Gönderen Konu: 26 yaş analiz ve önerilerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 393 defa)

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
26 yaş analiz ve önerilerinizi bekliyorum
« : 21 Ağustos 2022, 15:49:18 »
Merhabalar 26 yaşındayım. Yaklaşık 5 senedir saçım dökülüyor. Saçım oldukça yağlı ve çok ince telli. Saçım günlük normalden fazla dökülüyor.Biliyorum dökülmeler 30a kadar daha devam edicek. Fakat eklediğim resimlerde göreceğiniz üzere ön bölgem çok fazla seyrekleşti. Tepe bölgemde de açıklık var fakat saçım uzun olduğunda ordaki açıklık belli olmuyor. Ama ön bölge her durumda kendini belli ediyor. Saç ekimi için uygun gözüküyor muyum? Ön bölge için özellikle ?  Birkaç saç ektirme merkeziyle görüştüm kimisi 30a kadar iyice dökülsün gel diyen de oldu şimdi ekerim sonradan saçın seyrekleşir ama istersen gene de ekerim diyende oldu. 27de gel diyende oldu çok kafam karıştı ve açıkcası özgüvenim fazlasıyla düştü yakın çevremden sürekli kel kel diye dalga geçilmek, fotoğraf çektirirken , normal dışarı çıkarken bile kötü bir görüntüm olduğu için ektirme konusunda biraz istekliyim açıkcası. Sizler ne düşünürsünüz acaba önerilerinizi bekliyorum.

Musa Turcan

• Sr. Member
Ynt: 26 yaş analiz ve önerilerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2022, 17:53:48 »
Dostum saçların baya incelmiş, Medikal tedavi ile toparlaman lazım bu şekilde ektirmemelisin
en az bi 6 ay veya 1 sene tedavi ondan sonra ekime girmelisin bence

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2022, 18:13:29 »
Dostum saçların baya incelmiş, Medikal tedavi ile toparlaman lazım bu şekilde ektirmemelisin
en az bi 6 ay veya 1 sene tedavi ondan sonra ekime girmelisin bence
Minoxil forte sprey kullanmıştım bir süre fakat faydasını görmemiştim. Uzun süreli kullanıp belli süre kullanmadığında daha kötü sonuç yaşayan tandıklarım oldu. Medikal olarak sadece minoxil sprey veriliyor. Sanırım dediğiniz gibi 1 sene daha sabretmek gerek.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2022, 22:41:18 »
medikal tedavi finasterid arastir . ben minox hic kullanmadim ve kullanmam , anladigim kadariyla birakinca öncesinden beter oluyor.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2022, 02:06:44 »
Minoxil forte sprey kullanmıştım bir süre fakat faydasını görmemiştim. Uzun süreli kullanıp belli süre kullanmadığında daha kötü sonuç yaşayan tandıklarım oldu. Medikal olarak sadece minoxil sprey veriliyor. Sanırım dediğiniz gibi 1 sene daha sabretmek gerek.

Minoxilin yanında finasterid kullanılmazsa pek faydası olmuyor hocam faydası olsada kısa süreli oluyor sonra döngüye giriyor saçlar .
Gerçi şu durumda ön tarafa finasteridinde faydası olmaz saç ekimi şart bence ön kısma.
Yalnız saç tellerin çok ince bu yüzden ektireceğin yeri iyi araştır ekimden maksimum verim alman lazım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2022, 09:34:32 »
Saç yapın çok ince ve genetik dökülmeye sebep daha da incelmiş
Dökülmen devam edecek ilaç tedavisi de araştırıp  düşünsen iyi olur saç ekimi ile.
Önden ortanın gerisine çizdiğim alana kadar 1 ekim düşün

Kompile  kafayı 1 ekimle kapatmaya çalışma olmaz.  hata yaparsın tecrübemize güven

1 sene sonra ön orta performansına göre ikinci ekim düşün tepe bölgesine
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2022, 09:47:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram