Gönderen Konu: 2022_23 sezonu transferleri.  (Okunma sayısı 485 defa)

emekli kel

• Hero Member
2022_23 sezonu transferleri.
« : 23 Haziran 2022, 23:52:29 »
 Önce şimdi piyasa olan habere göre beinsport 2 yıl daha ligimizi almış.İngiltere liginide aldı benim için önemli olan o.Gs Okanı getirdi.Gelmesi gereken bir isimdi ama arkasında tecrubelerinden faydalanabileceği Fatih Teriminde olması onemliydi.Umarım Terim Okana babalık yapar.Sıkışınca yanında olur.Fb Brumayı ve 3 sene once Rizede oynamış Brezilyalıyı aldı .Eskidende ligte oynamışlar aldı şimdide alıyor.Kısa zamanda Kiev maçı var.Zor maç.Kartal yollandı Portekizli geldi.Tsde Naka gitti.Kalecide gidicem dedi ama şimdilik kaldı.Bjkde sıradan transferler yaptı.Şimdiye kadar transferler dandikti.Bakalım lig gene zevksizmi olcak.Klupler siyasete yakın durmaya calısıyor.Masa basında alınıyor sampiyonluk.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 2022_23 sezonu transferleri.
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2022, 17:47:17 »
 uğurcanda satılabilirmiş.20milyon euro vermişler bence değerini bulan her topçu satılmalı ama uğurcan hariç.onun yeri paraylada dolmaz.fulham istiyormuş çok daha iyi takımlara layık
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2022, 21:39:39 »
uğurcanda satılabilirmiş.20milyon euro vermişler bence değerini bulan her topçu satılmalı ama uğurcan hariç.onun yeri paraylada dolmaz.fulham istiyormuş çok daha iyi takımlara layık

Uğurcan gibi şanslı bir kaleci için 20 milyon euro çok bile ,o şanslı bilek her zaman çalışmaz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2022, 21:41:40 »
 42 yasındayım fbliyim ama en iyi kaleci onur kıvraktı şimdi uğurcanı gordum.gorduğum en iyi kaleci

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2022, 21:21:06 »
 emre morda gelmiş bu kacıncı gsnin artıklarını topluoz.kasımpaşada muleka var alan yasar ust duzey bir topçu.thaim siyahi golcu iyidi bizde fbde.kayseriye gitti galiba.adam oynattınmı atıyordu oda paşadan gelmişti freyi yolladılar belçikada deli gibi gol attı fb ne yapıo saçma sapan işler yaptı

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2022, 22:44:32 »
 ben adım gibi fbnin eleneceğini biliyorum hatta bir yere yazdım avrupadan elenicek lige kotu baslıcak jesus gider kartal gelir diye.jesus yol yakınken gitsin kartal olsa elerdi.8 aydır maç yapmayan topçulaarı olmayan takımı elesen ne olcak bu oyunla.jesus zaten gider yol yakınken bari doğru adımlar atılsın.koç artık gitsin.

KrAlex1907

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 30 Temmuz 2022, 09:45:53 »
ne zaman şl gidecez yav

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2022, 11:22:29 »
 bu sene ligte gider.jesusun suratını beğenmiom sallamıo gibi gelio alıp parayı gider yol yakın kartalı getirsinler.kartallı kadroyu bozmamıi fb rahat elerdi bunları.yok savas var diye kıyak yapmışlar şu bu doğrudur ama adamlar 8 aydır top oynamıo topçuları yok.bunlar eleyemiosan.aldılar hep sırıkları.birde breziltalı orta yapanı.eskiden caner orta sahayı gecer orta açard gene aynısını denicekler ellerinde oyun planı yok ilk basarısızlıkta koç ona buna sallıcak.baydı baba aynı seneryolar yıllardır artık

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2022, 23:47:06 »
 bjk ve fb erken form tutma eğilimdeler erken form tutmak iyi değildir cabuk dusersin .koç baktı bu iş masa basında oluyor gecen seneden beri siyasete oynuyor.3 maçta penaltırlar rakibe kırmızılar gecen sene neden verilmedi bunlar

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 23 Ağustos 2022, 02:59:37 »
bjk ve fb erken form tutma eğilimdeler erken form tutmak iyi değildir cabuk dusersin .koç baktı bu iş masa basında oluyor gecen seneden beri siyasete oynuyor.3 maçta penaltırlar rakibe kırmızılar gecen sene neden verilmedi bunlar

Fenerbahçenin bu maçta kollandığı çok açık ali koçun siyasete oynaması işe yaramış ,özellikle fenere verilen penaltı çok saçmaydı  :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Ağustos 2022, 09:19:47 »
 yazın dedik daha siyasete oynuyor verimini alır diye.her sene sampiyon masa basında belirleniyor.ama bence gs ve bjk cekişcek .siyaset boyle devam ederse fb olur  .ben fbliyim ama artık maçı bile az izliyorum açıp ingilizlere bakıyorum siyaset kimi sampiyon yapcaksa o zaman onceden solesin kimse bosuna izlemesin.her sene aynı muhabbetler

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 23 Ağustos 2022, 17:09:20 »
kim şampiyon olacak acaba bu sene

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Ağustos 2022, 21:18:19 »
 gene kimi isterlerse onu yapıcaklar gibi gozukuyor.kim işlerine gelirse o.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2022, 19:05:07 »
  bjk kaliteli topçu almış.fb valencianın gollerinden sonra santrafor alıcakmı bakalım
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2022, 21:17:47 Gönderen: emekli kel »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 07 Eylül 2022, 22:33:57 »
 gs güzel adamlar aldı

Facebook Twitter Instagram