Gönderen Konu: 6.ay ve havuz  (Okunma sayısı 435 defa)

murattarum

• Hero Member
6.ay ve havuz
« : 20 Haziran 2022, 15:08:54 »
Merhabalar 6 .ayim oluyor simdi havuza girebilirmiyim havuzundan denizden farki kimyasali cok yani klordu diger kimyasallardi.tamda gelisme asamasi .bir kisi girme desin girmiycem yani oyle su deliside degilim olmasada olurda .bir sorayim dedim.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 6.ay ve havuz
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2022, 16:12:51 »
 çok takıosan kafayı daldırmazsın kök 2 cm altta nasıl havuz suyu ulaşcak oraya
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2022, 18:49:23 »
6 ay geçtiği halde bu soruyu soruyorsan bu psikolojiyle hiçbir şey yapmasan bile dökülür o saç

bence bu tedavilerin etkilerinin az olmasının nedeni buradaki arkadaşların hepsinin kafayı fazla takmasından oluyor

ferah bir kafayla şu tedaviler uygulansa eminim x2 olumlu geri dönüş olur

stresli bir zihinden hiçbir etki beklemeyin
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2022, 18:55:52 »
lazer cihazı bile kıl kökünü doğru dürüdt öldüremiyor havuz suyumu öldürecek  :) tamam havuz suyundaki kimyasallar saça zararlı ve bazen dökülmeleri hızlandırıyor ama bu demek değilki saçı öldürüyor merak etme biraz dökülme olsa bile geri çıkar.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Haziran 2022, 23:01:10 »
Olmaz munir kardes nedemek biraz dokulur o biraz sac icin delik desik oluyoruz.yani  sorum suydu simdi normal saca bile zarari varken hani belki henuz 6.aydayken normal sac muamelesi yapmasam dahami iyi olur diye dusundum.yan gelisiyorlar cikanlarda mevcut.tamam bende su bonesi havuz bonesi takarim su gecirmeyenlerden
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2022, 23:41:52 »
 fazla havasız boğma saçı.bone daha tehlikeli bence havuuz suyundan ikiside bişi yapmazda
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2022, 09:20:25 »
Sorun olmaz çıkınca güzelce yıka şampuanlayip 👍

suzy_q

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2022, 07:29:02 »
6 ay geçtiği halde bu soruyu soruyorsan bu psikolojiyle hiçbir şey yapmasan bile dökülür o saç

bence bu tedavilerin etkilerinin az olmasının nedeni buradaki arkadaşların hepsinin kafayı fazla takmasından oluyor

ferah bir kafayla şu tedaviler uygulansa eminim x2 olumlu geri dönüş olur

stresli bir zihinden hiçbir etki beklemeyin

Kesinlikle :)

mesut1618

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Temmuz 2022, 16:35:04 »
Arkadaşlar spor olayıda çok karışık kimi 1 ay kimi 2 hafta kimi 3 ay diyor .3 ay diyenlerin  Gerekçesi de  saça gidecek oksijen azalıyormuş bu bana hiç mantıklı gelmiyor ve ben 3 hafta sonra bilemedin 1 ay sonra vücut geliştirme sporuna başlayacağım . Sizin görüşleriniz nelerdir ??

Facebook Twitter Instagram