Gönderen Konu: Ekim sonrası kullanılan sprey/vitamin vs  (Okunma sayısı 471 defa)

syzc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası kullanılan sprey/vitamin vs
« : 28 Şubat 2023, 21:58:25 »
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle
Ekim yapılalı 20 gün oldu şu an kliniğin verdiği sebamed her gün kullanım şampuanını kullanıyorum onun dışında herhangi bir sprey vitamin hapı losyon vs kullanmıyorum. Kliniğe sorduğumda xpecia ve bebek şampuanı kullanabilirsin ama xpecianın malum yan etkileri var dedi. Kimisi bir yan etkisini görmedim diyor kimisine de yan etkileri olmuş. Kafam allak bullak oldu saç ektirmişken çektiğim rezilliğe verdiğim paraya değsin istiyorum ama herkes farklı bir şey söylüyor. Sizler ekimden sonra ne kullandınız tavsiye eder misiniz veya yan etkileri var mı bunların cidden??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrası kullanılan sprey/vitamin vs
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2023, 23:25:22 »
spreyler çok işe yaramaz

finasterid en kesin çözüm en çok fayda sağlayan ürünlerin başında gelir tabi araştırmalısın önce +biotin ya da

xpecia yada benzer içeriklere sahip daha kaliteli bir ürün varsa
Global Moderator

syzc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2023, 03:30:54 »
spreyler çok işe yaramaz

finasterid en kesin çözüm en çok fayda sağlayan ürünlerin başında gelir tabi araştırmalısın önce +biotin ya da

xpecia yada benzer içeriklere sahip daha kaliteli bir ürün varsa

Arkadaşım Levent acar da ektirdi minimum 5 sene minoxil tavsiye etmiş o kafamı karıştırdı

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2023, 22:33:46 »
Arkadaşım Levent acar da ektirdi minimum 5 sene minoxil tavsiye etmiş o kafamı karıştırdı

5 sene minoxil kullanmak zorunda kalsam niye saç ektireyim  :) cidden saçma olmuş .
minoxil ekimden sonra kullanılabilecek en faydalı sprey ama geçici kullanmak lazım saçlar çıkıncaya kadar.

Facebook Twitter Instagram