Gönderen Konu: Mavi suyun gerçekleri ve başka bir konu  (Okunma sayısı 937 defa)

Sacsizman

• Sr. Member
Mavi suyun gerçekleri ve başka bir konu
« : 03 Mayıs 2021, 21:49:48 »
Herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum
Sizlere fayda sağlayacağına eminim
Bundan 1 yıl önce mavi serum kullanmistim saçı kazittim  sadece 3 ay kullandım ilk 1 ay döktü ben tabi anlamadım çok kısaydı ama döktü o kesin 2. Ayda saclarim uzadı sakaklarda ortada yanlarda bildigin sac çıktı abi sac üstelik tüy gibi değil siyah siyah ben normalde hafif sarisinim ilk dokulupte çıkan saçlar ve olan saçlarım siyahlasti beni uzun süre gormeyen akrabalarim sacini boyamissin sen dediler ve arkadaşlarım da aynı şekilde herşey iyi güzel asıl meseleye gelelim ilac sac cikartiyor doğrudur ben ilacın tadını merak edip kafama surdugum parmagima dilimi surdum tadı minox gibiydi minoxunda biliyorum tadını alkolden olsa gerek her neyse geçen konu acmistim minox kafamı kurutuyor pullandiriyor diye biri yorum yapmıştı içine 1 2 tane avodart yani dutasterid enjekte et diye yaglanir demişti gel gelelim meseleye bu kullandığım mavi serum minox gibi tadı ve yağlı bir yapıda evet geçen bana minoxa dut koy diyen arkadaş yağlı olur demişti şoyle ki  dutasterid jimonaski yapar çünkü dht yi 95 engelliyor ve daha yan etkiler vb. Neyse ben mavi serumu kullandığım zaman içinde sac çıktı jimonaski de yaptı, hafif bir libidoda da düşürdü ve çok kötü depresyona girmiştim minox gibi tadinin olması ve yağlı yapıda olması benim görüşüme ve deneyimlerime göre mavi suyun içeriği minoxil ve basmışlar içine bilmem kac tane dutasteridi ve birazda mavi gıda boyası koymuşlar :) 3 ayda saclardan yana cok guzel degisim yaptigi bariz ortada ve yan etkiler, suan kullanmıyorum asıl olay şu finasterid veya dutasterid oral alınınca faydasını 5-6 ay sonra  gösteriyormuş yanlış degilsem eğer ve yan etki oral alınca çok daha fazla ama topikal olarak hem daha çabuk hem katkat daha fazla etki sac cikisinda ve yan etkiyi minimuma indiriyor zaten minoxa dut atıp kullanan çok kişi ve fayda aldıklarını izledim benim aklımda yan etki almamak için dut degilde 60 ml minoxa 3 adet proscar yani 15 mg fin toz edilip atılırsa günlük sabah 5 akşam 5 fis ta kafaya 0.5 mg finasterid puskurtmus olucaz hem direk kafaya gittiği için saçlar daha çabuk gelir yan etkiler olmaz diye düşünüyorum ve dongu olayinin olacagini sanmiykrum olsa bile az olur boylece her daim iyilesen bir sacimiz olur bu konuyla ilgili görüşlerinizi bildirirseniz ve bilginizi sevinirim 

Sacsizman

• Sr. Member
Ynt: Mavi suyun gerçekleri ve başka bir konu
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2021, 00:49:48 »
++++  görüş paylaşmak zor değil beyler oku geç yapmayın

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2021, 01:03:42 »
valla hacı gılgamış destanı gibi yazmışsın minox tadından girmişsin  jimonaski? den çıkmışsın.nokta virgül bişey yok karman çorman millet bişey anlamamıştır bence.minox ile topikal finasterid yapmak istiyosun galiba evet olabilir .ben kullanıyodum bi ara günde 1 defa 0.5 mg ama yan etki yaptı bende yine depresiflik karamsarlık gibi .bıraktım sonra.minoxla yapmadım ben normal losyon ile faydası olmuştu da fazla değil bildiğimiz finas işte olanı tuttu kafada. 5 ay oral 5 ay kdar topikal kullandım topikal bende daha fazla etki etmişti onu söyleyim ama yan etki yapmaz diye bişey yok yapacaksa yapıyo

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2021, 01:21:38 »
aslında yazının sonun daki soruyu sadece sorsan çok mantıklı bi başlık olabilirmiş
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2021, 04:05:49 »
valla hacı gılgamış destanı gibi yazmışsın minox tadından girmişsin  jimonaski? den çıkmışsın.nokta virgül bişey yok karman çorman millet bişey anlamamıştır bence.minox ile topikal finasterid yapmak istiyosun galiba evet olabilir .ben kullanıyodum bi ara günde 1 defa 0.5 mg ama yan etki yaptı bende yine depresiflik karamsarlık gibi .bıraktım sonra.minoxla yapmadım ben normal losyon ile faydası olmuştu da fazla değil bildiğimiz finas işte olanı tuttu kafada. 5 ay oral 5 ay kdar topikal kullandım topikal bende daha fazla etki etmişti onu söyleyim ama yan etki yapmaz diye bişey yok yapacaksa yapıyo
hocam mavi suyun ne olduğu bilinsin ve minoxa katılan fin ve dut fayda sağlıyor bilmeyenler öğrensin diye yazdım :D bu arada topikaldemi oraldami yan etki yaşadınız

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Mayıs 2021, 04:22:06 »
hocam mavi suyun ne olduğu bilinsin ve minoxa katılan fin ve dut fayda sağlıyor bilmeyenler öğrensin diye yazdım :D bu arada topikaldemi oraldami yan etki yaşadınız
İkisinde de yan etki vardı ben hassasım biraz galiba en ufak yan etkide bırakırım hemen tamam saç önemli ama benim için mental sağlık daha önemli.  2 ay önce faln yine denedim topikal fini 1 ml ye 1 mg gelecek şekilde yine bi durgunluk oldu ağırlık çöktü üstüme. Tabi sende olacak diye bişey yok denemeden bilemezsin. 10 ml minoxa at bi tane proscar dene 1 ml sürsen 0,5 mg topikal uygulamış olursun. Topikal Fin de işe yarıyor saç foliküllerinde de 5 ar enzimi var oradaki enzimi bloke edersen testo gelip dht yapamaz dye düşünüyorum.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 04 Mayıs 2021, 04:30:52 »
Minoxil döngüsü yine oluyo çünkü minox+dutasterid topikal kullananlar yine döngü zamanı başa dönüyolar birçok konu görmüştüm öyle. Döngü zamanı miracle losyon ile destekleyip en hafif şekilde atlatıyorum diyen biri vardı diğer forumda şimdi ne durumdadır bilmiyorum tabi

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2021, 10:30:16 »
miracle losyon bu serüvene baslarken ilk kullandğım losyon du aşırı beyazlama yapıyordu kepek desen değil kattıklarımızdan sanırım  saç dökülmesini durdurmuştu gibi ama bildin saç baya kötü görünümdeydi bırakmıştım
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2021, 13:06:08 »
İkisinde de yan etki vardı ben hassasım biraz galiba en ufak yan etkide bırakırım hemen tamam saç önemli ama benim için mental sağlık daha önemli.  2 ay önce faln yine denedim topikal fini 1 ml ye 1 mg gelecek şekilde yine bi durgunluk oldu ağırlık çöktü üstüme. Tabi sende olacak diye bişey yok denemeden bilemezsin. 10 ml minoxa at bi tane proscar dene 1 ml sürsen 0,5 mg topikal uygulamış olursun. Topikal Fin de işe yarıyor saç foliküllerinde de 5 ar enzimi var oradaki enzimi bloke edersen testo gelip dht yapamaz dye düşünüyorum.
öyle fazla bence en düşük şekilde ayarlanmali 60 ml ye 3 adet 15mg fin atılırsa her fıs 0.05 ml fin edicek sabah akşam 5 fis kullanan birisi 0.50 mg fin almış olucak toplam (2 ml üzerinden) ha şimdi bu topik belki zor inrr kafadan aşağı riske atamam diyen 4 tane atabilir benim aklımda 3.5 var çok ince bir çizgi

Facebook Twitter Instagram