Anket

.

.
0 (0%)
.
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 0

Gönderen Konu: Güncel proscar ve xpecia fiyatlarını bilen var mi ?  (Okunma sayısı 423 defa)

muroreis

• Hero Member
Ynt: Güncel proscar ve xpecia fiyatlarını bilen var mi ?
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2022, 14:42:48 »
Eczanede proscar ve xpecia alacam ücretini bilen varsa yardımcı olabilir mi
İki hafta önce proscar satın aldım , hatırladığım kadarıyla ya 53.50 TL yada 54.50 TL ödedim
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2022, 14:45:45 »
İki hafta önce proscar satın aldım , hatırladığım kadarıyla ya 53.50 TL yada 54.50 TL ödedim
Teşekkürler eczanelerde kolaylıkla bulabilir miyim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2022, 14:51:36 »
Eczanede proscar ve xpecia alacam ücretini bilen varsa yardımcı olabilir mi

bulunduğun şehirden herhangi bir eczanenin telefonunu bul ara sor en doğru bilgiye o şekilde ulaşırsın eczaneler iskontolu ya da iskontosuz satış yapabiliyor alacağın eczaneye sor yani. internete güveniyorsan xpeciayı netten alabilirsin ben almıyorum mesela tercih meselesi. proscar güncel liste fiyatını da google a sorarsan ilaç kütüphaneleri var oralardan fiyat prospektüs muadil ilaç vb tüm bilgilere ulaşırsın.

ülkede her şeyin fiyatı sürekli değişiyor. hele xpecia minoxil gibi ilaç sınıfında olmayan ürünlerin fiyatını arttırmak için belirli bir kanun koşul da bulunmuyorken bugün farklı yarın farklı a eczanesi farklı b eczanesi farklı bulabilirsin en son 1 ay önce 135 e almıştım mesela gelişine ama internette 100 e de var
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Berkebs

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Temmuz 2022, 15:50:04 »
bulunduğun şehirden herhangi bir eczanenin telefonunu bul ara sor en doğru bilgiye o şekilde ulaşırsın eczaneler iskontolu ya da iskontosuz satış yapabiliyor alacağın eczaneye sor yani. internete güveniyorsan xpeciayı netten alabilirsin ben almıyorum mesela tercih meselesi. proscar güncel liste fiyatını da google a sorarsan ilaç kütüphaneleri var oralardan fiyat prospektüs muadil ilaç vb tüm bilgilere ulaşırsın.

ülkede her şeyin fiyatı sürekli değişiyor. hele xpecia minoxil gibi ilaç sınıfında olmayan ürünlerin fiyatını arttırmak için belirli bir kanun koşul da bulunmuyorken bugün farklı yarın farklı a eczanesi farklı b eczanesi farklı bulabilirsin en son 1 ay önce 135 e almıştım mesela gelişine ama internette 100 e de var
Sürekli değiştiği için yakın zamanlarda almış birilerine sormak istedim

düzelicezinşallah

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2022, 16:18:18 »
10 gün önce 155 liraya aldım xpeciayı

Facebook Twitter Instagram