Gönderen Konu: Finasterid 5Aydır kullanıyorum bir konu hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 2849 defa)

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Arkadaşlar öncelikle yorum yaparsanız sevinirim.
Deneyimim
Ben finde 5.ayımdayım herhangi Bi yanetki yok   uzun zamandır vg sporu ile ugrasıyorm ve sadece yorgunluk yaptı bende biraz sporda tam etkiyi yakalayamıyorum ama çokda kötü değil.

Asıl sormak istediğim soru son zamanlarda kullandıktan sonra bazen midemde rahatsızlık yapıyor bağırsaklarımda v.s  düzenli spor yapan biriyim ve cok su tüketen sizce bu neden oluyordur aç karnına aldığımda ishalde oluyorum ama arada sırada oluyor bunlar. Siz değerli arkadaslar ım da böyle deneyim sahibi olan veya Bi fikri olan varmı?  Sigara kullanıyorum ve günde 1 tablet fin alıyorum.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
5 aydır aynı disiplin ile kullanıyor son zamanlar da mı yaşıyorsun bu durumu?
Ayrıca ne kadar süredir vg ile uğraşıyorsun tam benim aradığım fin kullanıcısı olabilirsin Fin kullanan kişi sayısı çok ama fin kullanıp ağırlık çalışan sayısı çok az. Vücudun Kas sisteminde bir aksilik hissetim mı yağlanmaya negatif etkisi oluyor mu kas gelişimine ve total güce olumsuz etkileri yaşadın mı yabancı forumlar da dut kullanan ve vücut geliştirenler var ama natural değiller. Çok fazla anabolik  kullanıyorlar o yüzden gerçek etkisi ney bu ilaçların doğal vücut geliştirme de henüz yeterli bilgi bulamadım.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
5 aydır aynı disiplin ile kullanıyor son zamanlar da mı yaşıyorsun bu durumu?
Ayrıca ne kadar süredir vg ile uğraşıyorsun tam benim aradığım fin kullanıcısı olabilirsin Fin kullanan kişi sayısı çok ama fin kullanıp ağırlık çalışan sayısı çok az. Vücudun Kas sisteminde bir aksilik hissetim mı yağlanmaya negatif etkisi oluyor mu kas gelişimine ve total güce olumsuz etkileri yaşadın mı yabancı forumlar da dut kullanan ve vücut geliştirenler var ama natural değiller. Çok fazla anabolik  kullanıyorlar o yüzden gerçek etkisi ney bu ilaçların doğal vücut geliştirme de henüz yeterli bilgi bulamadım.

Son 2 aydır ara ara oluyor bu durum yani gaz yapıyor Bi hareketlilik var bağırsak ve midede hissediyorum bunu önceden yoktu sigarada kullanıyorum acaba etkileşimemi giriyor nedir anlamadım. Soruna gelirsek 4 yıl belki daha fazladır vgdeyim. Belirli bir seviyeye geldiysen vücut olarak Bi kayıp yaşamazsın benim gözlemlediğim ama bu ilaç yağlanmayı arttırıyor özellikle bel çevresinde cardio yapman gerekebilir. Güç kaybı konusuna gelirsek biraz güç kaybı yasıyorum şu sıra hocam ama ilaçtan mı uyku düzenim bozuk ondanmI Bilmiyorum. Ama gücü etkilediğini düşünüyorum ben biraz.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
Son 2 aydır ara ara oluyor bu durum yani gaz yapıyor Bi hareketlilik var bağırsak ve midede hissediyorum bunu önceden yoktu sigarada kullanıyorum acaba etkileşimemi giriyor nedir anlamadım. Soruna gelirsek 4 yıl belki daha fazladır vgdeyim. Belirli bir seviyeye geldiysen vücut olarak Bi kayıp yaşamazsın benim gözlemlediğim ama bu ilaç yağlanmayı arttırıyor özellikle bel çevresinde cardio yapman gerekebilir. Güç kaybı konusuna gelirsek biraz güç kaybı yasıyorum şu sıra hocam ama ilaçtan mı uyku düzenim bozuk ondanmI Bilmiyorum. Ama gücü etkilediğini düşünüyorum ben biraz.
Anladım kötü haber :/
Tütün mamulleri ve Finasterid etken maddesinin bir ilişkisi olduğunu daha önce okumadım böyle bir makale veya açılmış konu bulursam paylaşırım buraya. Mide olayını ise normal bir şey olduğunu düşünüyorum yine de takibini yap artarsa şikayet elinde geçmişe dair bilgin olsun doktor alırken işe yarar.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Anladım kötü haber :/
Tütün mamulleri ve Finasterid etken maddesinin bir ilişkisi olduğunu daha önce okumadım böyle bir makale veya açılmış konu bulursam paylaşırım buraya. Mide olayını ise normal bir şey olduğunu düşünüyorum yine de takibini yap artarsa şikayet elinde geçmişe dair bilgin olsun doktor alırken işe yarar.
Sanırım dhtyi baskıladıgımız için vücut böyle tepkiler veriyor mide ve bağırsaklarda asit salgısında artış gazda v.s umudum bu yönde inş bişey çıkmaz. Güç konusunda maalesef biraz minimal düxeydede olsa yaşadım sonuçta dht baskılıyoruz ama üstesinden gelinemeyecek kadar değil. Takipteyim sağol yorumun için.

