Gönderen Konu: AKL Poliklinik Hasan Akil 28.06.2022 Planlanmış Ekim  (Okunma sayısı 15843 defa)

Srdreu

• Jr. Member
  • **
AKL Poliklinik Hasan Akil 28.06.2022 Planlanmış Ekim
« : 16 Haziran 2022, 14:54:52 »
Selamlar arkadaşlar. Kısmetse 28.06.2022 de ekimim olacak AKL poliklinikte. Yaklaşık 8-9 senedir protez saç kullanıcısıyım ve artık kurtulmanın zamanı geldi diye düşündüm. AKL ile kök hücre tedavili ekim için anlaştık ve randevumu aldım. Tek seansta tamamen kapanmayacağını ancak sınırsız greft aldıklarını söylediler. Ekim öncesi fotoğraflarımı atıyorum, protez saç bakımı için son gittiğimde çektirmiştim. Fikirlerinizi alabilirsem çok sevinirim. Ekim sonrası tekrar ve süreçte sürekli fotoğraf atarak fikirlerinize başvuracağım.

Şimdiden herkese teşekkürler

volkanay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: AKL Poliklinik Hasan Akil 28.06.2022 Planlanmış Ekim
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2022, 19:37:15 »
Donör iyi duruyor hocam. inşallah mutlu olursun. Protez saçlı halinizi merak ettim aslında.

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2022, 19:50:52 »
Protez saçlı halim de böyle) Umarım buna yakın bir görünüm sonucu elde ederim işin sonunda. Yoksa mesleğim gereği mecburen protez saça dönmem gerekebilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2022, 21:29:25 »
Resimlerin açılmıyor farklı formay yüklemissin ekran görüntülerini alıp tekrar düzenle yapıp yüklermisin
Global Moderator

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2022, 21:51:39 »
Öncelikle hayırlı olsun, ben de AKL yi deneyimlemiş ama süreci henüz tamamlanmamış biri olarak şu ana kadar her şeyden gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. Operasyon sonrası ve takip eden aylarda sık sık arayıp, kontrole çağırıp sorun olup olmadığına bakıyorlar.

Fotograflardan gördüğüm kadarıyla açıklığınız biraz fazla , buna rağmen donörünüz güçlü görünüyor. Çok iyi bir sonuç alma ihtimaliniz yüksek. Ama yine de protez saçlı halinizi tamamen yakalayamayabilirsiniz. Çünkü genelde ekimler , özellikle geniş açıklıklara yapılan ekimler  orjinal saçlarınız ya da protez saçlardaki kadar sık olamıyor. Sadece beklentinizi çok çok yüksek tutmamanız adına söylüyorum belli de olmaz belki protez saçlarınızdan daha sık bir sonuç alırsınız :) Şimdiden hayırlı olsun tekrar.

• Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2022, 21:53:46 »
Resimlerin açılmıyor farklı formay yüklemissin ekran görüntülerini alıp tekrar düzenle yapıp yüklermisin

Şimdi oldu sanırım

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 16 Haziran 2022, 21:55:14 »
Öncelikle hayırlı olsun, ben de AKL yi deneyimlemiş ama süreci henüz tamamlanmamış biri olarak şu ana kadar her şeyden gayet memnun olduğumu söyleyebilirim. Operasyon sonrası ve takip eden aylarda sık sık arayıp, kontrole çağırıp sorun olup olmadığına bakıyorlar.

Fotograflardan gördüğüm kadarıyla açıklığınız biraz fazla , buna rağmen donörünüz güçlü görünüyor. Çok iyi bir sonuç alma ihtimaliniz yüksek. Ama yine de protez saçlı halinizi tamamen yakalayamayabilirsiniz. Çünkü genelde ekimler , özellikle geniş açıklıklara yapılan ekimler  orjinal saçlarınız ya da protez saçlardaki kadar sık olamıyor. Sadece beklentinizi çok çok yüksek tutmamanız adına söylüyorum belli de olmaz belki protez saçlarınızdan daha sık bir sonuç alırsınız :) Şimdiden hayırlı olsun tekrar.

