Gönderen Konu: Bilen var mı ?  (Okunma sayısı 187 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bilen var mı ?
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2023, 20:37:52 »
 finasterid yuzde 40 baskılıyor yuzde 60 dht yağlandırmaya devam eder.diyette varda aslına yağlanma için bir sürü yiyecek yazmışlar içine diyetin.yok yok.gunluk yıka.yağlı saçlar için bir sampuanla.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2023, 21:27:37 »
finasterid yuzde 40 baskılıyor yuzde 60 dht yağlandırmaya devam eder.diyette varda aslına yağlanma için bir sürü yiyecek yazmışlar içine diyetin.yok yok.gunluk yıka.yağlı saçlar için bir sampuanla.
Yaklaşık bir senedir günlük saç yıkıyorum çok yoruyor bu durum
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2023, 21:28:43 »
 dokulmesi daha çok yorar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Ocak 2023, 23:29:07 »
Dostum finasterid dht'u baskılar da tamamen durdurmaz. Sizin saç dipleriniz çabuk yağlanıyorsa ki bir çok saçı dökülen insanın durumu da böyle aslında yağlanmayı durduracak bir şampuan ile günlük yıkamanız gerekli. Finasterid dökülmeyi durdurmak için kullanıyorlar ama yağlanmayı durdurmak ve saçları dolgun göstermek bunları işin estetik kısmı olarak değerlendirip ona göre yan ürünler bulup kullanılmalı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram