Gönderen Konu: 2022_23 sezonu transferleri.  (Okunma sayısı 124 defa)

emekli kel

• Hero Member
2022_23 sezonu transferleri.
« : 23 Haziran 2022, 23:52:29 »
 Önce şimdi piyasa olan habere göre beinsport 2 yıl daha ligimizi almış.İngiltere liginide aldı benim için önemli olan o.Gs Okanı getirdi.Gelmesi gereken bir isimdi ama arkasında tecrubelerinden faydalanabileceği Fatih Teriminde olması onemliydi.Umarım Terim Okana babalık yapar.Sıkışınca yanında olur.Fb Brumayı ve 3 sene once Rizede oynamış Brezilyalıyı aldı .Eskidende ligte oynamışlar aldı şimdide alıyor.Kısa zamanda Kiev maçı var.Zor maç.Kartal yollandı Portekizli geldi.Tsde Naka gitti.Kalecide gidicem dedi ama şimdilik kaldı.Bjkde sıradan transferler yaptı.Şimdiye kadar transferler dandikti.Bakalım lig gene zevksizmi olcak.Klupler siyasete yakın durmaya calısıyor.Masa basında alınıyor sampiyonluk.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: 2022_23 sezonu transferleri.
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2022, 17:47:17 »
 uğurcanda satılabilirmiş.20milyon euro vermişler bence değerini bulan her topçu satılmalı ama uğurcan hariç.onun yeri paraylada dolmaz.fulham istiyormuş çok daha iyi takımlara layık
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Alpha

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2022, 21:39:39 »
uğurcanda satılabilirmiş.20milyon euro vermişler bence değerini bulan her topçu satılmalı ama uğurcan hariç.onun yeri paraylada dolmaz.fulham istiyormuş çok daha iyi takımlara layık

Uğurcan gibi şanslı bir kaleci için 20 milyon euro çok bile ,o şanslı bilek her zaman çalışmaz.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2022, 21:41:40 »
 42 yasındayım fbliyim ama en iyi kaleci onur kıvraktı şimdi uğurcanı gordum.gorduğum en iyi kaleci

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2022, 21:21:06 »
 emre morda gelmiş bu kacıncı gsnin artıklarını topluoz.kasımpaşada muleka var alan yasar ust duzey bir topçu.thaim siyahi golcu iyidi bizde fbde.kayseriye gitti galiba.adam oynattınmı atıyordu oda paşadan gelmişti freyi yolladılar belçikada deli gibi gol attı fb ne yapıo saçma sapan işler yaptı

Facebook Twitter Instagram