Çok teşekkürler) 1 ya da 1,5 sene sonra 2. bir ekim daha alacağım sanırım. Donör bölgenin güçlü olduğunu söylediler. Kaç greft ekildi size ve maksimum greft alıyorlar değil mi?

berbatov

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2022, 22:04:29 »

Çok teşekkürler) 1 ya da 1,5 sene sonra 2. bir ekim daha alacağım sanırım. Donör bölgenin güçlü olduğunu söylediler. Kaç greft ekildi size ve maksimum greft alıyorlar değil mi?

3900 greft ekildi. İmzada saç ekim konum var oradan detayları inceleyebilirsiniz. Evet maksimum greft alınıyor, bu sizin donör yoğunluğunuza ve kalitesine bağlı. Genel olarak tek seansta 4000 ile 4500 greftin üzerine pek çıkılmıyor diye biliyorum. Kök hücreli seçim yapmanız çok isabetli olmuş, sonucu olumlu etkileyecektir.
  • Ekim Tarihi: 17.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3900
  • Medikal Tedavi Prozinc Şampuan , Prozinc Sprey , Biotin 2500 Mcg, Toz Collagen

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2022, 22:15:25 »
Ekiminizi gördüm ve içim rahatladı, bence gayet güzel bir ekim olmuş çok yüksek greft sayısı olmamasına rağmen yoğun görünüyor. Umarım çok güzel bir sonuç gelir

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2022, 23:08:06 »
Protez saçlı halim de böyle) Umarım buna yakın bir görünüm sonucu elde ederim işin sonunda. Yoksa mesleğim gereği mecburen protez saça dönmem gerekebilir

şaka yapıyorsun değilmi.

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 16 Haziran 2022, 23:08:48 »
Hayır neden?

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2022, 23:15:23 »
dünyanın en iyi saç ekimi merkezinede gitseniz bu açıklıkla protez saç sıklığına yakın bir sonuç elde edebilme ihtimaliniz sıfıra yakın .normalde bir insanda cm kare başına cm karede 100 greft saç düşer bunun yarısı yani cm karede 50 greft ekilen kişişlerde sonuçta başarılı olursa dence packing dediğimiz olay gerçekleşir yani insan gözünün doğal saç sıklığına yakın bir görüntü olarak algıyalayacağı sıklık elde edilir .sizin ise böyle bir şey olması mümkün değil çünkü cm karede ön tarafa en fazla 30 greft arkalarada en fazla 20 greftlik bir ekim olur buda sizin dediğiniz görüntüyü elde edebilmek adına imkansız bir şey olur.
hatta sayıları bol keseden atıyorum o kadar bile çıkacağı meçhul.

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2022, 23:18:02 »
Bire bir aynı görüntüyü istemiyorum çünkü zaten bu kadar sık saç da doğal değil. Ben olabilecek en doğal sonucu istiyorum sadece. Protez saçı 20 sene daha kullanabilirim ama sorun artık yapaylıktan uzaklaşmak istemem

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2022, 23:20:58 »
Bire bir aynı görüntüyü istemiyorum çünkü zaten bu kadar sık saç da doğal değil. Ben olabilecek en doğal sonucu istiyorum sadece. Protez saçı 20 sene daha kullanabilirim ama sorun artık yapaylıktan uzaklaşmak istemem

evet bu konuda haklısınız sonuç seyrek olsa bile her türlü protez saçtan daha iyi olacağı kesin.

Srdreu

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2022, 23:25:26 »
evet bu konuda haklısınız sonuç seyrek olsa bile her türlü protez saçtan daha iyi olacağı kesin.

Bilmiyorum protez saç kullandınız mı ama her banyo sonrası kabus, sürekli eskiyen ve bozulan protez saç ünitesi yüzünden ünite değiştirme masrafı, ön tarafta sürekli açılmalar, denize havuza girememe gibi çokça problem var. O yüzden artık bu işi kökünden halletmem gerek diye düşündüm, 5-6 ay-1 sene görüntümü hiçe sayarak bu işe giriştim

Facebook Twitter Instagram