Gönderen Konu: Güneş zararlımı  (Okunma sayısı 257 defa)

Makinistt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güneş zararlımı
« : 05 Haziran 2023, 23:02:44 »
Herkese merhaba saç ekimini yaklaşık 8 ay önce yaptırdım benim sorum şu güneş saça zarar verir mi bu süreden sonra mesela bugün saç derim güneşte fazla kaldığım için kızardı bunun bir zararı olur mu 8. Aydan sonra konu üzerinde bilgisi olanlar cevaplayabilirse sevinirim iyi aksamlar

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Güneş zararlımı
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2023, 23:43:57 »
 guneste gevsek sapka taksan daha iyi.bir uzman gunesi kurumuş toprağa benzetiyordu sonuca aman aman etkisi yok 8 ay sonra bişi olmaz rahat ol.ama yaz sonuna kadar guneste çok kalcaksan gevsek bir sapka tak
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Güneş zararlımı
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2023, 01:48:35 »
Bir şey olmaz. İlk ay terlememek önemli. Ondan sonra ekimden sonra oluşan kızarıklıklar adına güneşte durmamak gerekiyor. Kızarıklıklar geçtikten sonra çok sorun olmaz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram