Gönderen Konu: saç dışında bir konu hakkında tavsiye  (Okunma sayısı 371 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
saç dışında bir konu hakkında tavsiye
« : 18 Ekim 2021, 15:10:45 »
merhaba arkadaşlar  izmirde yaşıyorum havalimanında güvenlik olarak çalışıyorum 35 yaşındayım üniversite mezunuyum türkiyenin durumu malum ve ben bu durumdan dolayı  yurtdışına gitmeyi düşünüyorum  arkadaşım var belçikada tır şoförü olarak çalışıyor kendisi bir aracı bir şirket buldu para karşılığı orda çalışma izni aldı ve çalışıyor benim içinde hollanda da bir otelde kat görevlisi  iş ayarladı aracı şirket aracılığı ile  konaklama oraya ait olacak maaş 1650 euro olacak ben oraya  gidip çalışmayı  ve hayatımı orada   sürdürmeyi düşünüyorum  bekar olduğum için daha rahat olur diye düşündüm  ama ben daha önce izmir büyükşehir belediyesine  cv bırakmıştım ve beni yarın görüşmeye çağırıyorlar  oranında en düşük maaşı şuanda 7100 tl  iyi bir rakam şuan türkiye şartlarında  ve büyük  ihtimal işe alacaklar sanırım çünkü işe alacak kişileri çağırıyorlar  şimdi kafam karıştı siz olsanız bu şartlarda bu işimi yoksa hollanda ya gitmeyi mi düşünürsünüz ?

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: saç dışında bir konu hakkında tavsiye
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2021, 15:13:49 »
merhaba arkadaşlar  izmirde yaşıyorum havalimanında güvenlik olarak çalışıyorum 35 yaşındayım üniversite mezunuyum türkiyenin durumu malum ve ben bu durumdan dolayı  yurtdışına gitmeyi düşünüyorum  arkadaşım var belçikada tır şoförü olarak çalışıyor kendisi bir aracı bir şirket buldu para karşılığı orda çalışma izni aldı ve çalışıyor benim içinde hollanda da bir otelde kat görevlisi  iş ayarladı aracı şirket aracılığı ile  konaklama oraya ait olacak maaş 1650 euro olacak ben oraya  gidip çalışmayı  ve hayatımı orada   sürdürmeyi düşünüyorum  bekar olduğum için daha rahat olur diye düşündüm  ama ben daha önce izmir büyükşehir belediyesine  cv bırakmıştım ve beni yarın görüşmeye çağırıyorlar  oranında en düşük maaşı şuanda 7100 tl  iyi bir rakam şuan türkiye şartlarında  ve büyük  ihtimal işe alacaklar sanırım çünkü işe alacak kişileri çağırıyorlar  şimdi kafam karıştı siz olsanız bu şartlarda bu işimi yoksa hollanda ya gitmeyi mi düşünürsünüz ?
Aslında maaşa bakmamak lazım alım gücüne bakmak lazım 1650 euro ya orda nasıl yaşarsın 7100 tl ye burda nasıl yaşarsın onu bi düşün

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2021, 15:22:24 »
Taklaya gelme dedidin mesleklerden hollandada surusune var yani isci alimini icin atomu falan parcalaman lazim yada siyasi siginma alman lazim.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2021, 15:26:27 »
kira ödemem olmayacağı için 1650 euro iyi para sayılır  hayat ucu orda youtube da videolara bakdım hollanda ile ilgili market fiyatları çok ucuz  araba çok ucuz örneğin  burada 50-60 binlik arabaları orada 400-500 euroya alabiliyorsun  burada 7100 tl şuan için bana yeter ve para bile biriktiririm ama bir araba almaya kalksam alamam tabi birde buradaki hayat şartları her geçen gün kötüleşmesi paranın değeri hızla düşmesi ondn dolayı kararsız kaldım herhalde yarın hersey görüşmeden sonra  belli olacak

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2021, 15:27:55 »
  kiralar elektirik su şu bu onlar kaça patlarmış onu sor al kalem kağıt hesapla hangisi daha karlıysa.orda yukselme ihtimalin varmı bu yastan sonra bunlarada bak.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2021, 15:30:30 »
Taklaya gelme dedidin mesleklerden hollandada surusune var yani isci alimini icin atomu falan parcalaman lazim yada siyasi siginma alman lazim.
yok konuda içim  rahat çünkü belçikaya giden arkadaşım güvenilir ve eskiden beri tanıyorum  adamın sistemi şöyle polonyadan sana çalışma izni çıkarıyor oradan avrupa birliği ülkelerinde çalışabilyorsun o  vize ile  bu şirkete  işçi arayan şirketler ilan veriyorlar oda uygun kişileri oraya  yönlendiriyor   benim içinde otel düşünüyor

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2021, 15:52:55 »
  kiralar elektirik su şu bu onlar kaça patlarmış onu sor al kalem kağıt hesapla hangisi daha karlıysa.orda yukselme ihtimalin varmı bu yastan sonra bunlarada bak.
hayat ucuz orada elektrik su doğalgaz en fazla 200 euro ödüyormuş aileler  kiralar yere göre değişiyor ama ortalama bir ev 1000 euro civarı market alışverişi ucu zaten 200 euroyu geçmez bana fazla bile gelir  zaten benim avantajım kira elektrik su doğalgaz gibi faturları otelde kalacagım için ödemeyecek olmam ama ben tabi oraya gidersem ve oraya adapte olursam daha iyi bir iş bakacagım tabıkı 2000 -2500 arası bir iş gibi  bakalım  gelecek ne gösterecek yarın bu iş belli olur gibi :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2021, 16:06:06 »
 insanların yüzde 90 ı yurt dısını tercih eder.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2021, 17:25:00 »
Ben olsam giderim dejavu hiç düşünmeden
Bu gün 1650 kazanırsın yarın orayı çözer 4:5 kazanırsın
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Ekim 2021, 18:24:15 »
Hiç düşünme 7100 TL tr belediye… düşünecek bir durum bile yok ortada..

1650 € ya hapis hayatı yasarsın orada ömründen ömür satarsın o para için.. dışarı çıkamaz yiyemez gezemezsin.
7100 ü koy cebine sevdiklerinin yanıbaşında olduğun , dertlerini sevincini mutluluğunu anını paylaşabileceğin dostlarınla bir hayat yasarsın.. desen 7000€ teklif var düşün derim

Facebook Twitter Instagram