bant

• Yeni üye
  • *
1mg hiçbişi yapmaz, rahat ol. Yaz dönemi beslenme değişikliği sebebi le falan olabilir.

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
1mg hiçbişi yapmaz, rahat ol. Yaz dönemi beslenme değişikliği sebebi le falan olabilir.

hocam umudum o yönde cok düşük bi doz 1mg ve böyle yan etkilerede bi yerde rastlamadım mideme ve bağırsaklarıma bi zararı olmaz inşallah.

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
İlaç işe yarıyor gerçekten bunu görebiliyorum ama herşey iyi giderken şu son 2 aydır ne zaman kullansam Ogün mide bulantısı çekiyorum iştahımıda kesti açıkçası.

Ziptikci

• Sr. Member
İçindeki bir maddeye alerjin olabilir

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
şu son 2 gündür düzeldi daha iyiyim umarım tekrarlamaz. alerji oldugunu sanmıyorum hocam 3 aydır bişi yoktu  çünkü.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Spor yapmak, finasteride’in yan etkisini, zararını minimum düzeye getirir mi?

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Spor yapmak, finasteride’in yan etkisini, zararını minimum düzeye getirir mi?

Spor yapmak yapacağın en iyi şey olur. Yan etkileri minimize ettiğini düşünüyorum kesinlikle.

Mutsuz Hasta

• Hero Member
Spor yapmak yapacağın en iyi şey olur. Yan etkileri minimize ettiğini düşünüyorum kesinlikle.

Siz 5 ayda nasıl bir yararını ve yan etkisini gördünüz?

SaçımBenimKaşımBenim

• Full Member
Siz 5 ayda nasıl bir yararını ve yan etkisini gördünüz?

Ben Keşke daha önce baslasaymışım diyorum hep,saçlarımdaki dhtye bağlı olan yağlanmayı kesti , saç dökülmemi durdurdu , kalite artışı yaptı , yeni saç çıkışıda oluyor  ama suan 5. ayımdayım o yüzden yeni çıkan saçlar hakkında yorum yapamam ama bi filizlenme var. ilk 2 3 gün toplarda ağrı oldu cok az , menide sıvılaşma da oldu, ama ilk zamanlar bunların olması normal ve 1 ay sonra düzeldi. ara ara unuttugum günlerde oldu ertesi gün tekrar aldım.Saçlarıma cok iyi geldiğini rahatlıkla söyleyebilirim sadece mide ve bağırsaksaklarımda rahatsızlık  oldu son zamanlarda umarım düzelir çünkü kullanmaya  devam etmek istiyorum.

Facebook Twitter Instagram