Gönderen Konu: Saç Dökülmesi Hak. Yardım Yaş 23  (Okunma sayısı 3710 defa)

ss76_bb

• Yeni üye
  • *
Saç Dökülmesi Hak. Yardım Yaş 23
« : 25 Nisan 2020, 14:41:03 »
yaklaşık 1-2 yıldır ara ara agresif olarak saçlarım dökülüyor arkadaşlar genelde uzun bıraktığım için pek farkedilmiyordu bugün malum corona yüzünden evde kısa olarak kestim ve acı gerçekle karşılaştım :D
Daha önce forumu takip ediyordum. Genelde bu yaşlarda olan arkadaşlara çoğu kişinin ekim önermediğini görüyorum konuya yazılanlardan 25 yaşına kadar en az kayıpla atlatmak için şampuan,vitamin vs. önerileriniz nedir. dökülme tipim ve donör bölge hakkında yorumlarınızı bekliyorum .

yeesuzcries

• Sr. Member
Ynt: Saç Dökülmesi Hak. Yardım Yaş 23
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2020, 17:56:09 »
 Finle saçları korusan 25 te ekim sıkılaştırma ekimi yaparsın derdin kalmaz
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2020, 18:35:05 »
Finle saçları korusan 25 te ekim sıkılaştırma ekimi yaparsın derdin kalmaz
+10

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2020, 18:40:31 »
VİTAMİN YA DA ŞAMPUANLAR yan destekleyici ürünler bunlar saçı kurtarmaz fin kullanırsan sadece şu ankı durumundan daha ıyı bır hale gelır
Global Moderator

ss76_bb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2020, 14:42:08 »
Yarın fin için eczaneye gidicem forumda biraz araştırdım 2 marka var sanırım proscar ve propecia hangisini almamı önerirsiniz ?

Konku

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2020, 18:43:00 »
Proscar 32 lira bir kapsülü 5 e ya da 4 e bölersin 6 ay gider. Propecia 220 tl içinde 28 kapsül var 1 ay gider. Bütçen yoksa proscar al yok bölmekle uğraşmıyım diyorsan paran varsa propecia al.

Amazon Ormanlari

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2020, 19:53:45 »
Proscar alin hocam alacaksaniz ayni etkiyi gormek icin o kadar kati fazla odemeye gerek yok. 4 e bolersiniz her hapi gunluk

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2020, 20:08:28 »
şimdi ektirdin diyelim sonra yaş 30 olacak arka taraf açılmış olacak, cephaneyi dönörüde kullandın.. 35 yaşında başlayacaksın ekim yeri bakmaya sana diyecekler dönörün zayıf ekim olmaz, sende sakal, göğüs, ayak baş parmağından alın ordada kıl var diyeceksin. bu süreç böyle gidecek onun için iyi düşün planını ona göre yap

ss76_bb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Temmuz 2020, 18:18:44 »
konuyu ilk açtığımda fin önermiştiniz biraz araştırdım yan etkileri vs konusunda o yüzden xpecia, hairforte(ilk başlarda minoksidil kullandım geceleri kalp çarpıntısı yapınca bıraktım) ve prozinc plus şampuan kullandım fakat bir gelişme olmadı artık son 15-20 gündür çok aşırı agresif saçlarım dökülüyor. Xpecia da hiç yan etki hissetmediğim için 2 gündür fin.(bu fin.de yan etki hissetmiyeceğim anlamına gelmiyor kullanıcaz görücez)  Başladım proscarı 5 e bölüyorum

Yanına ek şunları da eklesen iyi olur dediğiniz şampuan, vitamin, dermaroller vs. Tavsiyeleriniz var mı ?

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #9 : 28 Temmuz 2020, 22:10:09 »
Vitamin testi yaptır eksik varsa onları tamamla. Ayrıca biotin 5000 ve dermoroller kullanabilirsin.

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Temmuz 2020, 00:43:25 »
konuyu ilk açtığımda fin önermiştiniz biraz araştırdım yan etkileri vs konusunda o yüzden xpecia, hairforte(ilk başlarda minoksidil kullandım geceleri kalp çarpıntısı yapınca bıraktım) ve prozinc plus şampuan kullandım fakat bir gelişme olmadı artık son 15-20 gündür çok aşırı agresif saçlarım dökülüyor. Xpecia da hiç yan etki hissetmediğim için 2 gündür fin.(bu fin.de yan etki hissetmiyeceğim anlamına gelmiyor kullanıcaz görücez)  Başladım proscarı 5 e bölüyorum

Yanına ek şunları da eklesen iyi olur dediğiniz şampuan, vitamin, dermaroller vs. Tavsiyeleriniz var mı ?
bu masaj ve mikroigneleme için insülin ignesiyle ignele kardeşim
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2020, 12:04:51 Gönderen: Hintell »
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

ss76_bb

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 29 Temmuz 2020, 11:00:54 »
Peki fin. Yanında xpecia ve hairforteye de devam edeyim mi ?
Şampuan olarak da prozinc plus kullanıyorum devam edeyim mi veya yerine şunu kullan dediğiniz başka bir şampuan var mı ?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Temmuz 2020, 11:05:32 »
Peki fin. Yanında xpecia ve hairforteye de devam edeyim mi ?
Şampuan olarak da prozinc plus kullanıyorum devam edeyim mi veya yerine şunu kullan dediğiniz başka bir şampuan var mı ?
Xpecia ben önermiyorum çok etkinliği olan bir ürün degil.Onun yerine Solgar biotin kullan daha iyi.Sitede xpecia kullanan çok bende kullandım bir donem etkisi yok şampuan olarak prozinc güzel Sebamed olabilir anti hair loss olanı al.Ek olarak haftada 1 ketoral nizoral bu şampuanlardan birini al kullan.Vitamin ve hormon testlerini de yaptır dökülmeyi agresif kılan altta yatan başka bir sorun varsa bunu gider
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 29 Temmuz 2020, 16:20:32 »
Millet bioxcin ise yaramaz mi sizce,?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 29 Temmuz 2020, 16:28:20 »
Millet bioxcin ise yaramaz mi sizce,?