Gönderen Konu: Resimdeki gibi saç ön çizgisi yaparlar mı  (Okunma sayısı 1578 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Resimdeki gibi saç ön çizgisi yaparlar mı
« : 21 Şubat 2021, 22:40:17 »
Şahsen ben saç ektirsem yanlar açık bir saç ekimi yaptırmak isterim . Hem daha erkeksi hem de daha doğal birde yana doğru geniş olup seyrek duracağına ortaya toplanıp daha gür dolgun gözükmez mi ? Yanlış mıyım ?
Kafa şeklim de bu saç on çizgisine uygun . Doğuştan v harfi zaten .
Yaş 20 şu anlık durum iyi ama ileride bakacağız duruma 😀

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Resimdeki gibi saç ön çizgisi yaparlar mı
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2021, 22:50:42 »
Neden sürekli yeni konu açıp aynı soruyu soruyorsunuz?

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2021, 22:53:53 »
Neden sürekli yeni konu açıp aynı soruyu soruyorsunuz?
Konu açtığım zaman 1  kişi yazıyor . Cevabını alamıyorum ondan açıyorum .

Valla ciddi bir şekilde diyorum. Sorunun yanına yeni ifadesini görünce sizin görüş attığınızi düşündüm direkt .d

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2021, 22:59:24 »
Konu açtığım zaman 1  kişi yazıyor . Cevabını alamıyorum ondan açıyorum .

Valla ciddi bir şekilde diyorum. Sorunun yanına yeni ifadesini görünce sizin görüş attığınızi düşündüm direkt .d

Jude Law'ın eski bir fotoğrafı bu. Daha sonraları da saç ekimi yaptırdı zaten. Demek ki yapılabiliyormuş.

Konunuzun az ilgi çekmesinin 2 temel sebebi var;

1- Kendinizle ilgili spesifik bir soru sormuyorsunuz. Bu da insanların ilgisini çekmiyor
2- Forumda norwood7 olan üyeler dahi gösterdiğiniz saç çizgi gibi planlama yapmak yerine Burak Özçivit gibi görünme hayali kuruyor. Dolayısıyla konu yine kimsenin ilgisini çekmiyor.

Ben kendi adıma kişinin kafa yapısı buna uygunsa, dökülmesi NW4 ve üzeri ise bu tip (NW3) maskülen saç çizgisi tasarlanmasını doğru buluyorum.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2021, 23:04:30 »
Jude Law'ın eski bir fotoğrafı bu. Daha sonraları da saç ekimi yaptırdı zaten. Demek ki yapılabiliyormuş.

1- Kendinizle ilgili spesifik bir soru sormuyorsunuz. Bu da insanların ilgisini çekmiyor
2- Forumda norwood7 olan üyeler dahi gösterdiğiniz saç çizgi gibi planlama yapmak yerine Burak Özçivit gibi görünme hayali kuruyor. Dolayısıyla konu yine kimsenin ilgisini çekmiyor.

Ben kendi adıma kişinin kafa yapısı buna uygunsa, dökülmesi NW4 ve üzeri ise bu tip (NW3) maskülen saç çizgisi tasarlanmasını doğru buluyorum.

Kesinlikle doğru diyorsunuz .
Ben ileride sac ektirirsem bu şekilde bir ekim yapacağım . Daha doğal , erkeksi ve dar alan olduğu için daha gür gerçek saç gibi gözükmez mi ?
Baba tarafı benim nw6-7 arası . Bir amcam hafif kel anne tarafı sağlam ama

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2021, 23:08:36 »
Kesinlikle doğru diyorsunuz .
Ben ileride sac ektirirsem bu şekilde bir ekim yapacağım . Daha doğal , erkeksi ve dar alan olduğu için daha gür gerçek saç gibi gözükmez mi ?
Baba tarafı benim nw6-7 arası . Bir amcam hafif kel anne tarafı sağlam ama

Matematik belli. Alan ne kadar dar olursa ekim o kadar sık olur. Önemli olan kafa yapınıza uygun şekilde çizginin tasarlanması. Jude Law'ın orijinal saç çizgisi fazlasıyla kendine has. Sizinki illa ki böyle olacak diye bir koşul yok. Ama temel mantığı aynı.

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2021, 23:12:43 »
Yok artık ciddi ciddi nw4 mü olmak istiyorsun bu forumu bırakmamın zamanı geldi aga

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2021, 23:14:00 »
Matematik belli. Alan ne kadar dar olursa ekim o kadar sık olur. Önemli olan kafa yapınıza uygun şekilde çizginin tasarlanması. Jude Law'ın orijinal saç çizgisi fazlasıyla kendine has. Sizinki illa ki böyle olacak diye bir koşul yok. Ama temel mantığı aynı.

Zaten doğuştan saç on çizgim v harfi gibi . Su an m harfi gibi ortaya toplandı öyle açılıyor .
Kafa şeklim genel olarak düzgün 0 da yakışıyor ne ufak ne büyük ufak bir kafam var . Ben yakışır diye düşünüyorum .

İnşallah çok dökülmez saçım ya  ://///

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2021, 23:52:16 »
sürekli aynı koyu acarsanız sizi engellemek durumunda kalacağız
Global Moderator

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 22 Şubat 2021, 00:21:05 »
sürekli aynı koyu acarsanız sizi engellemek durumunda kalacağız

Abi sitede fazla kalmayacağım zaten .
Bir konuma hiç görüş gelmiyor ondan tekrar açıyorum . Cidden merak ediyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2021, 22:47:38 »

Çok mantıklı . Arkadaş fazla kalmayacakmis o sebeple hızla yazalım evet yapılır .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2021, 22:52:41 »
Çok mantıklı . Arkadaş fazla kalmayacakmis o sebeple hızla yazalım evet yapılır .

Dökülürse böyle.yapacagim.kesinlikle .
Saç dökülmesi konuma bakar mısın .
Sizin gorusleriniz değerli

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 22 Şubat 2021, 23:08:31 »
Yapılır da yapacak doktor garip garip bakar. Böyle olsa yine kel diyecekler, saçın dökülmüş diyecekler. Şakaklar açık kalsın istiyosanız V şeklinde daha maskülen durur.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 22 Şubat 2021, 23:22:32 »
Yapılır da yapacak doktor garip garip bakar. Böyle olsa yine kel diyecekler, saçın dökülmüş diyecekler. Şakaklar açık kalsın istiyosanız V şeklinde daha maskülen durur.

Aynı bu stil .
Daha doğal duruyor bence . Hafif yanları açık olması bence erkeği çok karizmatik sert gösteriyor .
Birde daha dar alan olduğu saç ortaya toplanacağı için daha gür dolgun gözükecegini düşünüyorum .

Resme bakın aynı böyle  aynlar böyle açık yada daha fazla

Karahan Girgin

• Full Member
« Yanıtla #14 : 22 Şubat 2021, 23:29:07 »
Yorumsuz
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17096.0
Her gece 5000mg biotin 1 kapsül
Her gece b vitamin mix 1 kapsül
2 günde 1 kapsül dvitamin,çinko,demir karışımı

Facebook Twitter Instagram