Gönderen Konu: dermastamp uygulaması Lütfen birisi yardımcı olsun  (Okunma sayısı 561 defa)

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dün akşam ilk defa dermastamp uyguladım normalde günlük 1 mg fin kullanıyorum 1 haftadır sadece 1 dk falan dermastamp uyguladım o da şakaklarıma ve ön bölgeye başka yere yok ondan sonra bir süre başım döndü bugün de akşama doğru tekrar baş dönmesi ile karşılaştım başka biri var mı bunları yaşayan ve ne zaman geçtiğini bilen var mı lütfen yardımcı olun finasteridin bazı yan etkileri baş dönmesi olabiliyormuş bırakmak istemiyorum sizce geçer mi

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Ynt: Lütfen birisi yardımcı olsun
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2022, 19:54:15 »
geçer. Yine de doktorunuza danışın.
Büyük ihtimal psikolojik bir etki.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

melhdemrc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2022, 20:13:34 »
Karnım da ağrıyor ishal oldum hafiften bence de fin ile alakası yok hava değişimden olabilir panil yönetimim iyidir genelde kontrol etmeye ve plasebodan etkilenmemeye çalışıyorum ama ara ara dopamin yükselirken bazen stresli oluyorum yeni başladığım için henüz doktor muayenesi olmadan başladım 2 gün sonra ürologdan muayene randevum var bakalım o ne dicek ama dediğiniz gibi ya psikolojik ya da onlarla tamamen bağıntısız

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2022, 20:28:46 »
sonuçta doktor değilim yetkim yok. 100% psikolojik diyemiyorum. ama bende tecrübe ettim o yüzden psikolojiktir. Bi doktorunuza da danışın bakalım.
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2022, 22:46:46 »
Karnım da ağrıyor ishal oldum hafiften bence de fin ile alakası yok hava değişimden olabilir panil yönetimim iyidir genelde kontrol etmeye ve plasebodan etkilenmemeye çalışıyorum ama ara ara dopamin yükselirken bazen stresli oluyorum yeni başladığım için henüz doktor muayenesi olmadan başladım 2 gün sonra ürologdan muayene randevum var bakalım o ne dicek ama dediğiniz gibi ya psikolojik ya da onlarla tamamen bağıntısız
bu ara salgın var bende aynı seyleri yasadim 1 günde geçti
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: dermastamp uygulaması Lütfen birisi yardımcı olsun
« Yanıtla #5 : 10 Eylül 2022, 10:28:08 »
Su an beta salgını var bunun dışında