Anket

Başakşehir
0 (0%)
Beşiktaş
22 (28.6%)
Fenerbahçe
10 (13%)
Galatasaray
15 (19.5%)
Trabzonspor
30 (39%)

Toplam Oy Verenler: 77

Gönderen Konu: Yeni sezon kim şampiyon olur?  (Okunma sayısı 6946 defa)

İnterista

• Jr. Member
  • **
Ynt: Yeni sezon kim şampiyon olur?
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2021, 21:12:29 »
Beşiktaş bu sene de favori. Galatasaraylı olarak bizim şampiyon olacağımıza zerre ihtimal vermiyorum. F.T takımın başındayken başarının geleceğini zannetmiyorum.
  • Medikal Tedavi Sert saç masajı,

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2021, 23:02:40 »
 f.t miladını doldurdu.ben bu gece rizeden supriz bekliyordum bir abim demişti 3 tane atıcak diye oyle oldu.gs fb bjkye rakip olamaz.trabzonda kafaya oynayacakların arasında gosteriliyor avcı kurnaz adam en azından ist deplasmanlarında yenilmezse anadolu maçlarını 1 0 1 0 kazanırsa 2.olur bjknin arkasından bence.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2021, 00:11:17 »
Beşiktaş çok daha oturmuş kadro. Rosier ve Ghezzali elinde tuttu. Ortam birbirine alışık. Üstüne iyi yerliler aldı. Alex katılacak takıma daha. Sergen az önce Batshuayi gelecek haftaya dedi forvet için. 1 ortasaha ve 1 stoper (Godin) daha gelecek.

GS genç kadrosu alışana kadar ülkeye ve lige gerilerde kalır. FB ikinci bitirir yarışta olur son ana kadar ama derbi farkıyla 2.olur

TS malesef iyi kadro değil medyanın abarttığının aksine. 6-7. Falan bitireceklerdir

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2021, 02:29:52 »
beşiktaş güzel açılış maçı yaptı ama sanki beşiktaşın iyi olmasından ziyade rizenin çok kötü olmasından kaynaklandı ve birde şu yerli oyuncu şartı bu sene anadolu takımlarının başını fena ağrıtacak sanki.adamlar ne güzel afrikadan oyuncu getirip full 11 kuruyorlardı ama şimdi etekleri tutuşacak.3 oyuncu deyip geçmemek lazım birde bunların yedekleri olması lazım.

subutai

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2021, 10:22:31 »
Gsliyim ftden hoşlanmıyorum. terim ile gsnin başarılı olma şansı yok.

bu sene de bjk şampiyon olur. muhtemelen grup aşamasında şlden elenir ve lige konsantre olurlar ve ligi alırlar.

hatta iddiamı daha da ilerleteyim, fb ve gs bu şekilde yönetildiği sürece italyadaki milan ve inter olma yolunda hızla ilerleyeceklerdir. bjk iyi yönetirse süreci italyadaki gibi juventus gibi götürür ligi 3-5 sene, hatta diğerlerinin durumuna bağlı 10 yıl falan. demek istediğim üst üste şampiyonluk değil, domine etme anlamında. zaten bjk şampiyonluk farkını zamanla azaltacaktır ve 3. büyük etiketinden kurtulacaktır
  • Ekim Tarihi: 19.06.2021
  • Ekim Merkezi ismi zen
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi antibiyotik, ağrı kesici, merhem

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2021, 13:42:54 »
 fbli olmama rağmen fatih terimi severdim milli takımı mahkemeye verdiğinde sempatim bitti.aynı şekil volkan demirelde milli takımı bırakıp gittiğinde o an fbden kovulmasını beklerdim.terim topçu baskan hoca yerli yabancı hepsi dahil kaç tane isim gectiyse turk futbolunca çalışan rakipsiz 1 numaralı isimdir benim gozumde ama artık gsde miladı doldu bence erkenden bırakmalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2021, 20:11:20 »
 fb gs bu yarısta olamazlar.anca guclu değşimlere gitmeleri gerek.bjk bu lige fazla onu trabzon zorlar veya aşağıdan anadoludan sivas vs... bir takım.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2021, 20:19:25 Gönderen: emekli kel »

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2021, 03:05:39 »
Süper ligin şifresi kaliteli kadrodan ziyade takım uyumudur. Geçmişte Beşiktaş simao fernandes wuaresma gutili kadro ile şampiyon olamadı. FB nani Persie meirelesli kadro ile olamadı. Ama o sene Olcaylı Oğuzhan’lı Beşiktaş oldu mesela çünkü herkes arkadaş dosttu.

O yüzden Galatasaray dün akşamki rezillikten sonra benim görüşüme göre yarış dışıdır. Belli ki gerekli takımdaşlık dostluk seviyesi oluşmamış o takımda. Bu olaydan sonra da oluşamaz artık.

Beşiktaş da iyi kadro kurdu deniliyor ama Beşiktaşlı olmama rağmen şüpheliyim. Gerekli uyum dostluk havası sağlanamazsa Beşiktaş’ın kadrosu büyük patlayabilir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2021, 09:16:53 »
 sergen goturur işi

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2021, 17:22:07 »
Bende ft sevmiyorum karakter olarak ama başarılı adam gs dan ft çıkardığın zaman hiçbir başarısı şampiyonluğu kalmıyor yatın kalkın dua edin ona

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2021, 13:03:33 »
 fbye gsye bak avrupa devlerine kafa tutarken dandik takımlarla basa bas oynayabiliyorlar

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2021, 13:11:28 »
fbye gsye bak avrupa devlerine kafa tutarken dandik takımlarla basa bas oynayabiliyorlar

Futbol böyle bir şey oldu artık oyuncular arasında kapasite olarak uçurum azaldı günümüzde.
2. Lig topçuları bile çatır çatır oynuyor.
Şimdilerde psikoloji ve oyun isteği daha ön planda başarı için.
Malesef türk takımları yabancı takımlar karşısında  güvensiz ve hatta aşağılık kompleksine kapılıyorlar.işin ilginci 11 kişi yabancıda olsa bu durum değişmiyor.
Kendilerinden 20 kat daha ucuz kadrosu olan takımlara bile yeniliyorlar.
Hadi bir sefer yenil anlarızda her seferinde yenilmek nedir allah aşkına  ;D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2021, 13:57:56 »
 futbolda dusuncemiz ana mantalitemiz şu.marcao yumrukmu attı kovulcakmı aziz yıldırım ali koça ne dedi sergenle nur cebi kavgalımı hakemler penaltıyı verdimi ahmet çakar ne dedi erman toroğlu ne dedi.bunlar gundem hep.tek zihniyet futbolu geliştirmek olmadan imkanı yok değişmez

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2021, 14:30:40 »
Galatasaray şampiyon olacak
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Facebook Twitter Instagram