Gönderen Konu: Hakan Doğanay ekibine 4800 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 2149 defa)

Yıldırım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan Doğanay ekibine 4800 greft saç ekimi
« : 03 Mart 2022, 22:46:30 »
Merhaba arkadaşlar. Yıllardır süren dökülme probemim son 2 senedir tamamen durdu. Ve nihayet saç ekimi yaptırmaya karar verdim. Forumda araştırmalarım sonucu ahd klinikte karar kıldım. 20 Şubat günü ekim öncesi Hakan beye nasıl bir saç istediğimi anlattım. Bana ensedeki saçların iyi ama yanlardaki saçların seyrek olduğunu ve sadece basın arkasından ancak 4000 greft alabileceklerini 800 greft'te çene altından alınabileceği ve bunun ön çizgiyi yukarı kaydirmadan yeterli sıklıkta tüm saça yetmeyeceğini söylediler. Ama ben ön hat için ısrarcı oldum. Bu sefer bana bir sonraki sene için donor bölge uygunluğuna göre sakal yada göğüsten vertex bölgesine ekim yapabilecekleri söylediler. Bende bu şekilde kabul edip ekime girdim.
 Ekimin 1.gununde on hatta 2500 greft ekildi.  2.gun ise 1500 saç+800 sakaldan ekildi.Ekim toplamda 16 saat sürdü. Ben yatarken bile yorulurken 4 kişilik ekip gayet iyi bir iş çıkartarak hem  sohbet ederek ekimi gerçekleştirdiler. Ekimi deneyimli   Aygün ve Selma hemşire hanımlar yaptılar. Tek.Aysel ve Kübra hanımlarda greft ayrımını yaptılar. Bakalım benim süreç nasıl işleyecek. Aşağıda kolajlar halinde fotoğrafları paylaşacağım. Kabuk dökmeye bugün başladım. Sırasıyla ekim öncesi ,sonrası  ve 10. Gün fotolarıni atacağım. Ayrıntılı bakabilirsiniz.

Ayrıca günlük 1 tablet proscar ve biotin alıyorum. Testesteron seviyem 6.5 . Proscarin yan etkilerine karşı her ay ölçüm yaptıracağım.

Yıldırım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hakan Doğanay ekibine 4800 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 03 Mart 2022, 22:48:52 »
Kabuklari  yavaş yavaş döküyorum
  • Ekim Tarihi: 21.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahd Klinik
  • Greft Miktarı 4000 saç +800 sakal
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Finasterid 1.25 gr. +Vitamin ve mineraller

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2022, 23:37:56 »
Hayırlı olsun kardeşim Dr. Hakan Doğanay saç ekiminiz
Güzel temiz bir saç ekimi finasterid kullanmanız çok fayda sağlar dr Hakan hocaya danışıp
Umarım güzel sonuç alırsınız operasyon temiz güzel ve sık.
Global Moderator

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2022, 00:07:18 »
kabuk dökümü görüntü süper dostum belki şok dökülme olmaz bazen oluyor hakan doğanay ekimlerinde ama sen genede bu görüntüye çok alıştırma kendini  :)

Yıldırım

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2022, 01:09:58 »
Hayırlı olsun kardeşim Dr. Hakan Doğanay saç ekiminiz
Güzel temiz bir saç ekimi finasterid kullanmanız çok fayda sağlar dr Hakan hocaya danışıp
Umarım güzel sonuç alırsınız operasyon temiz güzel ve sık.

Hintel hocam yorumunuz için teşekkürler. benim merak ettiğim her ne kadar hakan hoca 1 ay Spor yok desede. 10 gündür spor yapamıyorum. Bunun sonucunda bende Panic ataklar başladı ve bir şekilde enerjimi ağırlık kaldırarak yada torba yumruklayarak atmam gerekiyor. Bunu kafaya gelebilecek bir darbe riskine karşı mı söyledi yoksa başka bir sebebi var mı. ?
  • Ekim Tarihi: 21.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahd Klinik
  • Greft Miktarı 4000 saç +800 sakal
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Finasterid 1.25 gr. +Vitamin ve mineraller

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2022, 02:11:40 »
Hintel hocam yorumunuz için teşekkürler. benim merak ettiğim her ne kadar hakan hoca 1 ay Spor yok desede. 10 gündür spor yapamıyorum. Bunun sonucunda bende Panic ataklar başladı ve bir şekilde enerjimi ağırlık kaldırarak yada torba yumruklayarak atmam gerekiyor. Bunu kafaya gelebilecek bir darbe riskine karşı mı söyledi yoksa başka bir sebebi var mı. ?

hintel ne der bilmiyorum ama kendi bildiklerimi yazayım.
saç ekiminden sonra bir hafta sonra spor yapmanın bir zararı olmadığı söyleniyor fakat ağırlık kaldırma gibi sporlar bu konuda ayrı tutuluyor çünkü ağırlık kaldırırken scalpa yabi kafa derisine daha az kan gitme riski var, yanisi ağırlık harici sporları yapmanızda bir sakınca yok hatta bana göre faydası bile olur.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #6 : 04 Mart 2022, 02:35:41 »
Onu deme nedeni terlemek. Terin içindeki tuz sıkıntı yapıyor ilk ayda diye biliyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Mart 2022, 03:00:18 »

1 ay spor yok evet yürüyerek enerjini atabilirsin.
Global Moderator

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Mart 2022, 09:39:46 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Spor yaparken kafanızı çarpabilirsiniz, ağırlık çalışarak kaslarda yıkım meydana getirmek vücudun ekimden kaynaklanan yara iyileşmesiyle mücadelesine ek bir yük daha getirebilir. Sabırlı olup beklemekte fayda var.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

ibrahimT.

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 04 Mart 2022, 10:01:36 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz. Sizden 1 hafta sonra da ben ektirmişim aynı yerde. Umarım istediğiniz gibi sonuçlanır.
  • Ekim Tarihi: 28.02.2022-01.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi AHD Klinik-Dr. Hakan DOĞANAY'ın Ekibi
  • Greft Miktarı 3535 Greft
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Hakan Doğanay'ın Solüsyonu, Solgar Biotin 5 mg, B12 Vitamini

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2022, 18:19:53 »
Hayırlı olsun dostum.
Lütfen paylaşımlarını sonuna kadar devam ettir.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2022, 17:43:11 »
Güncel durum nedir?
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2022, 18:07:42 »
Son durum?
Global Moderator

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2022, 23:09:04 »
Hayırlı olsun dostum.
Lütfen paylaşımlarını sonuna kadar devam ettir.
Ekim başlığı açıldıktan sonra ne olacağını az çok tahmin ediyoruz yani.
Bu ekim merkeziyle ilgili bu durum klasik oldu iyice.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Haziran 2022, 00:36:39 »
Ekim başlığı açıldıktan sonra ne olacağını az çok tahmin ediyoruz yani.
Bu ekim merkeziyle ilgili bu durum klasik oldu iyice.
Böyle olunca yarar sağlamak bi yana zarar veriyorlar insanlara,hiç konu açılmasa zaten bilmezsin,kötü sonuçlansa kötü bilirsin,iyiyse iyi lakin insanı şüpheye düşürmek daha kötü etki bırakıyor.
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram