Gönderen Konu: Saç Ekim Sonrası Multi vitamin  (Okunma sayısı 502 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Sonrası Multi vitamin
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2022, 17:45:55 »
Genelde bütün saçla ilgili vitaminlarinin içeriği aynıdır kardeşim
Koyduğun üründe saçın ihtiyacını karşılayan vitaminler ve saçı güçlendirmek için gerçekten çok fayda sağlayan kısa zamanda saçı güçlendiren canlandıran ihtiyaç olan tüm içerik var
Ama bu işin aması var maalesef bizler yani biz genetik dökülmeye maruz kalan kişirin sorunu saçların beslenememesi senin anlayacağın dilden anlatacağım zaten genelde tüm foruma da gereksiz yabancı süslü terimler kullanarak değilde bu için mantığını anlayamamızı sağlayacak şekilde yazmaya çalışıyorum.

Neyse bizler genetik dökülme sorunu olan kişilerin saçlarının kökleri tıkalı yani kanla beslenemiyor bu yüzden inceliyor yani saç tellerimizin karnı aç beslenmediği için zayıf bu vitaminlerde kana karışıp saçı besleyen ürünler e ee şimdi bu ne demek saç kanla beslenemiyorsa bu kana takviye yaptığımız vitaminlere ulaşamadığı için pek anlamı kalmıyor

O zaman önce bu tınanyı neyşe gideririz dht baskılayıcı ürünlerle
O zaman ne ne olur bu vitamin işte o zaman daha çok işe yarar.

Kısaca eğer genetik dökülmeye sahip olmasaydık bu vitaminler bizim saçları uçururdu
O yüzden bu sorunu azaltıp üstüne vitamin kullananmamız daha kaliteli etki almamızı sağlar bu işin gerçeği kişi bunu uygular ya da uygulamaz o kendi bileceği iş
Global Moderator

Hairlive

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2022, 18:06:47 »
Proscar da başka sorunlara neden oluyor diyorlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2022, 18:17:10 »
Proscar da başka sorunlara neden oluyor diyorlar

Olabilir evet düşük bir rüsk oranı olsada olmaz diye bir şey yok bunu da kullanmadan anlayamazsınız
Ben durumu özetledim sizin kullanıp kullanmanıza ben karışmam ya da öneride bulunmam

Bu mantığı anlamanız açısından şimdi sanırım daha iyi anladınız durumu
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram