Gönderen Konu: 8. Ay Koca Bir Hayal Kırıklığı  (Okunma sayısı 1574 defa)

YiğitKral

• Yeni üye
  • *
8. Ay Koca Bir Hayal Kırıklığı
« : 13 Temmuz 2021, 15:03:18 »
Arkadaşlar 2020 Ekim sonu saç ekimi.yaptırdım ancak koca bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Kliniğin genel manada sonuçları çok iyiydi. Ancak benim bünyem ile mi alakalı yoksa az mı saç ektiler bilmiyorum ancak sonuç gerçekten çok kötü. Benim hayalini.kurduğum bu değildi. ... 2. Ekimi yapar mıyım bilmiyorum malesef..   :-\
1. Resim 8. Ay
2. Resim Ekim öncesi

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: 8. Ay Koca Bir Hayal Kırıklığı
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2021, 15:04:51 »
Ekim sonrasi resimleri var mi ekimi gorebilsek?
Nereye yaptirdin onu da paylassan?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

YiğitKral

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2021, 15:09:42 »
Bunlar Ekimden hemen sonrası ve kabuk dökümü.sonrasına ait. Kabuklarla birlikte şok dökülmeye benzer çok fazla saç dökülmüştü. Belki de hiçbirisi geri gelmedi. Çok üzgünüm... bunsaatten somra geleceğine dair de açıkçası pek umudum kalmadı. Ekim merkezi Bursa Can Hair. Doğrudan canlı sonuçlarını görerek yaptırdım.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2021, 15:20:48 »
2.atılan fotolardan ortadaki fotoya bakılırsa ekim planın benim ekim planıma benziyor, tutmamış olabilir ekilenler, beklentini yüksek tutman normal çünkü tamamen saçsız değilsin.8 ay az bir süre değil, özellikle ön bölüm için.Merkeze gösterdin mi 8 aylık sonucunu?

YiğitKral

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2021, 15:26:59 »
Bu hafta göstermeyi planlıyorum. Evet tamamen saç dökülmesi yaşamadığım için beklentim bu değildi malesef. Merkezi suçlamak istemiyorum açıkçası. Kabuk dökümünü kendim yapmıştım. 15. Gündü. Bana göre çok fazla dökülme oldu kabuklarla. Bunlar belki de tutmayan saçlardı.. 1 yıl sürüyor normal süreç ama 8. Ay da bu şekilde olması umutları tüketti benim için.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 13 Temmuz 2021, 15:38:56 »
Bu hafta göstermeyi planlıyorum. Evet tamamen saç dökülmesi yaşamadığım için beklentim bu değildi malesef. Merkezi suçlamak istemiyorum açıkçası. Kabuk dökümünü kendim yapmıştım. 15. Gündü. Bana göre çok fazla dökülme oldu kabuklarla. Bunlar belki de tutmayan saçlardı.. 1 yıl sürüyor normal süreç ama 8. Ay da bu şekilde olması umutları tüketti benim için.
şok dökülmenin çok olmasına bağlamak doğru bir çıkarım değil bana göre.O dökülenler saç teli, kök değil sonuçta.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Temmuz 2021, 15:48:50 »
Saç ekimi bu kadar kısa halde paylaşılmaz uzatıp sonucu göstermelisin
Hangi merkez bilmiyorum ama zaten seyrek bir ekim yapmış kısa halde bakarsakta ekilenler çıkmış

Senin sorunun iyi güzel sık bir ekim yapılmaması.
Global Moderator

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 13 Temmuz 2021, 18:21:38 »
Ustad, seyrek bir ekim olmus ve ekilenler cikmis bence. Seyrek ekim oldugu icin ve sacini cok kisa tuttugin icin sana sonu hisran geliyor. Biraz uzatirsan farkli bir goruntu olacaktir ama bir sikilastirma ekimi yine ister bu kafa
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Temmuz 2021, 18:56:36 »
Hocam güneşe çok mu çıkıyorsunuz? 8. Fotosunda ön çizgisi şakak çizgisi gerisi sanki ekim sonrası 1. Aydaki gibi pembe sanki. O bölgede ten renginiz daha farklı. Ama saçdan dolayı bir koyuluk değil, tem rengi koyu.

Ekilenler çıkmış diyen arkadaşlara pek katılamayacağım. Hadi vertexi tepeyi geçtim ekimin en rahat tuttuğu alna yakın ön bölgede şakakta saç çizgisi bile oluşmamış. Ben olsam ben de memnun olmazdım gayet iyi anlıyorum sizi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Temmuz 2021, 21:40:13 »
Ustad, seyrek bir ekim olmus ve ekilenler cikmis bence. Seyrek ekim oldugu icin ve sacini cok kisa tuttugin icin sana sonu hisran geliyor. Biraz uzatirsan farkli bir goruntu olacaktir ama bir sikilastirma ekimi yine ister bu kafa
+1
Global Moderator

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Temmuz 2021, 01:23:50 »
ekimini acemi birileri yapmış belli .hem planlama hatası yapmışlar hemde ekiminde ciddi hatalar yapmışlarki saçların çıkmamış.
bu tür açıklıklarda en güzeli sadece tamamen saçsız alanlara ekip yapıp kalan saçlarıda tedavi ile kurtarmak olmalı.

Fikret Öztürk

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 18 Temmuz 2021, 22:06:26 »
Rahat 3500 greft ekilmiş 8 ay için erken olabilir 1 sene bekle bakalım güzel olması gerekirdi acemi elde ekim yapilmamis bazı kişilerde geç çıkıyor saç

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 18 Temmuz 2021, 22:45:38 »
 saçlarında gidici saçlar varmış vede kısa tutuon surecte 8 ay olmuş kiminin bazen geriden gelebiliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Dangertweety

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Ekim 2021, 15:46:25 »
Arkadaşlar 2020 Ekim sonu saç ekimi.yaptırdım ancak koca bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Kliniğin genel manada sonuçları çok iyiydi. Ancak benim bünyem ile mi alakalı yoksa az mı saç ektiler bilmiyorum ancak sonuç gerçekten çok kötü. Benim hayalini.kurduğum bu değildi. ... 2. Ekimi yapar mıyım bilmiyorum malesef..   :-\
1. Resim 8. Ay
2. Resim Ekim öncesi

hocam fiyat olarak ne kadara ektirdiniz? tavsiye eder misiniz bende kendileriyle görüştüm

Facebook Twitter Instagram