Gönderen Konu: Saç Ekim Sonrası Şampuan Vitamin ve Sprey Önerisi  (Okunma sayısı 2309 defa)

Adigeworld

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaslar bugün saç ektireli tam 13 gün oldu kabuk dökme işlemi gercekleşti sıkıntılı süreci atlattım sükür :) fakat hangi vitamin sampuan ve spreyi kullanacağım konusunda bir bilgim yok, klinik 3 farklı marka verdi bende en doğrusunu bu işlemler başından geçen ve uygulayan bilir mantığıyla sizlere danışmak istedim cevaplarınız icin cok tesekkür ederim simdiden

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
Ynt: Saç Ekim Sonrası Şampuan Vitamin ve Sprey Önerisi
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2021, 23:24:19 »
keşke cevap veren birileri olsa banada
tripholus vitamin, avesin sprey, avesin şampuan verdiler kullanayım mı kullanmayayım mı?
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24945.0

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2021, 23:29:05 »
 ektirip saçları iyi çıkanlar bunları kullansada çıkıyor kullanmasalarda çıkmayandada aynı.genede kullanın vermişler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2021, 00:15:58 »
ektirip saçları iyi çıkanlar bunları kullansada çıkıyor kullanmasalarda çıkmayandada aynı.genede kullanın vermişler

üstat bir aylık zorunlu verdiler
12 ay kullanman lazım diyorlar, 11 aylık destek ürünleri 2700 TL
1 aylık ürünler bitince tekrar kullanayım mı kullanmayayım mı?

Sürecim burada, kullandığım ilaçlar aşağıdaki paylaşımın 2.sayfasında
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2021, 00:23:56 »
 finasterid kullanmıyorsan kabukları dokene kadar verdiklerini kullan sonrasını ben olsam kullanmam.nice basarılı ekim merkezleri oyle bir senelik urunleri falan zorunlu kılmıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmet Koray

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Aralık 2021, 16:39:31 »
finasterid kullanmıyorsan kabukları dokene kadar verdiklerini kullan sonrasını ben olsam kullanmam.nice basarılı ekim merkezleri oyle bir senelik urunleri falan zorunlu kılmıyor

hiç mi bişey kulllanmayalım peki hocam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Aralık 2021, 17:30:24 »
 biotin kullanabiirsin şok dokulmeyi azaltır derler ama ne kadar doğru bilmiyorum.vitamin alabilirsin .bunlar detay onemli olan ilk 72 saat carpmamak ve olan kendi saçını elde tutmak.saçında dokulme varsa onu dusun çıkışlar baslayana kadar vitamin al

Facebook Twitter Instagram