Anket

2022_23 sezonu ipi kim göğüsler ?

Başaksehir
2 (3.3%)
Beşiktaş
13 (21.3%)
Fenerbahçe
16 (26.2%)
Galarasaray
24 (39.3%)
Konyaspor
0 (0%)
Trabzonspor
6 (9.8%)

Toplam Oy Verenler: 61

Gönderen Konu: Yeni sezon kim şampiyon olur?  (Okunma sayısı 2963 defa)

emekli kel

• Hero Member
Yeni sezon kim şampiyon olur?
« : 03 Ağustos 2022, 21:16:42 »
 Ben Bjk Gs çekişir diyorum.Tsninde yarısa dahil olup olmayacağı Uğurcanın performansına bağlı.Tabi gecen yılın sampiyonu en buyuk adaydır ama Uğurcan gitmek istedi bırakmadılar genelde gitmek isteyeni bırakmayınca pek performans vermiyor.Yoksa Uğurcan tek basına takım.Fbye zaten sans vermiyorum.O baskan ordayken zor o iş.

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yeni sezon kim şampiyon olur?
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2022, 21:17:33 »
Sampiyon GS

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2022, 21:18:45 »
 Pardon yanlış yazmışım.Bende bir Fbli olarak Gsye oy verdim.Aslında Bjk favorimdi ama hocası soru işareti kapalı kutu.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

nomerci

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2022, 22:18:49 »
Trabzon yine ambargoyu koyar.
  • Ekim Merkezi ismi Elithair

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2022, 23:38:48 »
 kaleye göztepeli irfan can gelmiş.boş değil geliştirirse kendini oynar.altayı kessin artık.her maç bir hata yapıyor kiev maçındada içeri tokatladı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2022, 23:05:51 »
 avcı kurnaz adam.az pozisyon vereyi nasılsa kaleci yemiyor azda bulsam norveçli atar maçı alırım diyor.o kaleci ile golcunun arasına yoldan gecen 9 adam bulsam maç kazanırım diyor.norveçliyi nasıl avrupanın guclu takımları transfer etmedi hayret ettim.iri yarı tutamazsın boyle adamı imkanı yok.gol beceriside sansıda var.ts sampiyonlar ligine kalırsa orda parlar çok para eder.kaleci golcu derken ts kazanmasını biliyor.alışkanlık haline getirmişti gecen sene herhalde bu senede bu alışkanlık devam edicek.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Ağustos 2022, 08:57:28 »
Yeni sezonda kim şampiyon olacak bakalım

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Ağustos 2022, 10:18:07 »
Muslera-torreira-seferovic
Tutan- koşan - atan en iyileri GS de şampiyon muhtemelen GS
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2022, 11:51:38 »
 artık futbol tutan atana bakıyor.sakatlıktan sonra muslera eskisi değil zaten uğurcan formundaki musleradanda iyi bence.seferovic ve mukela yılın transferi bence.ama cornelius kadar yoklar.norveçli ikiisinide ust uste koyar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2022, 12:48:22 »
 bjkde gecen seneler kartal diye bir cocuk izlemiştim çok beğenmiştim kiraya verdiler ben olsam kiralamadan bjkde oynatırdım .dun ilk 11 basladı sanırım.hakkıdır onun forma.çok iyi bir cocuk.fbede beykan dikkatimi cekiyordu bir yerlere gelemedi genclerden yusuf sarıda çok iyi.tsdeki ömürde bir donem kendine haksızlık yapıldı oda çalıştı cevap verdi buyuk topçu genclerimizi kazanmalıyız.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2022, 23:51:56 »
 ne bu fb ümraniyeden sonra bir puanı alıyor gs antalyaya sonda atıp içerde giresuna yeniliyor bjk kayseriye sonda atıyor daha çok yeni ama 3 buyukler genemi bu sene ligte olmucak

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 14 Ağustos 2022, 18:58:24 »
Valla ben Trabzonsporluyum Trabzon yine taş gibi top oynuyor zirveye oynayacağı çok belli
  • Yaşınız 25

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2022, 12:16:16 »
fatih terim gelirse galatasaray olur ilerleyen haftalarda gelicek tribünler 10 saniye imparator fatih terim diye bagırsın yeterli dursun özbek getirir fatih terimi okan burukta hiç ışık yok okan buruga en baştan karşıydım bi söz var bikere satan ikiyide satar diye bi kere sattı intere gitti ikinciyide sattı beşiktaşa gitti 10 hafta ömrü var takımın başında ondan sonra birdaha kapıdan sokmazlar fatih terim geri dönerse galatasaray şampiyon olur fenerden bu senede hiçbişiy olmaz ali koç gitmedigi sürece fenerbahce şampiyon olamaz hayatında verdigi en dogru karar ismail kartalı getirmekti onuda başka seçenegi olmadıgı için verdi tuttu ama göremedi ben koç holdingin ceosuyum dedi vizyonum var dedi jesusu getirdi jesusta brezilya liginin çöplerini getirdi takıma brumadan fatih terimin bile adam edemedigi emre mordan medet umuyolar geçen sene pereirayı getirdi aziz yıldırım 7 sene önce anladı vitortan bişey olmucanı aziz yıldırım 6 aydaçözdü teneke baglayıp gönderdi vitoru ali koç  7 sene çözemedi koç holdingi dünyada kimse batıramaz  batırırsa ali koç batırır acilen başkanlıgı bırakmalı benim galatasaraylı olarak işime geliyo normalde 40 sene başkan kalsın beşiktaştanta olmaz teknik direktörü kötü kadrosu kötü eksik şampiyonluk galatasarayla trabzon arasında geçer trabzonun başkanı akıllı adam abdullah avcıda sonuç odaklı bi adam korkak oynatıyo takımı ama sonuca gidiyo
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 15:25:38 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Ağustos 2022, 12:26:53 »
Trabzonspor iyi gidiyor. Bakalım bu sene yine şampiyon olabilecekler mi?
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2022, 13:47:04 Gönderen: Pier »

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Ağustos 2022, 13:09:59 »
 basak trabzon konyaya bakıyor lig .terime gs kartala fb yolu gozukuyor

Facebook Twitter Instagram