Gönderen Konu: 1,5 Aydan beri Minoxil Forte kullanmıyorum, zararlımı?Hekim proscar kullan dedi  (Okunma sayısı 5069 defa)

AlperenFfm

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1,5 Aydan beri Minoxil Forte kullanmıyorum, zararlımı? Doktorum Zararlı deyip Proscarı tavsiye etti.
Arkadaşlar Minoxil  Forte kullandığımdan beri saçlarım daha kalınlaştı ve Görünüm daha Canlı.
 kullanmadan önce saçlarım aşırı derecede cansızdı  Ve de dökülüyordu.
Dermatoloji  hekimine gittim  bana bir yağ karışımı eczaneye yazdırdı  yanına şampuan .
 Ondan hariç tavsiye etti Vitamin AGA E Hapları vede Minoxil Forte .

Bunları kullandım kullanalı saçlarım daha da canlandı ve saç  dökülmesi durdu diyebilirim .

Şimdide başka bir hekim Minoxil Forte  kullanma deyip Proscar  kullanmamı tavsiye etti .

Arkadaşlar yardımcı olursunuz sevinirim biraz kafam karıştı 🙈

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Minox kullanma dogru demiş.
Finast için yorum yPmıyacagım, forumdaki yorumlardan istifade edebilirsin. Ama oda vücuduna yararlı bir ilaç degil..araştır etki-yanetki mekanizmasını gren oyle karar ver.

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
proscarın ciddi yanetkileri var bazı insanlarda ilacı bıraktıktan sonra bile gecmiyormuş karar senin

2pac

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Mınox kullanma hatasını bende yaptım evet surekli kullanınca saçları gayet guzel cıkarıyor fakat bırakınca berbat bı sekılde dokuyor kullanma derım.Ayrıca proscaar yan etkılerı evet var bazı kısılerde cıkmıyor bu etkıler rıskı goze alıp kullanabılırsın.

Facebook Twitter Instagram