Gönderen Konu: 2. Ekim İçin Şahin Çelik  (Okunma sayısı 2843 defa)

kellox

• Life
  • Full Member
2. Ekim İçin Şahin Çelik
« : 24 Temmuz 2022, 16:30:58 »
Herkese Merhabalar. Forumu uzun süredir pasif olarak takip etmekteyim bundan yaklaşık iki sene kadar önce 2020 Ocak ayında bir Clinicexpert isimli bir klinikte Ekim yaptırdım tabi arkadaşları internetten buldum ozamanlar saç ekimi konusunda çok cahil ve bilgisizDim. Neyse konuyu uzatmayalım aylar süren bekleyişin sonucunda başarısız bir Ekim yaşadım Ön çizgim hiç doğal değil ve dönör bölgem Tabiri caizse Hacamat edilmiş gibiydi dedim ya araştırmadan ve bilmeden Tercih ettiğim bir klinikti Ve ben sadece ön taraf açığından şikayetçi olarak gittim. söylediklerine göre 2800 greft ekildi Ama ön çizgi gördüğünüz gibi iki yılın sonunda bu halde

Dediğim gibi forumu iki senedir pasif olarak takip ediyorum araştırmalarım sonunda Şahin Çelik  Hocada karar kıldım kendisine güveniyor ve olumlu sonuç alacağıma inanıyorum Saç ekimi sürecimi de Forum’da paylaşmak istiyorum

Şu anda son durum  fotoğraflardaki  gibi Şahin hoca ağustos ayında ekim işlemini yapacak dediğine göre ön çizgi öne alınacak önlere sıklaştırma yapılacak ve donör bölgedeki homojenlik sağlanacak son aşamada ise üst bölge için sıklaştırma yapılacak planlama bu şekilde kendisinin finans kullanmalımıyım diye sorduğumda şart değil ama kullanırsan faydalı olur dedi ve ben 1 ay öncesinde günde 1mg finasterd kullanımına başladım ekimden sonra da kullanmaya devam edicim umarım güzel bir sonuç alırım. Bilgi paylaşımı çok önemlidir ben sizin paylaşımlarınızı açtığınız konuları yaklaşık iki senedir uzun uzun okudum ve sonunda Şahin hocada karar verdim umarım benim paylaşımında birileri için faydalı olur. Neyse lafı uzatmayayım fotolardaki durum ile ilgili yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 2. Ekim İçin Şahin Çelik
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2022, 04:32:59 »
Şahin çelik iyi bir tercih bu ön çizginide düzeltip sıklaştırarak iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum
Global Moderator

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2022, 08:17:09 »
Şahin çelik iyi bir tercih bu ön çizginide düzeltip sıklaştırarak iyi bir sonuç alacağını düşünüyorum

İnşallah hocam mesajın moral oldu cok teşekkür ederim
Life Hair Şahin Çelik 2500 Greft Şaç Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28107.0
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2022, 01:00:25 »
doğrun karar umarım güzel olur saçlarınız.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2022, 09:41:53 »
doğrun karar umarım güzel olur saçlarınız.

Teşekkür ederim hocam ben de şahin hoca ve ekibinin tecrübesine güveniyorum umarım güzel olur hepimizin sonucu
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 04 Ağustos 2022, 08:49:05 »
Toparlanmayacak bir saç değil doğru seçimi yaptıktan sonra, Şahin Çelik dediğiniz gibi tecrübeli bir isim, inşallah güzel sonuç alırsınız.
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #6 : 04 Ağustos 2022, 21:12:26 »
Toparlanmayacak bir saç değil doğru seçimi yaptıktan sonra, Şahin Çelik dediğiniz gibi tecrübeli bir isim, inşallah güzel sonuç alırsınız.

Umarım hocam ilk ekimde donör bölgem acemice alındığı İçin bu 2. Ekimin benim son kurşunum olduğunu düşünüyorum o yüzden uzun araştırmalarım sonucu Şahin hocayı seçtim ve güveniyorum kendisine
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2022, 06:19:38 »
Yanlız keşke ilk ekiminde araştırma yapsaydın
Şu kasapların eline düşmezdim herçekten çok üzülüyorum bu insanların böyle yerlerde hayallerinin parçalanmasına ve hırlanıp daha fazla insana ulaşmamız lazım diye şu forumda elimden geleni yapıyorum yapıyorum demem yanlış olur yapıyoruz demek daha doğru.

Umarım çok daha fazla insanla ulaşırırz ve insanlar araştırmayı öğrenir kendileri için
Global Moderator

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #8 : 06 Ağustos 2022, 09:29:10 »
Yanlız keşke ilk ekiminde araştırma yapsaydın
Şu kasapların eline düşmezdim herçekten çok üzülüyorum bu insanların böyle yerlerde hayallerinin parçalanmasına ve hırlanıp daha fazla insana ulaşmamız lazım diye şu forumda elimden geleni yapıyorum yapıyorum demem yanlış olur yapıyoruz demek daha doğru.

