Gönderen Konu: Gaziantep ten merkez ve dr önerisi  (Okunma sayısı 363 defa)

Betabalık

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Gaziantep ten merkez ve dr önerisi
« : 29 Haziran 2022, 22:57:57 »
Merhaba arkadaşlar, saçlarım fena değil ama ön çizgi arkaya doğru ilerlemeye başladı ve benim asıl hoşuma gitmeyen şey ise ön yanlar boşalmaya başladı. Çok gitmeden ektirmeyi düşünüyorum ama özellikle yaptıran varsa tavsiyesini almak istiyorum. Gaziantep te kaliteli, parası sorun değil mutlu edecek dr ve merkez var mı? Özellikle hastane olursa daha iyi olur

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Gaziantep ten merkez ve dr önerisi
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2022, 22:59:34 »
Yaşın ve resmin gerek bizlere dostum.
Donörü yorumlamak ve genel saçın sağlığına bakmak gerek.

Antep'te bilemiyorum ama Batman'da vardı beğenilen bir merkez.

Araştırabilirsin.

Bana kalsa Ankara ve İstanbul'dan vazgeçmem.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Erhan T.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2022, 20:11:35 »
Merhaba. Gaziantep için hekim ya da merkez arayışın ne durumda ? Ben de yakın bir yerde ikamet ediyorum. Yönlendirmek istemem fakat karşıma sıkça 'Gaziantep Saç Ekim Merkezi' çıkmakta. Forumda da bir kaç işlemleri ile karşılaştım. Operasyonları Defalife' ye yapıyor ve 12.000 TL gibi bir fiyat verdiler. Diğer işletmeler hususunda bilgi aldığında iletişim kurabiliriz. Hintell beyin de görüşlerini almak isterim eğer görürse..

Betabalık

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2022, 23:20:51 »
Merhaba arkadaşlar, amacım saç ektirip ektirmem konusunda danışmak değil. O nedenle yaş saç foto vs atmadım. Sadece g.antepte özellikle işlem yaptırmış birinin tecrübesinden faydalanarak gidip dr ile görüşmek.
Gaziantep saç merkezi gibi yerler benim de karşıma çıkıyor ama ben tercihen hastane sorumluluğunda yaptırmak istiyorum. Dr olmayan kişilerin hastaneyi kiralayarak yaptırmalarını pek tasvip etmiyorum

Facebook Twitter Instagram