Gönderen Konu: 2.seans saç ekimi için Esma Serkan Tetik tercihi  (Okunma sayısı 1654 defa)

forestgump341

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2.seans saç ekimi için Esma Serkan Tetik tercihi
« : 28 Temmuz 2022, 16:52:51 »
Merhaba sayın forum üyeleri. Öncelikle bu faydalı forum için yöneticiye teşekür ediyor ve sizlerin bilgi ve tecrübesinden yararlanmak isterim.
Saç ekimi 2. seans için Esma Serkan Tetik te Ağustos sonunda randevum var. Ancak gitmeden önce son kez detaylıca araştırmak istedim ve bu forumda sonnyto ve latent nickli iki arkadaşın
2.ekim sonuçlarına baktığımda tepe ve vertex bölgelerinde ekim tutmadığı gibi latent arkadaşımızın talihsizce mevcut saçlarının dökülme durumunu gördüm. Burdan arkadaşa
geçmiş olsun dileklerimi iletmekle birlikte Esma Serkan Tetik saç ekim merkezinde donör alımı nizami ve iyi durup dhi tekniğini kullanıp ve operasyonu 2 güne yaymasına rağmen bu sonuçların
çıkması biraz üzdü beni. Üstelik saç ekimime sayılı günler kala bunu görünce biraz streste oldum. Sizlerin bu konuda görüş ve önerileri benim için çok önemli. Esma Serkan Tetik saç ekim merkezi için düşünceleriniz nedir? Randevu önceden alındığı için 15 bin tl fiyatı saç artı sakal ekimi. Ancak Eylülden sonraya erteleme durumunda yeni fiyat 22.500 tl olacak. Ekonomik açıdan da bütçemi sarsmadan ancak mevcut saçımı kaybetmeden güzel bir ekim yapılabilir mi? Ekte mevcut saçlı halimi atıyorum. Açıkçası şu anki haliyle durum çok kötü değil ama yoğun bir saç isterken psikolojiyide bozmak istemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

monoblok

• Sr. Member
Ynt: 2.seans saç ekimi için Esma Serkan Tetik tercihi
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2022, 12:51:41 »
Kendi saçlarınız biraz zayıf duruyor? İncelme mevcut. Kullandığınız ya da kullanacağınız vitamin,ilaç düşünceleriniz neler? Bu arada son ekimlerinde bu yarz açıklıklarda Hakan doğanay ve ekibinin inanılmaz başarılı ekimleri var benim tercihim o yönde olurdu tabi sizi etkilemek istemem.
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

forestgump341

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2022, 15:49:35 »
Kendi saçlarımda dökülme yok çok şükür. İki aydır proscar 1/5, günde 1 xpecia tablet, şampuan prozinc plus kullanıyorum. Saçlarım genel yapısı itibariyle ince telli maalesef. İlk ekimimde 4200 greft ekild açıklığım fazla olmasına rağmen fena olmadı ekim. Şimdi aralara doldurma işlemi olduğu için dhi tekniğini tercih ettim Esma Serkan bakalım inşallah mağdur olmam :)

Lion

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2022, 20:17:40 »
Kendi saçlarında incelme var ama proscar kullanıyorsun gerekeni yapıyorsun.

Hakan hoca derim bende içine sinmediyse bu ekimide incele 4 aylık fiyat da 20 ya da 18 olması gerek https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26237.60

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2022, 09:10:59 »
Hocam hayirlisi olsun ama dhi bence mantiksiz bu isi sadece para icin yapmayan hastasinin memnuniyetine oncelik veren ve gerekirse muayene sonrasi ekim yapamayacagini soyleyen durust merkezler var greftiniz degerli arastirin dhi ye de cok takilmayin bence dhi tuzaktan baska bi sey degil arastirmaninizi iyi yapin benim ilk ekinimi de dhi ile yapmislardi berbat oldu bilgilendirme konularim mevcut
Life Hair Şahin Çelik 2500 Greft Şaç Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28107.0
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Facebook Twitter Instagram