Gönderen Konu: Esma&serkan tetik saç ekim  (Okunma sayısı 951 defa)

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
Esma&serkan tetik saç ekim
« : 17 Ağustos 2022, 12:06:17 »
Herkese uzun bir aradan sonra tekrardan selamlar. Öncelikle bu formu açan yöneten herkese sonsuz teşekkürler ediyorum. Sayelerinde herşeyi iğneden ipliğe araştırma şansını yakaladım. 4 yıldır ha bugün ha yarın derken en sonunda yarın esma-serkan tetik saç ekim merkezinde ekim yaptırıyorum. Kendi çekimim olan ekim öncesi halimi paylaşıyorum. 2 gün 4 seans sürücek olan ekimimden sonra kaç kök ekildi ve ekimden sonraki halini de paylaşıyor olacağım. Bu süreçte desteklerinizi esirgemeyiniz 🙏🏼

cral03

• Hero Member
Ynt: Esma&serkan tetik saç ekim
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2022, 17:35:39 »
saç durumuna göre seçtiğiniz ekim merkezi uygun sakal destekli bir ekim bekliyorum hatta 1 den fazla ekim olur bu saç için diye düşünüyorum

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2022, 19:58:20 »
Evet sakal destekli olacağı söylendi. Umarım ikinci bir ekime gerek duymam. Çünkü 4 yıl önce de son anda vazgeçmiştim. Bu sefer cesaretimi tam topladım. İkinci bir ekim yaptırmayı zor kabul edebilirm. Bilmiyorum:))

ogun2006

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2022, 11:47:54 »
Dhi tekniğini önermem. Tepe bölgelerde saç çıkmaz pek dhi ile. Bu konuyu çok iyi düşünün. Kalem tekniği tuzak.

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2022, 06:51:29 »
Fiyat olarak ne ödediniz
  • Yaşınız 24

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 21 Ağustos 2022, 08:46:33 »
Fiyat söylemem etik olur mu bilmiyorum. Bu arada ekim işlemim 29-30 ağustosa ertelendi. Son gün akşamı serkan bey aradı. Ekimi ertelememiz gerektiğini söyledi. Bi yakını rahatsızlanmış

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #6 : 21 Ağustos 2022, 19:00:32 »
Neden etik olmasın ki herkese farklı fiyat mı yoksa sabit mi ya da neye göre fiyat veriliyorlar bilelim ?
  • Yaşınız 24

Serdartunnc

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2022, 19:03:57 »
Neden etik olmasın ki herkese farklı fiyat mı yoksa sabit mi ya da neye göre fiyat veriliyorlar bilelim ?
Sabit fiyattır muhtemelen. Ekonomik koşullardan dolayı belki daha da yükselir belki daha da düşer. O yüzden fiyat vermek istemedim. Ben 25 bin tl ye anlaştım

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2022, 20:18:07 »
Sabit fiyattır muhtemelen. Ekonomik koşullardan dolayı belki daha da yükselir belki daha da düşer. O yüzden fiyat vermek istemedim. Ben 25 bin tl ye anlaştım

Sakal destekli 25 sakalsız 22 dedi bana da hayrılısı bakalım fiyat açıkçası pahalı geldi bana
  • Yaşınız 24

Facebook Twitter Instagram