Gönderen Konu: Saç Ekimi sonrası Ekim alanı dışında seborait dermatit var lütfen yardım  (Okunma sayısı 845 defa)

Fmc25

• Full Member
  • Özgürlük bu...
Arkadaşlar lütfen yardım edin bir ay önce saç Ekimi yaptırdım on gündür Ekim alanı dışında seborait dermatit oluştu daha önceleri de vardı ara ara olurdu Ekim merkezinin verdiği şampuanı bıraktım normal şampuan kullansam sıkıntı olur mu Ekim bölgesine lütfen yardım edin

Tavsiye olarak değil de kullandığım bir şampuanı söyleyeyim. Ancak öncesi kendimi anlatayım. Benim çok uzun yıllardır sivilce problemlerim var ve bu beni gerçekten aşırı rahatsız ediyordu. Tedavi gördüm bir defa tedaviden bir ay sonra tekrar sivilceler başlamıştı falan. Yani doktor bana kronik bu durum demişti doğrusu. Saç ekiminden sonra ekim merkezinin verdiği şampuandan fayda göremedim onlarda şampuanı değiştirdiler. Şu an Vichy dercos kepek karşıtı şampuan kullanıyorum. Gerçekten çok huzurluyum. Kafamda zerre sivilce yok. Yani gerekirse ölene kadar bu şampuanı kullanmayı düşünüyorum böyle fayda gördüğüm müddetçe.

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Hocam inanki onu da kullandım fayda etmiyor ekimden sonra Ekim dışı bölgede baya arttı Ekim bölgesinde şimdilik yok zarar verir mi diye korkuyorum o kadar emek verdik

Fmc25

• Full Member
  • Özgürlük bu...
Hocam inanki onu da kullandım fayda etmiyor ekimden sonra Ekim dışı bölgede baya arttı Ekim bölgesinde şimdilik yok zarar verir mi diye korkuyorum o kadar emek verdik

Anladım geçmiş olsun hocam Allah şifa versin

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
Sağolun hocam Allah razı olsun

Kılda Keramet Olsaydı

• Yeni üye
  • *
Üzerinden 1 ay geçtiği için kullanabileceğini düşünüyorum ama gene de doktorunla iletişime geçmen en sağlıklı yol olacaktır. Aşağıdaki şampuanları deneyebilirsin:
1) Head&Shoulders Clinical Strength
2) Vichy Dercos Anti-dandruff

Bunlardan birini kullanıp, haftada 2-3 kez bu şampuanlardan sonra Loprox şampuanı kullanabilirsin. Yalnızca çok şiddetli kaşıntı olursa Dermovate losyon kullanabilirsin.
  • Ekim Tarihi: 18/12/2020
  • Ekim Merkezi ismi Dr İlhan Serdaroğlu Klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 29

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Vichy dercos seborait dermatit  sivilce   kepek çok faydalıdır   

Gs07gs

• Jr. Member
  • **
İnanın hiç faydası yoktur bu şampuanların