Gönderen Konu: Avodart  (Okunma sayısı 547 defa)

alparslan06_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Avodart
« : 31 Temmuz 2022, 20:22:06 »
Arkadaşlar 4 sene önce falan avodart ilaç kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay kullanip bıraktım fakat bu ilacın yan etkileri ilacı birakali 4-5 sene olmasına rağmen düzelmedi eskiye göre fiziksel performansim yani gücüm çok azaldi ne yapmam lazim çare bulamadım bazen l-arjinin gibi amino asit kullandığimda enerjimde artış oluyor ama bu konuyla ilgili bu aynı şikayetleri yaşayan çaresini bulan tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim çünkü yan etkileriyle ilgili çok problem yaşıyorum

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Avodart
« Yanıtla #1 : 31 Temmuz 2022, 21:01:30 »
Haydaa..
Üzüldüm şimdi dostum ya.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Temmuz 2022, 23:24:10 »
ilaçtan kaynaklandığına emin misiniz ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 31 Temmuz 2022, 23:28:40 »
Kardeşim geçmiş olsun ama ben senin yerinde olsam arjininle filan geçici çözümler yerine kardiyoloji başta olmak üzere iyi bir checkup yaptırırdım. Arjininle rahatlıyorsan karaciğer kalp damar kasla alakalı daha farklı bir şey olabilir
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

alparslan06_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2022, 00:31:33 »
Kardeşim hormon testi yaptırdım endokrinoloji hekimine hormon sonuçları normal çıktı ayrica doktor bu ilacı birakali 3-4 sene geçmiş bu ilaçtan kaynaklı değildir diyor ama ben inanmıyorum çünkü bu ilaçtan sonra bu duruma geldim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2022, 00:48:16 »
Kardeşim hormon testi yaptırdım endokrinoloji hekimine hormon sonuçları normal çıktı ayrica doktor bu ilacı birakali 3-4 sene geçmiş bu ilaçtan kaynaklı değildir diyor ama ben inanmıyorum çünkü bu ilaçtan sonra bu duruma geldim

Bu ilaç sorununu tetiklemiş sonrasında ise kronik hale gelmiş olabilir kardeşim
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2022, 00:50:35 »
Hangi dozlarda kullanmıştınız ? hatırlıyor musunuz ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2022, 16:49:34 »
Arkadaşlar 4 sene önce falan avodart ilaç kullanmıştım yaklaşık 5-6 ay kullanip bıraktım fakat bu ilacın yan etkileri ilacı birakali 4-5 sene olmasına rağmen düzelmedi eskiye göre fiziksel performansim yani gücüm çok azaldi ne yapmam lazim çare bulamadım bazen l-arjinin gibi amino asit kullandığimda enerjimde artış oluyor ama bu konuyla ilgili bu aynı şikayetleri yaşayan çaresini bulan tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim çünkü yan etkileriyle ilgili çok problem yaşıyorum
Hocam öncelikle detaylı bir doktor kontrolü yaptırıp sıkıntı varsa tedavini ol ardından testosteron artışı ve cinsel performans artışı için spora başla derim ve spor döneminde arjininden ziyade taurin ve kafein kullanımına ağırlık ver özellikle de TAURİN zaten spor yaparken beslenmen protein ağırlıklı olacağı için çoğu amino asitleri etlerden alıcaksın inşallah düzenli spor ve beslenmeyle 6 ayda matkap gibi olucaksın ama önce bi doktora danış

ber134

• Full Member
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2022, 22:48:51 »
Enerjinizi takviyeler alarak geçici süreliğine arttırabilirsiniz ancak dediğim gibi bu geçici olacaktır. Fiziksel güç konusuna gelirsek son 4-5 senede azaldı demişsiniz tam olarak son 4-5 senede nasıl bir hayat geçirdiniz? Çok fazla fiziksel güçten uzakta bir hayat yaşadıysanız bu durum da tuz biber olmuş olabilir. Size tavsiyelerim tümden bi hormon kontrolü yaptırmanız. Sperm kalitesi testine kadar her şeye baktırın. Eğer dediğiniz gibi fiziksel gücünüzde "dışarıdan bir etkenden ötürü" (dutasteride) düşüş varsa mutlaka sonuçlarda çıkması gerekecektir. Tüm bunlara rağmen sonuçlarda hala bir sorun yoksa büyük ihtimalle vücudunuz geçen sene içerisinde toparlamıştır. Bu durumda vücut geliştirme'ye başlamanızı ve temiz karbonhidrat, protein ağırlıklı beslenmenizi öneririm. Vücut geliştirmede belirli birkaç aydan sonra (örneğin 6.ay) Creatine supplementini araştırıp ek olarak kullanmanızı öneririm. Muazzam güç artışı sağlayacaktır.
  • Yaşınız 25

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2022, 16:01:54 »
Bence hiç başka yollara sapmadan bu konuda uzman bir doktora gidin. Gerekli test ve tetkikler yapıldıktan sonra sebebi ortaya çıkacaktır. Psikolojik de olabilir.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram