Gönderen Konu: Resimdeki gibi saç ön çizgisi yapabilir miyiz ?  (Okunma sayısı 1453 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Resimdeki gibi saç ön çizgisi yapabilir miyiz ?
« : 18 Şubat 2021, 13:19:13 »
20 yaşındayım saçlar seyrelmeye basladi .
Saç ekiminde önleri çok düz yapıyorlar doğal gelmiyor bana ve yana doğru geniş olunca da çok sık durmuyor .
O yüzden yanları açık saç ekimi hem bana daha doğal geliyor hemde daha gür durur gibi .
Zaten doğuştan on cizgim v harfi gibi . Kafa şekline uygun .
Bu resimlerdeki gibi saç ekilmez mi

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Resimdeki gibi saç ön çizgisi yapabilir miyiz ?
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2021, 13:25:40 »
Jude Law’ın da saç ekimi yaptırdığı konuşuluyor zaten. Mevcut saç çizgisini koruyarak kaybettiği saç görünümünü tekrar kazandı. Ben bu stratejinin doğru olduğunu düşünüyorum. Erkeksi/maskülen ve doğal.

Kafa yapınıza uygun şekilde benzer saç çizgileri yapılabilir. Önde gelen ekimcilerden konsültasyon alabilirsiniz. Ancak yaşınız ekim için henüz çok erken.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2021, 13:28:28 »
Jude Law’ın da saç ekimi yaptırdığı konuşuluyor zaten. Mevcut saç çizgisini koruyarak kaybettiği saç görünümünü tekrar kazandı. Ben bu stratejinin doğru olduğunu düşünüyorum. Erkeksi/maskülen ve doğal.

Kafa yapınıza uygun şekilde benzer saç çizgileri yapılabilir. Önde gelen ekimcilerden konsültasyon alabilirsiniz. Ancak yaşınız ekim için henüz çok erken.

Evet daha erkeksi duruyor . Kafa şeklim müsait . İlerleyen zamanlarda düşünüyorum .
Birde saç dökülme konuma resimlerime bakar mısınız

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2021, 13:41:21 »
Evet daha erkeksi duruyor . Kafa şeklim müsait . İlerleyen zamanlarda düşünüyorum .
Birde saç dökülme konuma resimlerime bakar mısınız

Mevcut saçlarınız sizi hatırı sayılır bir süre idare edecektir. Bence bekleyebildiğiniz kadar bekleyin. 20’li yaşlarda ekim yapmak pek doğru bir karar değil. Zaten kafanızda kurduğunuz strateji de doğru. İyi bir ekimciyle bahsettiğimiz maskülen saç çizgisini elde edebilirsiniz. Zira donörünüz de güçlü kalacak gibi duruyor.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2021, 13:46:47 »
Mevcut saçlarınız sizi hatırı sayılır bir süre idare edecektir. Bence bekleyebildiğiniz kadar bekleyin. 20’li yaşlarda ekim yapmak pek doğru bir karar değil. Zaten kafanızda kurduğunuz strateji de doğru. İyi bir ekimciyle bahsettiğimiz maskülen saç çizgisini elde edebilirsiniz. Zira donörünüz de güçlü kalacak gibi duruyor.

Saçlarım aşırı kalın telli . Tabi önler hafif seyreldi .
Makine tarak girmezdi ve dibine su gitmiurodu . inşallah donor bolgem sağlam durur .
Baba tarafında saç dökülmesi var . Babamın tepe vs açılmış bir amcamın ise peke acik değil önler açık .
Anne tarafında dayım dedem saçlı idi .

Biotin hapı içiyorum , keçiboynuzu pekmezi içiyorum, bıldırcın yumurtası yiyorum

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2021, 14:40:07 »
Saçlarım aşırı kalın telli . Tabi önler hafif seyreldi .
Makine tarak girmezdi ve dibine su gitmiurodu . inşallah donor bolgem sağlam durur .
Baba tarafında saç dökülmesi var . Babamın tepe vs açılmış bir amcamın ise peke acik değil önler açık .
Anne tarafında dayım dedem saçlı idi .

Biotin hapı içiyorum , keçiboynuzu pekmezi içiyorum, bıldırcın yumurtası yiyorum

Yaşınız henüz çok genç. Kesin bir şey demek doğru olmaz ama kaybederseniz sadece saçlarınızın ön kısmını kaybedecek gibi duruyorsunuz. Donör muhtemelen çok güçlü kalacaktır. Karamsar bir durum göremiyorum.

6 ayda bir aynı ışık ve açılardan saçınızı fotoğraflayın. Birkaç sene içinde neyin ne olacağı daha kolay okunur hale gelecektir.

Biotinden mucize beklemeyin. Muhakkak iyi gelecektir ama bir noktaya kadar fayda eder.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2021, 16:58:13 »
Yaşınız henüz çok genç. Kesin bir şey demek doğru olmaz ama kaybederseniz sadece saçlarınızın ön kısmını kaybedecek gibi duruyorsunuz. Donör muhtemelen çok güçlü kalacaktır. Karamsar bir durum göremiyorum.

6 ayda bir aynı ışık ve açılardan saçınızı fotoğraflayın. Birkaç sene içinde neyin ne olacağı daha kolay okunur hale gelecektir.

Biotinden mucize beklemeyin. Muhakkak iyi gelecektir ama bir noktaya kadar fayda eder.

Saç dönüş yeri var ya orası hafif genişledi ama seyrek durmuyor insanllaah sadece önler dökülür de donor kuvvetli kalır

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2021, 13:36:10 »
Konuyu güncelledim .bu resimdeki gibi sizce nasıl ?
Düşündüğüm dar alanda saç daha gür dolgun gözükür bu yüzden böyle erkeksi açık bir ekim düşünüyorum sizce yanlış mıyım ?

Değerli moderatörler olan konumu guncelledim yeni konu acmadim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2021, 18:11:25 »
 ;D ;D
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2021, 18:20:16 »
;D ;D

Allah'a şükür birisi yazdı . 😀😀 Hocam yanlış mı düşünüyorum 😀

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 20 Mart 2021, 18:20:23 »
Yapabilirsin, parasıyla değil mi?

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2021, 18:22:06 »
Yapabilirsin, parasıyla değil mi?

Hocam siz saç ekimi yaptırmış adamsınız . Özellikle son resme bakın . Kafamda kurduğum streteji doğru mu sizce ?

Bu arada süreç nasıl gidiyor nasılsınız iyi misiniz

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 20 Mart 2021, 18:38:42 »
Alışılmadık bi ekim olur, kafa yapınız ile alakalı ama saçma olur. İyi gidiyor sağol.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Mart 2021, 18:44:02 »
Alışılmadık bi ekim olur, kafa yapınız ile alakalı ama saçma olur. İyi gidiyor sağol.

Ama doğal ve sık durur dimi

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 20 Mart 2021, 18:46:59 »
Ama doğal ve sık durur dimi
Sık durur durmasına da yine saçların dökülmüş derler.

Facebook Twitter Instagram