Gönderen Konu: bioxinin forte  (Okunma sayısı 1002 defa)

ellie williams

• Yeni üye
  • *
bioxinin forte
« : 22 Temmuz 2022, 21:21:39 »
Selamlar,
daha önce forumda sorulmuştur belki ama ben yeniyim ve konuyu bulamadım
eczanede minoxil forte 357 tl ye satılıyor internette daha ucuz ama sahte olma ihtimali var fakat birde yan ürün olarak bioxinin forte var bu minoxile göre çok ucuz 121tl gibi bir fiyatta yorumlara baktıgımda sahte olmadıgını onaylayan kullanıcılar var benim sorum şu bioxinin forte minoxille birebir aynı işi görür mü? ve sahte olma ihtimali var mıdır?

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: bioxinin forte
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2022, 03:07:53 »
Selamlar,
daha önce forumda sorulmuştur belki ama ben yeniyim ve konuyu bulamadım
eczanede minoxil forte 357 tl ye satılıyor internette daha ucuz ama sahte olma ihtimali var fakat birde yan ürün olarak bioxinin forte var bu minoxile göre çok ucuz 121tl gibi bir fiyatta yorumlara baktıgımda sahte olmadıgını onaylayan kullanıcılar var benim sorum şu bioxinin forte minoxille birebir aynı işi görür mü? ve sahte olma ihtimali var mıdır?
Al pakedi düzgün aç çamaşır suyuna 1 fıs sık turuncu oluyosa kullan turuncu olmazsa iade et

ellie williams

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2022, 12:13:32 »
Al pakedi düzgün aç çamaşır suyuna 1 fıs sık turuncu oluyosa kullan turuncu olmazsa iade et
kesin olarak anlaşılır mı bu yöntemle şimdiden teşekkürler

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2022, 14:06:00 »
sipariş ettim ben ulaştı elime bioxsin olan minoxil çamaşır suyuna fıs yaptım turuncuydu şimdi kullanıyorum ama kafayı yakmıyor Forte yakardı

Facebook Twitter Instagram