Gönderen Konu: Saç ekilmeden önce yapılması gerekenler ve İstanbul içi saç ektirme merkezleri  (Okunma sayısı 732 defa)

kapanmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum ve yeni kayıt oldum .Ortaokuldan beri saçımın dökülmesiyle bir türlü baş edemediğim için sürekli döküldü durdu yaş oldu 23 ve ektirmeye karar verdim.Erken ektireceksin diyen arkadaşlar olacak ama saçlarım yıllar boyunca döküldü ve artık dökülmesi durdu.

Velhasılkelam saçımı kışa doğru ektirmeyi düşünüyorum. Ektirmeye gelecek zamana kadar olan saçımı güçlendirmek için şampuana katılacak veya düzenli olarak saça uygulanacak önerebileceğiniz ilaç var mıdır?

Ve ikinci olarak İstanbul içi önerebileceğiniz saç ekim merkezleri hangileridir?

Durumum şuanda böyledir:

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Dostum artık dökülmesi durdu demek doğru olmaz. Ekilen saçlar dahi dökülebiliyor ki yaşın çok genç.

İstanbul içi Asuman HT, Medeks, Serkan Aygın ve sayamadığım birkaç daha klinik işini iyi yapıyor.

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

heprotar

• Sr. Member
resim eklersen daha sağlıklı yorum yapılabilirdi şu durumda ne desek boş ama ekim öncesi şampuan sormuşsun ona benim yanıtım hafatada bir defa konazol şampuan kullan diğer zamanlar istediğin şampuanı kullanabilirsin ayrıca ektireceğin güne kadar düzenli saç masajı yap çok faydasını görürsün.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar forumu uzun süredir takip ediyorum ve yeni kayıt oldum .Ortaokuldan beri saçımın dökülmesiyle bir türlü baş edemediğim için sürekli döküldü durdu yaş oldu 23 ve ektirmeye karar verdim.Erken ektireceksin diyen arkadaşlar olacak ama saçlarım yıllar boyunca döküldü ve artık dökülmesi durdu.

Velhasılkelam saçımı kışa doğru ektirmeyi düşünüyorum. Ektirmeye gelecek zamana kadar olan saçımı güçlendirmek için şampuana katılacak veya düzenli olarak saça uygulanacak önerebileceğiniz ilaç var mıdır?

Ve ikinci olarak İstanbul içi önerebileceğiniz saç ekim merkezleri hangileridir?

Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Artık dökülme durdu diyorsun. İlaçlara ne gerek var

kapanmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum artık dökülmesi durdu demek doğru olmaz. Ekilen saçlar dahi dökülebiliyor ki yaşın çok genç.

İstanbul içi Asuman HT, Medeks, Serkan Aygın ve sayamadığım birkaç daha klinik işini iyi yapıyor.

Öneriler için teşekkür hocam dikkate alıcam.

kapanmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
resim eklersen daha sağlıklı yorum yapılabilirdi şu durumda ne desek boş ama ekim öncesi şampuan sormuşsun ona benim yanıtım hafatada bir defa konazol şampuan kullan diğer zamanlar istediğin şampuanı kullanabilirsin ayrıca ektireceğin güne kadar düzenli saç masajı yap çok faydasını görürsün.

Uyarı için teşekkürler konuya resim ekledim.Şampuan önerini dikkate alacağım düzenli saç masajından ziyade bazılarıda dermoroller önermişti benzer olduğunu düşünüyorum.

kapanmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Artık dökülme durdu diyorsun. İlaçlara ne gerek var

Olan saçları güçlendirme ve ekime hazırlamak için

Garipp

• Jr. Member
  • **
1/4 proscar kullanmalısın. Ekime uygun musun ektirirsen verteks boş kalır mı onu bilemedim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
alan geniş 2 ekim düşünmelisiniz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram