Gönderen Konu: Yaşar aymelek ve Adem okay saç ekimi hayal kırıklığı  (Okunma sayısı 1541 defa)

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
Urfa da Yaşar Aymelek (aynebek) ve onun öğrenci Adem Okay dan daha saç ekimi gerçekleştirdim lakin ekilen saçlar bariz bir şekilde tutmadı. Başarısız bir operasyonun arkasından bu iki tane ustaya bu iki tane yiğide neden durumun bu şekilde olduğunu izah ettim lakin bir tanesi tepe bölgesi saç tutmaz dedi diğer büyük usta ise aradan yıllar geçtiği için ekilen saçlar dökülmüştür diye suni ve yapay cevaplar verdiler.
Burada zarara uğrayan benim Kahraman olan bu iki kişi.
Siz siz olun usta çırak ilişkisinde yol kat eden bu adamlara dikkat edin lütfen.
Ve siz siz olun bu kahramanların gemilerinde mürettebat olmayın

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Yaşar aymelek ve Adem okay saç ekimi hayal kırıklığı
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2022, 11:13:31 »
Konuyu yanlış bölüme açtın, resimde paylasman gerekir

Geçmiş olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2022, 11:26:27 »
Resim ekleyin öncesi sonrası
Global Moderator

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2022, 13:43:08 »
Before-After fotoğraf?

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2022, 19:44:11 »
Urfa da Yaşar Aymelek (aynebek)daha saç ekimi gerçekleştirdim lakin ekilen saçlar bariz bir şekilde tutmadı. Başarısız bir operasyonun arkasından bu iki tane ustaya bu iki tane yiğide neden durumun bu şekilde olduğunu izah ettim lakin bir tanesi tepe bölgesi saç tutmaz dedi diğer büyük usta ise aradan yıllar geçtiği için ekilen saçlar dökülmüştür diye suni ve yapay cevaplar verdiler.
Siz siz olun usta çırak ilişkisinde yol kat eden bu adamlara dikkat edin lütfen.

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yaşar aymelek saç ekimi hayal kırıklığı
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2022, 19:45:27 »
Urfa da Yaşar Aymelek (aynebek)  daha saç ekimi gerçekleştirdim lakin ekilen saçlar bariz bir şekilde tutmadı. Başarısız bir operasyonun arkasından bu iki tane ustaya bu iki tane yiğide neden durumun bu şekilde olduğunu izah ettim lakin bir tanesi tepe bölgesi saç tutmaz dedi diğer büyük usta ise aradan yıllar geçtiği için ekilen saçlar dökülmüştür diye suni ve yapay cevaplar verdiler.

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2022, 19:46:29 »
Urfa da Yaşar Aymelek (aynebek)  daha saç ekimi gerçekleştirdim lakin ekilen saçlar bariz bir şekilde tutmadı. Başarısız bir operasyonun arkasından bu iki tane ustaya bu iki tane yiğide neden durumun bu şekilde olduğunu izah ettim lakin bir tanesi tepe bölgesi saç tutmaz dedi diğer büyük usta ise aradan yıllar geçtiği için ekilen saçlar dökülmüştür diye suni ve yapay cevaplar verdiler.

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2022, 08:59:07 »
Urfa da Yaşar Aymelek (aynebek) daha saç ekimi gerçekleştirdim lakin ekilen saçlar bariz bir şekilde tutmadı. Başarısız bir operasyonun arkasından bu iki tane ustaya bu iki tane yiğide neden durumun bu şekilde olduğunu izah ettim lakin bir tanesi tepe bölgesi saç tutmaz dedi diğer büyük usta ise aradan yıllar geçtiği için ekilen saçlar dökülmüştür diye suni ve yapay cevaplar verdiler.

adnan oğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2022, 08:59:46 »
Urfa da Yaşar Aymelek (aynebek) ve onun öğrenci Adem Okay dan daha saç ekimi gerçekleştirdim lakin ekilen saçlar bariz bir şekilde tutmadı. Başarısız bir operasyonun arkasından bu iki tane ustaya bu iki tane yiğide neden durumun bu şekilde olduğunu izah ettim lakin bir tanesi tepe bölgesi saç tutmaz dedi diğer büyük usta ise aradan yıllar geçtiği için ekilen saçlar dökülmüştür diye suni ve yapay cevaplar verdiler.

Facebook Twitter Instagram