Gönderen Konu: Saç ekimi yapmadan önce sorularım Yaş:30  (Okunma sayısı 197 defa)

Medke17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi yapmadan önce sorularım Yaş:30
« : 27 Mart 2024, 20:49:11 »
Merhaba forum üyeleri. 30 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıl önce saçlarım dökülmeye başladı ve artık yavaşladı diyebilirim. Kelliği kabul etmişken bu forumdaki olumlu sonuçları görmem görmem ve sevgili Hintell'in hemen hemen her başlıkta isabetli yorumlarını gözlemlemem beni saç ekimine ikna etti diyebilirim.  :)
 Görsellerdeki gibi bir kafam bulunmakta. :D Saç ektirmeyi ciddi olarak düşünüyorum ancak forumda tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim sorular var. Umarım saç ekimi konusunda nihai kararımı veririm, ekim başarılı geçer ve burada mutlu sonucumu da paylaşırım.

Görsellerdeki kafa yapıma bakarak sizce kaç greftlik bir ekim gerekir ve tek ekim yeterli gelir mi?

Bu yaz yapmayı düşünüyorum. Yazın saç ekimi sıcakta terleme durumundan ötürü sıkıntı yaratır mı?

Donör bölgeme çok güvenmiyorum çünkü ırsi olarak o bölgedeki saçların genel olarak ailemde de zayıfladığına şahit oldum. Sizce benim donör bölgem yeterli gelir mi ?

Ve son olarak İstanbul'da ikamet etmekteyim. Tavsiye edeceğiniz saç ekim merkezlerine açığım.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

regnaturi

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekimi yapmadan önce sorularım Yaş:30
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2024, 21:00:27 »
saç ekimini kışın yapılması öneriliyor bildiğim kadarıyla terleme vb durumlardan ötürü.İstanbulda asuman hair a bakabilirsiniz.

Medke17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2024, 21:08:18 »
Değerli yorumun için teşekkür ederim dostum.

Aykut bey

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2024, 21:21:34 »
aklında varsa hiç durma ektir yaz ayına çok var ilk 3 gün yaralar iyileşirken dikkat et evden çıkma sonra takıl ben hemen karar verdim direk ektirdim bazen beklemek pişmanlık yaratır benim yaş 29

Hietzsche

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2024, 01:33:00 »
yazın yapılan ekimler daha iyi netice veriyor bence ,benim gözlemlediklerim hep bu şekilde oldu .yazın yara iyileşmesi daha hızlı ve sağlıklı oluyor ,kışın kuruluktan sivilce vs saç derisi daha sağlıksız bir hal alıyor genelde.

Facebook Twitter Instagram