Gönderen Konu: Saç ekimi yapmadan saç çoğaltma işlemi, S Clinic Sibel Hanım...  (Okunma sayısı 80721 defa)

Mehmege

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar geçen yıl saç ekimi yaptıracaktım bir arkadaşım vasıtası ile S Clinic Sibel hanımın yapmış olduğu saç çoğaltma işlemini duydum. O zaman İstanbul Nişantaşı'nda bir kliniği vardı. Haftanın belli günlerinde kullanıyordu. Her hafta Malatya'dan geliyordu. Gittim görüşmeye kendisi ile, bana saçlarının ön bölgesinde çok üst düzey bir sonuç alamayabilirim. Fakat saçın tepe bölgesi uzmanlık alanım ve o kısımda çok başarılı bir sonuç alırız, eski günlerine dönersin dedi. Ayda 2 sefer olmak üzere toplamda 12 seans yani 6 aylık bir süreç içerisinde istenen sonucun alındığından bahsetti. Bir seans 15 dakika civarı sürüyor. Ama ön bölgeye saç ekimi yaptırmamı tavsiye etti. Bende ön bölgeye 20 gün önce ekim yaptırdım. Tepe kısmı içinde, ön taraftaki saçlar iyi şekilde çıktıktan sonra gitmeyi düşünüyorum.

Sorum şu olacak sizlere; Acaba bu konuda bilgisi olan, deneyimi olan ve bu işlemi yaptıran arkadaşlarımız mevcut mu? Var ise beni bilgilendirebilir mi? Şimdiden teşekkür ederim...

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç çoğaltma derken, Simülasyon mu oluyor hocam ?

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
mezotorapi den bahsediyon galiba

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu sibel hanım dedikleri sibel uyan mi arkadaslar s klinigin sahibi aceba biri bana aciklasin soy ismi uyan mi ben taniyorum bu kişiyi

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ben bahsettiginiz olayi uzunca bir sure arastirmistim.Sibel hanim malatya kimya muhendisi eczane isleten bir hanimdi sanirim.Kendisi patentini aldigi ozel bir solusyon ile mezoterapi yaparak saclari cogalttigi iddasi ile piyasaya girdi.Nisantasinda ve birkac sehirde daha Sclinic adinda subeler ile bu isleri yaptigi bilgisini almistim.
Bahsi gecen urun Minox, mezoterapi, vitamin vs. herne ise yuzeysel olarak sac derisine suruldugu icin etkileri olumlu olsa da erkek tipi sac kaybi yasanlar icin kellige cozum olacak nitelikte degildir.Mezoterapi tarzi gecici kazanim ve sonuctan ileri gidemez.Bayanlar icin faydali olabilir ama DHT kaynakli sac dokulmesinde bu tip urunler ancak doping etkisi gostererek kullanildigi sure icersinde (surekli kullanimda bir sure sonra donguye girip etkisini kaybedecektir) bir miktar fayda saglar.
bildiklerim ve fikirlerim bu yonde...

saygilar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
3 sene önce kendisi ile telefonda konusmutum :)
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Para tuzagı minoxil kullan daha ekonomik daha etkili babasultan.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yeni bir ciftlikbank vakası olabilir özbabasultan. Dikkat et para kaptırma
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

bliss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sibel Hanım ile 6 aylık tedavi sonrasında çok güzel sonuç aldım.Saç dökülmesi durduğu gibi 3. Seanstan sonra da gözle görülür iyileşmeler oldu tepe bölgesindeki saçların iki katına çıktığını tahatlıkla söyleyebilirim. Kalıcılığı konusunda kendisi de garanti vermiyor ama bir yıllık süreçte hiçbir azalma olmadığını söyleyebilirim. Güçlenen saçlar sonrasında da ekim yaptırmak benim için kolaylaştı.merak edenler için öncesi sonrası fotoğrafları iletebilirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sibel Hanım ile 6 aylık tedavi sonrasında çok güzel sonuç aldım.Saç dökülmesi durduğu gibi 3. Seanstan sonra da gözle görülür iyileşmeler oldu tepe bölgesindeki saçların iki katına çıktığını tahatlıkla söyleyebilirim. Kalıcılığı konusunda kendisi de garanti vermiyor ama bir yıllık süreçte hiçbir azalma olmadığını söyleyebilirim. Güçlenen saçlar sonrasında da ekim yaptırmak benim için kolaylaştı.merak edenler için öncesi sonrası fotoğrafları iletebilirim.

Ben merak ettim görmek istiyorum öncesi ve sonrasını
Global Moderator

PagaroN

• Hero Member

Ben merak ettim görmek istiyorum öncesi ve sonrasını
+1

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member

Tedavi sürecinizi siteye ekleyebilirsiniz, burada kimse bunu engellemiyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

bliss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

bliss

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
.

bliss

• Yeni üye
  • *