Gönderen Konu: dış görünüşteki eksimizi başka bir şeyle tamamlayabilir miyiz  (Okunma sayısı 424 defa)

murattarum

• Hero Member
Hayir dostum spormuys bodymis genel kulturmus recep ivedik serisini hep tiksinc bulurum ama bir replik vardi karsima cikmisti.ruhu guzel demislerdi oda ruhlar aleminde yasamiyoruz demisti.yani ruhun guzeldir genel kulturlusundur en fazla sempatik kanki olursun.yani tipin yerini birsey tutmaz.malesef bu böyle kimse kivanc tatli tug degil ama toplum hafizasinda bile tipin varsa cokda zeki olmana gerek yok hemen basari merdivenlerini cikiyorsun kolayca ozellikle biz turkiyede .turkiyede insanlar avrupadakilere gore acimasizdir.aaa kel der burnu buyuk der  o yuzdendirki sac ve burun estetiginde bir numarayizdir materyist toplumun kraliyizdir.birde guzel yada yakiskliysakta narsistin kraliyizdir.cirkensen cirkinsem malesef tr de isimiz zor
.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Dış görünüz kendine yakışanı giyinmek güzel bir parfüm bakımlı olmak el ayak
Ve spor
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2022, 05:42:49 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
 tipi sporla giyimle biraz duzeltebilirsin fazlada bişi olmaz.kimileride sokakta algı yapıyor tip yokken tip varmış gibi giyinp yuruyusleri yakışıkkılar gibi yapyor bazı kızlarda bunlar bole takılıyorsa vardır bişi deyip peşindne koşuyor algı yapcan o zaman.yakışıklı insanlar nasl giyinir nasıl yurur eder oturur kalkar onları taklit etcen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Cidden giyim aşırı önemli ben mesela çevremde arkadaşlarım çocuk çok yakışıklı ama aşırı kötü giyiniyor ve hiç dikkat çekmiyor giyim %40 etkiler fizikte önemli bunları yok sayamazssın traş saç sakal düzgünlüğü berber çok önemli mesela yani ben zaten çirkinim diyip çekilmek yok bunların hepsine dikkat eden erkek her türlü dikkat çeker kim ne derse desin
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Fizik güzel olduktan sonra çok basit şeyler bile güzel durur ama çok iyi bir fiziğin yoksa güzel giyinmelisin güzel derken yapabildiğini fazlasını değil
Global Moderator

bkckk966

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Dış görünüşün tabikide önemi vardır. Sonuçta ilk izlenim her zaman dış görünüstedir. Kimse göz zevkine hitap etmeyen biriyle kolay kolay iliski düşünmez bunu hepimiz yapıyoruz.
Ama bunun dışında benim çok gözlemledigim birsey var. Enerji meselesi yani etrafa yaydığın enerji. Bir insan özgüvenli degilse cekingen ve böyle icine kapanık ve mutsuz hissediyorsa yani frekansı düşükse insanlarıda kendine çekemiyor.
Ya da ulan tipe bak yanındaki kıza bak dedigimiz bir cok insan var :) bunun sebebi inan sadece para değil. Bu insanlar özgüvenli kendini seven kendine saygı duyan insanlar. Yani sen kendini sevmiyorsan kimse seni sevmez. Kendini seven insanda kendine bakar zaten. Dış görünüş olarakta gözlemledigim en basit şeylerden biride diş abi fırcalıycan o dişi sapsarı disler kimsede cekici durmaz. Birde temiz bir koku temiz kokmakta zor bisey degil. Dusunu alırsın her butceye uygun parfümler var illa orjinal bir parfüme binlerce tl akıtmak gerekmez. Onun dışında yakışan şeyler giymekte önemli sırf trend diye saçma sapan şeyler giymenin bir manası yok. Insanın kendine özgü bir tarzı olması lazım orjinal olmak lazım. Ama tabi bunların hepsi olsada frekansınız dusukse mutsuz ve depresyondaysanız sürekli stresli ve kaygı halindeyseniz kendinize kadınları degil nerde müptezel var onu çekersiniz. Naçizane fikirlerimdir :)

emekli kel

• Hero Member
 stres sıkıntı varsa kadınlar hemen kaçıyor her konuda aç adamıda hiç sevmezler.vitrin olucak.onları guldurcen mutlu etcen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

orientis

• Hero Member
stres sıkıntı varsa kadınlar hemen kaçıyor her konuda aç adamıda hiç sevmezler.vitrin olucak.onları guldurcen mutlu etcen

doğru.çoğu erkek kadınların sert,cool,az ve öz konuşan erkeklerden hoşlandığını zannediyor fakat durum tam tersi

soytarı olmadığı sürece eğlenceli erkek her zaman öndedir
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

emekli kel

• Hero Member
 bir kadını guldurebiliyorsan herseyi yaptırabilirsin derler.

Facebook Twitter Instagram