Gönderen Konu: Sakaldan Sac ekimi yaptiran varmi?  (Okunma sayısı 528 defa)

FL Süle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sakaldan Sac ekimi yaptiran varmi?
« : 10 Eylül 2022, 14:44:56 »
Merhaba Dostlar,

Yakin zamanda sac ekimi yaptirmayi düsünüyorum. fakat 5-6 tane Sacekimi yapan yerlere danistim. Danistigim yerler burada enfazla ismi gecen yerlerdi. kimisi donör bölgemin iyi olmadigini ve yapamayacaklarini söylerken kimisi 2 seansta 7400 grefta kadar ekim yapilabilecegini söyledi. Bana kalirsa SAKALDAN DA ALINACAK GIBI. BELKI GÖGÜS KILLARINDAN DA OLABILIR. Aranizda sakaldan alinip sac ekimi yaptiran varmi? varsa olumlu veya olumsuz düsüncelerinizi paylasabilirseniz cok sevinirim.

Selamlar

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Sakaldan Sac ekimi yaptiran varmi?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2022, 22:45:48 »
 arkadaslardan var yaptıran biraz sert duruo ama sorun yok.tepelere koydurursun.sakal alımıda saç ekiminde iyi bir alternatiftir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Eylül 2022, 23:56:26 »
forumda çoğu ekim yaptıranın konusunu incelersen sakaldanda takviye yapıldığını görürüsün .sakaldan alınıp ekilen kıllarda bir süre sonra ekildiği yerin özelliğini alıp normal saça dönüşüyor yani öyle çenede durduğu gibi durmuyor kafana takma.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2022, 00:10:50 »
Baştan kıvırcık veya ters yönde gibi oluyor ama sonra saçtan farkı olmuyor. Hangisi saç hangisi sakal anlayamıyorsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2022, 00:18:31 »
Forumda 100 lerce konu var sakaldan saça ekim
Konuları incelersen görürsün bunun içinde biraz emek sarfedim konuları araştırman gerek
Global Moderator

FL Süle

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2022, 11:24:24 »
 kiymetli cevaplariniz icin tesekkür ediyorum.

Facebook Twitter Instagram