Umarım çok daha fazla insanla ulaşırırz ve insanlar araştırmayı öğrenir kendileri için

Keşke forumu daha önce bulsaydım ve araştırma yapsaydım o zaman dediğin gibi bu kasapların eline düşmezdim bana inan ben operasyon sonrası elimden gelenin en iyisini yaptım saçlarım güzel olsun diye sigara içmedim vitaminlerimi kullandım Ve kendime gerçekten çok iyi baktım Umutla bekledim ama sonuç yukardaki gibi hüsran oldu tabi son pişmanlık fayda etmez şu anda bozuk bir ense kötü bir Ekime sahibim ama Şahin hoca ve ergin bey sağ olsunlar umutlu konuştular ve ikinci ekim’de başarı olacağını söylediler her şeyden önce bana bir müşteri gibi değilde bir hasta gibi yaklaştılar olması gereken de bu diye düşünüyorum umarım bu konular çok fazla insana ulaşır ve benim gibi başka insanlarda bu tarz yerlerin para tuzaklarına düşmezler insanların hayalleriyle oynuyorlar paralarını alıp kenara çekiliyorlar ne telefonlara cevap veriyorlar ne de arayıp soruyorlar işleri bittikten sonra. Ama derler ya yedigimiz kazıkların Toplamı tecrübedir diye Buda bana bir tecrübe oldu umarım başkalarıda bu tuzaklara düşmez foruma çok teşekkür ediyorum saç ekim sürecimi de. Ayrıntılarıyla burada paylaşacağım🙏🏻
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2022, 18:46:09 »
Şimdi şunuda belirmem gerek saç ekimi bu kesin iyi sonuç alırsın diye bir durum söz konusu değil kimse bu konuda %100 garanti veremez
Bunu bu hayatta bir alanda veremezsin satın aldığın ya da yaptırmış olduğun bir işlemde.

Ama önemli olan bu tarz sorunlar yaşamamak
Arkada kötü bir donör bırakmamak kötü saç yönleri kötü bir ön çizgi yani sizi bu hayattan sogutacak kalıcı sorunlar yaratmamak

İşi kaliteli şekilde yapmak her aşamasında sonrası kısmet artık.
Ama olumsuz durumlar keşke saçlarım çıkmasaydı bu görüntü olmasaydı dedirticek kafar büyül felaketlere yol açar saç ekiminde

Bir çok insan araştırmayan bilgisi olmayan saç ekimini çok basit bir durum sanıyorlar
Ya 7 bin tl yapan var aynı işlem neden 20 vereyim şeklinde ya da daha fazla param gitsin şeklinde düşünenenler var

Onlara şunu bilmelidirki saç ekimi inanın hayatınızda yaptıracağınız fiziksel görünüşüzünü çok fazla etkileyecek hayat kalitenizi yükseltip yanda düşürecek

Bir işlem her kesin yapabileceği her cafcaflı hastanelerin kaliteli görünen kiliklerin yapacağı başarılı olabileceği bir işlem değil. Lütfen çok dikkatli araştırın olumsuz bir sonucun ceremesini piskolojiniz ile ödersiniz adamı insan içine çıkılmayacak hale getirirler

Bir çok gidip para verdiğiniz saç ekimi merkezi
Burada araştıram kişilere o paranın 10 katını verse gidip saç ektirmezler

Artık gerisini ve önemini sizler düşünün
Kendiniz için araştırın bizim için değil
Biz doğru adımlar atarak bu sorundan kurtulduk
Ne yaparsanız kendinize yaparsınız.
Global Moderator

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2022, 20:24:34 »
Ben de isini iyi yapan bu ise yillarini vermis basari orani  yuksek bir merkezi sectim sutten agzimiz yandi bikere butcsme gore en iyu merkezi sectigimi dusunuyorum

Sac ekiminin nekadar ciddi, tecrube ve bilgi birikimi gerektiren bir operasyon oldugunu, her ekim yaiyoruz diyen bilinmedik ve taninmadik yerlere yaptirilmamasi gerektigini forum sayesinde ogrendim. Kaliteye fazla para vernekten kacinilirsa geriye donusu olmayan sonuclarla karsi karsiya kalinacigini anladim

Evet haklisin en iyi merkezin bile %100 garantisi yok ama burda yapilan isleri izleme memnuniyet oranini tartma sansimiz var ve ona gore secim yapiyoruz umarim herkez arastirmasini yapar ve en guzel sonuca ulasir.

Herkese iyi forumlar dilerim
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Facebook Twitter Instagram