Gönderen Konu: Saç ekimi dışında estetik operasyon yaptıran var mı?  (Okunma sayısı 4499 defa)

Mitko

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi dışında estetik operasyon yaptıran var mı?
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2018, 17:44:42 »
burnumu yaklasik 1 sene önce yapmisdim dr. emre ilhanda memmnunum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2018, 18:12:24 »
burnumu yaklasik 1 sene önce yapmisdim dr. emre ilhanda memmnunum

zormu burun operasyonu süreci agrı sızı vs ?
Global Moderator

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2018, 23:57:53 »
Artık erkeklerde bakımlı olmaya başladı. Saç ekimi erkeklerin en çok yaptığı estetik operasyon bunu sırasıyla burun estetiği ve kaş kaldırma takip ediyormuş. Siz nasıl bakıyorsunuz bu konuya.
Ben şahsen bir kişide anormal,insanlar tarafından tuhaf karşılanmayacak derecede burnunda veya kaşlarında bir şey yoksa yapılmaması taraftarıyım.herkes doğal haliyle daha güzel.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Eylül 2018, 12:04:00 »
Burnu açmadan kemiği düzelttikleri bir sistem var Dr. Barış çakır
Sanırım burun konusunda tr de en iyisi bende çok hafif kickbokstan kalma burnumda bir kemik eğilmesi ve kemer oluştu yediğim darbeden:) düşünüyorum bakalım :)
Global Moderator

Mitko

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Eylül 2018, 12:19:44 »
Sanırım burun konusunda tr de en iyisi bende çok hafif kickbokstan kalma burnumda bir kemik eğilmesi ve kemer oluştu yediğim darbeden:) düşünüyorum bakalım :)

bence yap agiri fazla olmadi bende sürec bayagi rahatdi iki gün hafif sislik olio morluk yokdu bende 10 gün sonra bandi cikario doktor gayet rahat bir sürec gecirdim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2018, 15:05:19 »
bence yap agiri fazla olmadi bende sürec bayagi rahatdi iki gün hafif sislik olio morluk yokdu bende 10 gün sonra bandi cikario doktor gayet rahat bir sürec gecirdim.

Valla düşünüyorum kardeşim ama benim sıkıntım bayıltmaları o hiç hoşuma gitmiyor :)
Global Moderator

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Eylül 2018, 13:06:37 »
Ben de rinoplasti geçirmiştim.Çoğu doktoru baya araştırdım.Şu anki tekniklerle ağrı kesinlikle yok,morarma 0'a yakın oluyor ve 1 haftada normal yaşantınıza devam edebiliyorsunuz.Barış Çakır iyi bir doktor ama şu an galiba 30000 tlye ameliyat yapıyor, kendisi kolay burunları tercih ediyor ve her hastayı kabul etmiyor diye biliyorum.Bu yüzden emre ilhan, abdülkadir göksel, muhammet dilber gibi doktorları araştırın isterseniz, onlar da alanlarında çok iyiler ve ameliyat ücretleri daha uygun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2018, 14:00:02 »
Abdül kadir gökselide duydum evet oda başarılı olduğu söyleniyor
Benım burnumda açıkçası çok bir sıkıntı yok özercim ama bıraz takıntılıyım bu konuda eğer kararımı verirsem burununda dibine iner en iyisini yaptırrım:))) şimdilik gelişi güzel bir bakındım

Morarma açmadam vs olan operasyonlar ne kadar sağlıklıdır sudur budur avantajı kullanılan ekipman bunlara kadar araştırrım eger yaptırırsamda burda herkesin anlayacağımtarzda tüm bilgiyi aktarırrım:)

Yada burun forumu kurarım :s

Bilgiler için teşekür ederim karar verirsem bu konuda sanada danışırım:)
Global Moderator

0000zero0000

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Eylül 2018, 20:50:26 »
Benım burnumda açıkçası çok bir sıkıntı yok özercim ama bıraz takıntılıyım bu konuda eğer kararımı verirsem burununda dibine iner en iyisini yaptırrım:))) şimdilik gelişi güzel bir bakındım

Morarma açmadam vs olan operasyonlar ne kadar sağlıklıdır sudur budur avantajı kullanılan ekipman bunlara kadar araştırrım eger yaptırırsamda burda herkesin anlayacağımtarzda tüm bilgiyi aktarırrım:)

Tabi her zaman, siz o kadar işi gücü bırakıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyorsunuz benim yaptığım okyanusa bir damla su damlatmak oldu :) Keşke bir burun forumu da olsa, çünkü kadınlarkulübü o alanı dömine etmiş  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Eylül 2018, 19:22:04 »
Tabi her zaman, siz o kadar işi gücü bırakıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyorsunuz benim yaptığım okyanusa bir damla su damlatmak oldu :) Keşke bir burun forumu da olsa, çünkü kadınlarkulübü o alanı dömine etmiş  :D

bu bölümde burun operasyonu başlığı altında açıp dr lerden tut teknıklere kadar bılgınızı aktarabılırsınız :) cok yararlı olur
Global Moderator

Lavender Ramos

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Ekim 2018, 14:10:20 »
Abdül Kadir hocayı tek geçerim, her isteyeni ameliyat yapmaz, yaptığının da öyle piyasadaki 3. Sınıf doktorlar gibi burnu kazıyıp rampa şekline sokmaz asla. Ameliyat bitip de burun yerine oturduğunda (ortalama 1 yıl) herhangi biri burun ameliyatı olduğunuzu anlayamaz. Ameliyat sonrası sizinle işi bitmez düzenli aralıklarla randevu verir ve sizi görür muhakkak bütün süreci takip eder. Muayenehanesine gittiğinizde bir yıl önce ameliyat olmuş birini orada beklerken görürsünüz o derece ilgilidir kendisi. Fiyat olarak 20 bin civarında oynar. Olmasanız da Görüşmeniz de fayda var.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Ekim 2018, 16:22:11 »

www.burunameliyatisonuclari.com

Siteyi de bulduk :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Ekim 2018, 22:55:52 »
😂😂😂 güzelmis de ismi yazmayalım çalınmasın
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Ekim 2018, 22:59:51 »
Abdül Kadir hocayı tek geçerim, her isteyeni ameliyat yapmaz, yaptığının da öyle piyasadaki 3. Sınıf doktorlar gibi burnu kazıyıp rampa şekline sokmaz asla. Ameliyat bitip de burun yerine oturduğunda (ortalama 1 yıl) herhangi biri burun ameliyatı olduğunuzu anlayamaz. Ameliyat sonrası sizinle işi bitmez düzenli aralıklarla randevu verir ve sizi görür muhakkak bütün süreci takip eder. Muayenehanesine gittiğinizde bir yıl önce ameliyat olmuş birini orada beklerken görürsünüz o derece ilgilidir kendisi. Fiyat olarak 20 bin civarında oynar. Olmasanız da Görüşmeniz de fayda var.

Abdül kadir hocanında fiyatı baya yüksekmiş bilgiler için teşekür ederiz
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram