Anket

Sizce ?

Adanademirspor
0 (0%)
Başakşehir
0 (0%)
Beşiktaş
2 (11.8%)
Galarasaray
8 (47.1%)
Fenerbahçe
6 (35.3%)
Trabzonspor
1 (5.9%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: 2023_24 sezonu şampiyonu kim olur?  (Okunma sayısı 369 defa)

emekli kel

• Hero Member
2023_24 sezonu şampiyonu kim olur?
« : 28 Temmuz 2023, 11:37:50 »
 Ben Gs ve Bjkyi favori goruom.Fbnin Kartal hamlesiyle azda olsa sansı var .Sanki Bjk Şenol Güneşle goturcek bu işi tabi 2 3 çok sağlam yıldız transfer yapmalı.

muroreis

• Hero Member
Ynt: 2023_24 sezonu şampiyonu kim olur?
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2023, 13:29:51 »
Ben Gs ve Bjkyi favori goruom.Fbnin Kartal hamlesiyle azda olsa sansı var .Sanki Bjk Şenol Güneşle goturcek bu işi tabi 2 3 çok sağlam yıldız transfer yapmalı.
bjk transfer yapamazsa gs net şampiyon olur diye düşünüyorum
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2023, 14:03:48 »
 aynen tabi işe reyting siyasi hesaplarda karısabilir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2023, 14:16:37 »
aynen tabi işe reyting siyasi hesaplarda karısabilir.
reyting ve siyasi Allah'ın emri hocam , heyecanı katarlar lige biraz da insanları biktirirlar sonra cimbom alır kupayı
Her gün 1/4 proscar 

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2023, 15:51:45 »
Fenerbahçeliyim ama objektif olarak bu yazıyı yazıyorum. Tadic'i son Avrupa maçında izlemiş biri olarak net Fenerbahçe diyorum ama hoca olarak Şenol Güneş ve Okan Buruk net daha iyi isimler çünkü hocalık kariyerinde İsmail Kartal'ın tek kupası yok ama lig + kupa şampiyonluklarını sayarsak Okan Buruk'un 3, Şenol Güneş'in 4 kupası var. Dediğim gibi kadro olarak Fenerbahçe net daha iyi. Altay giderse kaleye Livakovic, orta sahaya da Zajc + 1 tane de defansif özelliği iyi olan orta saha alınırsa lig başlamadan biter ama şu anlık eldekiler bunlar. Kalan sürede yeni bir orta saha transferi yapılmazsa o zaman İsmail Yüksek ve Crespo'nun yan yana oynamasından yanayım ben. Bence %90 Fenerbahçe Konferans'da yarı final oynar ama finali de zorlayabilir kadro çok iyi Dzeko, Kent, Tadic, Ferdi, Crespo vs vs. :)))

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2023, 16:54:22 »
 koçla altay ordayken fbnin işi zor.kartal bir ihtimal seri yakalarsa puan hocas fbde calısan çok hocanın ustunde.koç gene sampiyon yapamaz gene seçilir kongre uyelerini kendi adamlarından yapmış adam sıfır cekti halen orda
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2023, 18:39:01 »
Fenerbahçeliyim ama objektif olarak bu yazıyı yazıyorum. Tadic'i son Avrupa maçında izlemiş biri olarak net Fenerbahçe diyorum ama hoca olarak Şenol Güneş ve Okan Buruk net daha iyi isimler çünkü hocalık kariyerinde İsmail Kartal'ın tek kupası yok ama lig + kupa şampiyonluklarını sayarsak Okan Buruk'un 3, Şenol Güneş'in 4 kupası var. Dediğim gibi kadro olarak Fenerbahçe net daha iyi. Altay giderse kaleye Livakovic, orta sahaya da Zajc + 1 tane de defansif özelliği iyi olan orta saha alınırsa lig başlamadan biter ama şu anlık eldekiler bunlar. Kalan sürede yeni bir orta saha transferi yapılmazsa o zaman İsmail Yüksek ve Crespo'nun yan yana oynamasından yanayım ben. Bence %90 Fenerbahçe Konferans'da yarı final oynar ama finali de zorlayabilir kadro çok iyi Dzeko, Kent, Tadic, Ferdi, Crespo vs vs. :)))
yapma hocam , kadro olarak nasıl fb daha iyi gsnin eleme maçına bakmayın sadece , klasik gs sezon başı böyle kötü oluyor ama toplayınca kimse tutamaz , kalite olarak gs daha iyi bence kadroda
Her gün 1/4 proscar 

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #7 : 28 Temmuz 2023, 18:48:46 »
yapma hocam , kadro olarak nasıl fb daha iyi gsnin eleme maçına bakmayın sadece , klasik gs sezon başı böyle kötü oluyor ama toplayınca kimse tutamaz , kalite olarak gs daha iyi bence kadroda

