Gönderen Konu: Finasterid ve Minoxil hak.  (Okunma sayısı 485 defa)

4kalender

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Finasterid ve Minoxil hak.
« : 06 Ağustos 2022, 15:23:29 »
Arkadaşlar merhaba. Sizlere birkaç sorum olacak görüş ve düşünceleriniz benim için önemli.

Minoxil kullandığımda saçlarımda gözle görülür kalıcı etki yaratıyor saçlarımı siyahlaştırıp kalınlaştırıyor yani daha sağlıklı saçlarım oluyor benim burada ama bırakınca tekrar zayıflıyor saçlarım.

Şimdi burada önemli şey finasterid kullanmalı mıyım? Minoxille mi yola devam edeyim sadece? Yani saçlarımın zayıflaması yeterli beslenemediği için mi yoksa hormonlardan mı kestiremedim.

Bu arada finasterid hiç kullanmadım. Kullanacak olursam da proscar kullanacağım 5e bölerek ya da 6ya

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Ynt: Finasterid ve Minoxil hak.
« Yanıtla #1 : 06 Ağustos 2022, 15:29:40 »
İkiside aslında. Dht saçlarınızın beslenmesini engelliyor. bence proscar kullanmak daha mantıklı.

Ayrıca bu ilaçları bırakınca saçlar eski(dökülmüş) haline geri dönüyor. Yani sadece sizin karşılaştığınız bir şey değil.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

4kalender

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasterid ve Minoxil hak.
« Yanıtla #2 : 06 Ağustos 2022, 20:03:33 »
İkiside aslında. Dht saçlarınızın beslenmesini engelliyor. bence proscar kullanmak daha mantıklı.

Ayrıca bu ilaçları bırakınca saçlar eski(dökülmüş) haline geri dönüyor. Yani sadece sizin karşılaştığınız bir şey değil.
anladım hocam teşekkür ederim 🙋🏽‍♂️
  • Ekim Tarihi: 21 Haziran 2022
  • Ekim Merkezi ismi Gökhan Turanlıoğlu(Kadirli)
  • Greft Miktarı 4600
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Proscar 1/6 günlük. Prozinc Şampuan her gün. Timelab saç serumu

Facebook Twitter Instagram