Gönderen Konu: Çene egzersiz topu  (Okunma sayısı 736 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
Çene egzersiz topu
« : 22 Ağustos 2022, 21:17:32 »
Bu topun yüze faydaları bariz yüz hatların belirginleşmesi,gıdık vs. yüzdeki yağların erimesi,yüze kan akışının artması,daha sağlıklı bir cilt gibi..peki sizce bu topun saça etkisi varmıdır?
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2022, 21:28:15 Gönderen: DARBEL? HAYDAR »
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

murattarum

• Hero Member
Ynt: Çene egzersiz topu
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2022, 21:29:41 »
Yuh aq.buzlu badem denedinmi hic
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2022, 21:33:18 »
kanka hafif gıdık var aldım gıdığı eritmek için belki saça da faydası vardır  ;D
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2022, 22:06:23 »
Yuh aq.buzlu badem denedinmi hic

Dalga geçmişsin ama bu konuyu hazırlayan arkadaşa göre jawline egzersizleri oldukça faydalı https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

Bu egzersiz topuda sonuçta jawline egzersizleri için kullanılıyormuş.
Konuyu açan arkadaş bilmeden belkide faydalı olabilecek bir konuya değinmiş  :)

Konu içinde belki bulamazsınız diye resimde ekliyorum

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2022, 22:11:20 »
Tamam reis 2.ooo greft cepte hayirli olsun
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2022, 22:18:11 »
Dalga geçmişsin ama bu konuyu hazırlayan arkadaşa göre jawline egzersizleri oldukça faydalı https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

Bu egzersiz topuda sonuçta jawline egzersizleri için kullanılıyormuş.
Konuyu açan arkadaş bilmeden belkide faydalı olabilecek bir konuya değinmiş  :)

Konu içinde belki bulamazsınız diye resimde ekliyorum

evet bu olayı düşünmüştüm .sanırım bir nebze olsa da işe yarıyor . bunu alirken saç için herhangi bir amacım yoktu ama iyi oldu egzersiz yapmadık demeyiz artık  ;D
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2022, 22:19:26 »
Tamam reis 2.ooo greft cepte hayirli olsun

eyw coni  8)
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Ağustos 2022, 10:23:14 »
Jawline egzersizi gidiyi azaltiyo muymus? Ben cene ucumla boynumun arasındaki uzaklik artsın istiyorum ama bu egzersizin bunu sagladigini dusunmuyorum. Bahsettigim sey icin mewing oneriliyo. Bide bu jawline cigneme aletini alacaginiza 2tane falim sakiz atin 10dkda 1 soguk su icin sakiz sertlessin ayni etkiyi veriyo nerdeyse hem de daha hijyenik
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 23 Ağustos 2022, 10:29:46 »
Jawline egzersizi gidiyi azaltiyo muymus? Ben cene ucumla boynumun arasındaki uzaklik artsın istiyorum ama bu egzersizin bunu sagladigini dusunmuyorum. Bahsettigim sey icin mewing oneriliyo. Bide bu jawline cigneme aletini alacaginiza 2tane falim sakiz atin 10dkda 1 soguk su icin sakiz sertlessin ayni etkiyi veriyo nerdeyse hem de daha hijyenik
azaltıyor diye biliyorum örneklerde de gördüm ama kesin sonucu deneyip göreceğiz
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Ağustos 2022, 11:08:07 »
 ben 42 yasındayım kırışmaya yaslanmaya baslıcam kırışmamak için ne alıp uygulamalıyım.10 yas ufak gosteriom yaslanmak istemiom bu genc goruntuyu neyle koruyabilirim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 23 Ağustos 2022, 11:55:15 »
ben 42 yasındayım kırışmaya yaslanmaya baslıcam kırışmamak için ne alıp uygulamalıyım.10 yas ufak gosteriom yaslanmak istemiom bu genc goruntuyu neyle koruyabilirim
cilt kremlerini arastirmalisin bence nivea bu konuda iyi bazı kızlar evde kendi hazırlıyor cilt bakım malzemesini kremini birde ciltte kırisma olduktan sonra mecburen operasyon ile düzeliyor krem falan işe yaramıyor haberiniz olsun  ;D güneşte de cildi yaşlandırqn yansımalar var tabi güneş kremi de önemli benim bildiğim bu kadar
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Ağustos 2022, 13:47:31 »
Bu topun yüze faydaları bariz yüz hatların belirginleşmesi,gıdık vs. yüzdeki yağların erimesi,yüze kan akışının artması,daha sağlıklı bir cilt gibi..peki sizce bu topun saça etkisi varmıdır?
Hayırrr o top saçmalık ve çok fazla diş doktorunun kullanmayın diye yorumu var dişleri kırabiliyormuş o top. Ve pek işe yaramıyo yani mewing yapabilirsin,kilo verebilirsin jawline istiyorsan.Ya da jawline dolgusu yaptır ama o topla en fazla dişini ya da  çeneni kırarsın

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Ağustos 2022, 14:09:49 »
Hayırrr o top saçmalık ve çok fazla diş doktorunun kullanmayın diye yorumu var dişleri kırabiliyormuş o top. Ve pek işe yaramıyo yani mewing yapabilirsin,kilo verebilirsin jawline istiyorsan.Ya da jawline dolgusu yaptır ama o topla en fazla dişini ya da  çeneni kırarsın
Zaten bu aletler on disler kullanılarak yapılıyo bu da dişlerin yapisini bozuyo. Hatta ben zamaninda ortodontiste gittiğinde yutkunmami bile degistirmemi istemişti sirf yutkunurken dilimle ust dislerimi ittirdigim icin tedaviye cevap veremiyomusum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Ağustos 2022, 14:13:05 »
Zaten bu aletler on disler kullanılarak yapılıyo bu da dişlerin yapisini bozuyo. Hatta ben zamaninda ortodontiste gittiğinde yutkunmami bile degistirmemi istemişti sirf yutkunurken dilimle ust dislerimi ittirdigim icin tedaviye cevap veremiyomusum.
Ön dişimi çatlattı diyen vardı ya 2sene önce araştırmıştım o ürünleri,yerli pazara düşmeden önce yabancı kaynakalrda zibilyon tane yorum vardı (youtubeta bile en basiti)önermiyorlar yani.(Sonucu da bişeye benzemiyor )

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 23 Ağustos 2022, 16:24:24 »
herkeste olmuyor ki bu dedikleriniz, aşırı zor seviye olanlar dediklerinizi yapabilir,fini dutu da doktorlar önermiyor 🥴🥴
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Facebook Twitter Instagram