Gönderen Konu: Onehair clinic  (Okunma sayısı 403 defa)

Marcus612

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Onehair clinic
« : 16 Ağustos 2022, 19:29:22 »
Neredeyse bütün kliniklerle ilgili az çok var ama onehair clinic ile ilgili en ufak bir şey bile bulamıyorum google da herhangi bir şey bilen var mı acaba

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
Ynt: Onehair clinic
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2022, 19:42:07 »
hic bir bilgi bulamiyorsun , yeterli degilmi uzak durmak icin ?

forumu arastir cok kaliteli yerler var zaten fark edeceksin, bilinmedik yerlerde macera aramaya gerek yok

Marcus612

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2022, 20:04:04 »
Yani evet yeni maceralar aramak bana da çok saçma geliyor ama instagram sayfalarında yaptıkları işleri gördüm hoşuma gitti bugün yerlerine de gittim gayet lüks bir hastane de yapıyorlar işlemlerini ama dediğin gibi internette de hiç yorumları yok yeni macera aramak oluyor direkt
  • Ekim Tarihi: 24.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 22

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2022, 20:16:37 »
büyük ihtimal ile yeni açılmıştır bu yüzden reklama abanmaları normal ,onehair diye bir yer daha önce hiç duymamıştım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2022, 10:45:47 »
Neredeyse bütün kliniklerle ilgili az çok var ama onehair clinic ile ilgili en ufak bir şey bile bulamıyorum google da herhangi bir şey bilen var mı acaba

Hastaları gelip paylaşmıyorsa bulamazsın
Sonuç olarak buradaki ekimleri biz değil saç ektiren insanlar paylaşıyor.

Sende hakkında bilgi bulamadığın saç ekim merkezine bay bay diyeceksin
Hakkında yeterli bilgiye sahip olabileceğin saç ekim merkezlerini seçeçceksin

Ha ben adranalin seviyorum dersen sen bilirsin
Biz foruö olarak risk sevmeyiz garanticiyiz
Global Moderator

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2023, 20:23:07 »
2 tanıdığım burada saç ektirdi...Sonuçları çok güzel oldu gözlerimle gördüm ...Asuman Akgül kalitesinde ...ama forumda bilgi yok doğrudur...ben de arkadaşlarım sayesinde gördüm Ekim kalitesini açıklıkları da çok fazlaydı...komple kapattılar tek seansta...Instagram sitesinde de gerçekten gördüğüm şekilde resimleri var ...Benim bilgim sadece bu kadar ...

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2023, 01:06:29 »
2 tanıdığım burada saç ektirdi...Sonuçları çok güzel oldu gözlerimle gördüm ...Asuman Akgül kalitesinde ...ama forumda bilgi yok doğrudur...ben de arkadaşlarım sayesinde gördüm Ekim kalitesini açıklıkları da çok fazlaydı...komple kapattılar tek seansta...Instagram sitesinde de gerçekten gördüğüm şekilde resimleri var ...Benim bilgim sadece bu kadar ...

hocam tepeden bakmak lazım öncesi sonrasına bu forumdaki gibi yoksa günlük hayattaki resimlere göre yanıltıyor ve çok daha iyi görünüyor sonuçlar.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2023, 08:12:14 »
Canlı bizzat gördüm arkadaşlarımı karşıdan yandan tepeden...:) Ben de böyle adı sanı duyulmamış merkeze gittikleri için önyargılı davranmıştım ama sonuçlarını bizzat görünce inanamadim....Asuman Akgül...kalitesinde bir merkez ancak fiyatı yarısı...Merkez yeni değil ayrıca 10 yıldan fazladır Ekim yapan bir merkez...

Facebook Twitter Instagram