Icardi eşinin hastalığı yüzünden daha gelemedi, orta sahada Torreira yanında iyi bir 8 numara yok maalesef forvette Bakambu-Halil ikilisi ile olmaz. Icardi gelene kadar mecbur birini bulmak zorunda. Kalede de halen 40lık Muslera ile oynuyorlar. Muslera kötü değil ama yaşı ileri, ligi kaldırsa da ŞL'de yapamaz maalesef. Kaleci, orta saha ve forvet sorununu çözerse dediğin gibi iyi bir kadro olur ama şu an 2 ya da 3. olur.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2023, 21:15:42 »
Icardi eşinin hastalığı yüzünden daha gelemedi, orta sahada Torreira yanında iyi bir 8 numara yok maalesef forvette Bakambu-Halil ikilisi ile olmaz. Icardi gelene kadar mecbur birini bulmak zorunda. Kalede de halen 40lık Muslera ile oynuyorlar. Muslera kötü değil ama yaşı ileri, ligi kaldırsa da ŞL'de yapamaz maalesef. Kaleci, orta saha ve forvet sorununu çözerse dediğin gibi iyi bir kadro olur ama şu an 2 ya da 3. olur.
haklısın çok üzülerek söylüyorum ki Muslera devri bitti bitecek , icardi geldi bile umarım rövanşa yetişir
Her gün 1/4 proscar 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2023, 22:36:19 »
 gs fb ile açtı.fb gibi paraya odaklı değil basarıya odaklı basarı olunca para zaten gelir
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2023, 22:56:48 Gönderen: emekli kel »

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2023, 10:13:30 »
haklısın çok üzülerek söylüyorum ki Muslera devri bitti bitecek , icardi geldi bile umarım rövanşa yetişir

Icardi'nin gelmesi Galatasaray açısından iyi oldu. Rövanşta oynarsa fark yaratır tabi yoksa Galatasaray elenip Avrupa Ligine düşebilir. Tabi orada daha fazla şansı var ama ülke puanı için CL'ye kalmak net daha önemli. Es kaza 1. torbadan Sevilla çekti mi başka İspanyol takımı çekemiyor İspanyol takımları arasında çekilebilecek nispeten en iyi kura. Sevilla, Porto, Rangers çektin mi, gruptan çıkma şansın çok yüksek. En kötü Sevilla, Leipzig, Lazio kurasına bile okey olursun çünkü 4. torbadan giriyorsun. :)

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2023, 11:55:21 »
Icardi'nin gelmesi Galatasaray açısından iyi oldu. Rövanşta oynarsa fark yaratır tabi yoksa Galatasaray elenip Avrupa Ligine düşebilir. Tabi orada daha fazla şansı var ama ülke puanı için CL'ye kalmak net daha önemli. Es kaza 1. torbadan Sevilla çekti mi başka İspanyol takımı çekemiyor İspanyol takımları arasında çekilebilecek nispeten en iyi kura. Sevilla, Porto, Rangers çektin mi, gruptan çıkma şansın çok yüksek. En kötü Sevilla, Leipzig, Lazio kurasına bile okey olursun çünkü 4. torbadan giriyorsun. :)
Galatasarayin gruplara kalacağını dusunuyorum
Her gün 1/4 proscar 

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Temmuz 2023, 11:55:53 »
umarım bütün takımlarımız gruplara kalıp gruplardan çıkıp güzel bir başarı elde eder de elle tutulur biseyimiz olur
Her gün 1/4 proscar 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2023, 13:19:47 »
 bişi olmaz bizim takımlardan.lig dandik.gs gecen sene ter attı süper değildi otekiler iyice bitikti.icardi cok onemli ama  buyuk takım 1 kişinin ayağına bakmaz.mustlera 2 3 yıl daha oynar ama hep diom gsye çok sağlam bir yedek kaleci lazım.fbyede bjkyede 2 ser kaleci lazım.kocun basarısızlığının en buyuk sebeplerinden biride yıldızlar topluluğunu kuramadı aziz bunu yapuyordu.azizin yıldızlara bakıom koçunkileri rahat ezer.daum nasıl duvarlara yazılar yazdırmıtı burası kadıköy burdan çıkış yok diye topçulara okutuodu kartalda aynısını yapmalı eskiden fb bu butunleşmeylen kadıköyde pun vermiyordu pek pozisyon bile vermiyordu.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2023, 13:39:31 »
 icardi abubakar kavgası olur bu lig.iyi olan takımını sampiyon yapar.

Facebook Twitter Instagram