Anket

Favoriniz kim

Alanyaspor
0 (0%)
Başakşehir
0 (0%)
Beşiktaş
48 (48.5%)
Fenerbahçe
24 (24.2%)
Galatasaray
21 (21.2%)
Gaziantep
0 (0%)
Hatayspor
1 (1%)
Trabzonspor
1 (1%)
Sivasspor
1 (1%)
Karagümrük
3 (3%)

Toplam Oy Verenler: 99

Gönderen Konu: Kim şampiyon olur?  (Okunma sayısı 10971 defa)

emekli kel

• Hero Member
Kim şampiyon olur?
« : 09 Ocak 2021, 17:45:12 »
 Koyu fenerbahçeli olmama rağmen medya gecen ay favori gosterdiğindede fbden hiç umudum yoktu halen yok .sergen bırakcak denilirkende bjkyi favori goruyordum.Halen öyle.Avcıda bilir işini trabzon bunla baslasaydı baska yerde olurdu.Basaksehirdeki gibi tek farkla gidiyor.İstanbula yenilmezse berabere kalırsa anadoluyuda alırsa trabzonda iddalı.Seyir zevki sivasta oynadığı top izleniliyor.İyi bir forveti olsa tepeye oynardı.Ben bjk olur diyorum.Çekiştiğide trabzon olur bende fb gs bana boş geliyor.alanyadada çağdaş hoca çok şımardı.sonucta sergenin ve erolun mirasını yiyor

Poznan

• Jr. Member
  • **
Ynt: Kim şampiyon olur?
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2021, 02:02:01 »
Bu sene galiba uzun zamandır ilk kez 3 büyükler kapışacak , Beşiktaş alır kupayı diye düşünüyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2021, 18:27:47 »
 antep sumudicayı yolladı.fenerde iş yapar erolun yerine hemen gelmeli.manyak falan ama toptan anlıo
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2021, 23:11:36 »
Kadro kalitelisi ve oyuncu çeşitliliği olarak Fenerbahce şampiyon olacaktır. Ve yönetim de yeri geldiğinde transferler,  yeri geldiğinde prim vs ile bu sene olmasi gereken mutlak şampiyonluk için herseyi yapacaktır.

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2021, 23:24:27 »
Ben turk takımlarında hic bir ısık gormuyorum yazık aldıkları paraya yazık insanların bunları izlerken harcadıgı zamana   ama illaki bir tane sececek olursam GALATASARAY  hic olmazsa FATİH TERİM   bence turkiyede gorecegimiz en iyi teknik adam bu yıl iyi gitmesede bu boyle
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Ocak 2021, 12:26:53 »
 35  ali koç seçime girio takım kotu haldeyken girmek istemez bu seneymiş secim umarım kaybederek secildiği ilk andan itibaren nefret ediom koyu bir fbli olarak.azizide sevmzedim bundan iyidi.ali koç anlamıo bu işten.ben basarıya bakarım kişiliği iyi ama toptan anlamıo.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 11 Ocak 2021, 12:55:42 »
Türkiyede insanları futboldan soğuttular, her maç sonu hakem kararları, var bir alem zevk vermiyor hangi takımın şampiyon olduğuda önemli değil artık hakemler belirler şampiyonu nasıl olsa.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Ocak 2021, 23:13:32 »
Türkiyede insanları futboldan soğuttular, her maç sonu hakem kararları, var bir alem zevk vermiyor hangi takımın şampiyon olduğuda önemli değil artık hakemler belirler şampiyonu nasıl olsa.

Var  son bir iki haftadır biraz düzeltti kendini her poziyona sazan gibi atlamıyorlar artık , uyarı aldılar galiba.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Ocak 2021, 08:13:12 »
 mesut demişki turkiyenin en buyuğu fbdir.gsye imza atsa  oyle derdi.genelde parayo alıp yatıcak topçular hemen imzayı atınca bu tarz soylemlerde bulunur ve dusman takımı soyleyip o maçı bekliyorum diye taraftarı salak yerine koymaya kalkar.

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2021, 17:57:33 »
bugün fenerbahçe lige havlu atarmı acaba bana atar gibi geliyor  ;D

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 14 Mart 2021, 18:50:04 »

canın öyle istiyor anlaşılan birazdan göreceğiz.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 14 Mart 2021, 20:29:20 »
gençlerbirliği'nden iki yersen at bir zahmet. umarım bjk'yi yenerlerde cimbomun işine yararlar.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2021, 20:35:47 »
Sinir hastası yapar bu Fener.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Mart 2021, 20:36:41 »
Fenerli olmak pişmanlıktır her sene aynı hikayeler.. Taraftarların ömrünü yediler ömrünü karaktersiz ruhsuz *********  neyse sövmicem

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 14 Mart 2021, 21:25:17 »
Valla şu güne kadar koyu fenerliydim maçtan sonra bıraktım feneri biraz önce Instagramdan bile takip etmeyi bıraktım Fenerbahçe resmi sayfasını , gerek yok memleketimin takımı hariç büyük takım tutmama kararı aldım Fenerbahçe'yi tutmaya devam etsek kanser olacaz yoksa aq

Facebook Twitter Instagram