iyi olmasını istediğim için çok korkuyorum
Forumda Hakan Doğanay ve ya ekibi ile ilgili çok fazla kötü sonuçlanmış ekim de yok
Evet bi kaç tane var ama her yerde öyle patlayan ekimler olduğunu düşünüyorum
Forumda Hakan doğanay a çok fazla övgü olduğundan oraya yaptırmak istedim
Sizce de Hakan Doğanay ın ekibini seçmekle doğru mu yaptım lütfen bilgilendirir misiniz beni rahatlamaya ihtiyacım var.
Not: implanter pen tekniği ile yapılacak ekimim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay ın ekibine ekim yaptıracağım
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2020, 23:20:43 »
Randevunuzu aldıysanız kafanızı karıştırmayın daha fazla . Kimine göre iyidir kimine göre kötüdür . Mutlaka araştırıp karar vermissinizdir .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Cizgisiz

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2020, 00:52:04 »
Randevunuzu aldıysanız kafanızı karıştırmayın daha fazla . Kimine göre iyidir kimine göre kötüdür . Mutlaka araştırıp karar vermissinizdir .
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Kendisi Türkiye deki saç ekim merkezlerinde ilk 10 ona lafım yok gayet güzel iş çıkaran birisi ve kesinlikle gerçekçi. Ekibine yaptırdığım için merak ediyorum sadece

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2020, 17:00:47 »
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Kendisi Türkiye deki saç ekim merkezlerinde ilk 10 ona lafım yok gayet güzel iş çıkaran birisi ve kesinlikle gerçekçi. Ekibine yaptırdığım için merak ediyorum sadece

Bence ekibi Hakan doğanaydan daha iyi ekimler yapıyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram