Gönderen Konu: Saç Ekim’i için yorumlarınıza ihtiyacım var  (Okunma sayısı 569 defa)

KRAL003

• Yeni üye
  • *
Saç Ekim’i için yorumlarınıza ihtiyacım var
« : 13 Kasım 2020, 18:16:14 »
Öncelikle s.a herkese bu formu üye olmadan önce hep uzaktan  takip ediyordum herşeyi ve sonunda üye olmaya karar verdim tabiki saç Ekim’i öncesi ve sonrası ne yapılması gerekildiğini  yada saç Ekim’i hakkında çoğu bilgiyi bu form sayesinde öğrendim ve öğreniyorum burda bu siteyi kuran hintelede teşekkür ederim ayrıca. Ben  27 yaşındayım 2021 Mayıs’ta 28 olucam saç ektirmeyi düşünüyorum ama  nerde ektireceğim hakkında bi kaç düşüncem var ama sizinde yorumlarınıza ve fikirlerinize  ihtiyacım var .  Bütçem 20-25 bin tl en fazla 30 bin tl ye kadar bütçem var e-mail olarak ilk Asmed’e fotoğraflarımı gönderdim bu fotoğraflarımı sizede göstericem ve euroda kuru 6 tl ye sabitlemişler ama bana bi fiyat çizelgesi gönderdiler onuda sizle paylaşıcam asmed de greft başına çalışmıyolar sanırım 5500 greftte  8250 euro fiyat verdiler buda 74 bin tl yapıyo üstelik İstanbul’da 3/4 gün kalmam gerekiyomuş ve  bu kalma işi fiyata da dahil değil.   fotoğraflarımı gönderdim yorum yaparsanız sevinirim şuan 2 haftadır finasterid kullanıyorum

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Saç Ekim’i için yorumlarınıza ihtiyacım var
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2020, 19:14:55 »
Öncelikle s.a herkese bu formu üye olmadan önce hep uzaktan  takip ediyordum herşeyi ve sonunda üye olmaya karar verdim tabiki saç Ekim’i öncesi ve sonrası ne yapılması gerekildiğini  yada saç Ekim’i hakkında çoğu bilgiyi bu form sayesinde öğrendim ve öğreniyorum burda bu siteyi kuran hintelede teşekkür ederim ayrıca. Ben  27 yaşındayım 2021 Mayıs’ta 28 olucam saç ektirmeyi düşünüyorum ama  nerde ektireceğim hakkında bi kaç düşüncem var ama sizinde yorumlarınıza ve fikirlerinize  ihtiyacım var .  Bütçem 20-25 bin tl en fazla 30 bin tl ye kadar bütçem var e-mail olarak ilk Asmed’e fotoğraflarımı gönderdim bu fotoğraflarımı sizede göstericem ve euroda kuru 6 tl ye sabitlemişler ama bana bi fiyat çizelgesi gönderdiler onuda sizle paylaşıcam asmed de greft başına çalışmıyolar sanırım 5500 greftte  8250 euro fiyat verdiler buda 74 bin tl yapıyo üstelik İstanbul’da 3/4 gün kalmam gerekiyomuş ve  bu kalma işi fiyata da dahil değil.   fotoğraflarımı gönderdim yorum yaparsanız sevinirim şuan 2 haftadır finasterid kullanıyorum
Donorunuz guzel
Asmed sizi asiyorsa forumda arastirirsaniz butcenizin cok altinda guzel yerler var oralari da dusunebilirsiniz.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2020, 03:57:55 »
Kardeş seninki usta bir ekimciyle ekilmesi gerekir, sıklaştırma ekimi gibi bir ekim olacak. Ekim yapılırken olan saçlarına zarar verilebilir.  Forumu iyi araştır.

KRAL003

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2020, 22:42:03 »
Araştırdıklarıma göre Serkan aygın ,Asuman hanım yada hakan doğanay arasında kararsızım sizce hangisi daha iyi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Kasım 2020, 22:43:34 »
kendın verıceksın kararı
Global Moderator

KRAL003

• Yeni üye
  • *